yule

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu günlerde tuhaf e yorum yapamadığım rüyalar görüyorum. Yazayım dedim sizler yorumlayabilirsiniz diye umut ediyorum.

Bir ziraat fakültesi ya da botanik bahçesi gibi biryerdeyim. Ama bu bahçenin bir kenarında da bir test araştırma yeri var. Otomatik açılan kapılar, büyük filmlerde olan uzay aracının içindeki kapılar gibi. Burada bir kızı öldürüyorlar. Ve devamı da gelecek bu cinayetlerin diye araştırmaya başlıyoruz. Başlıyoruz diyorum. Çünkü küçük bir grup, bir millet ya da halk gibi birşeyiz. Her neyse 22 yaşlarında bir erkek olduğunu belirliyorum ve yakalıyorum. Ama kaçarak yakalıyorum tuzağa düşüyor yani. Anladığımı anlayınca beni kovalamaya başlıyor. Sonra yakalanıyor. Daha sonra böyle etraf çöl gibi ya da kum ağaçsız bir yerde sanki çatılarda durur gibi yüksek bir yerde duruyoruz bütün herkes. Bi baş yani kral seçilecek. Bir iben olucam diyor diğeri ben olucam. Bir karara varmayı denerken ortaya bir varlık çıkıyor. balık gibi ama uçuyor. 3 4 tane kafası olan ve bütün kafaları bir tarafa bakan bir balık bu. Herkes ususyor bu varlığa bakıyoruz. Sonra bu balığın orta kafaqsından bir ışık çıkıyor ve benm üzerime geliyor. Sahne ışığı gibi. Sonra diyorlar ki evet bulduk kralımızı felam. Sonra bu varlık ortadan kayboluyor. Ve yanımda bir kadı nbeliriyor. 40 45 yaşlarında tombul, uzun boylu sevimli bir teyze bu. Şaşırtıcı olan ise ne bu kadından ne de arlıktan korkmuyorum. Teyze bana diyor ki ban sana yardım edeeğimi söylemiştim. Nasıl oldu yardım ettim sana diyor. Vs... vs... öyle bir sohbet. Sonra bir iki birşey daha oluyor ama hatırlayamıyorum.

Şunu da belirtmeliyim mutlu uyandım. Pek kötü kalkmadım yataktan. Sevgiyle...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Pek yakında elinize bir mal veya para geçecek. Bütün sıkıntılarınızı sona erdirecek, müjdeli bir haber almak üzeresiniz. Dualarınız kabul görüyor ve en büyük muradınıza kavuşacaksınız. Çok bereketli bir yıl geçireceğiniz, kısmet ve rızkınızın sınırsız olacağı işaret ediliyor.

Yoğun bir döneme girecek ve oldukça yorulacaksınız. Bu çalışmaların karşılığını alacak olsanız da, bir tatil ve dinlenmeye ihtiyacınız olacak. Çok sıcak bir yıl olacağı da işaretler arasında ayrıca…

Bir dostunuz sevinçli bir haberi vermek üzere size ulaşmaya çalışıyor.

Büyük bir başarıya imza atacaksınız ancak, çevrenizde çok fazla düşman ve rakibiniz var. Dikkat etmeniz gereken şey ise, biri tarafından adım adım izleniyorsunuz. Bu kişi sırlarınızı veya bir açığınızı bularak, sizi çevrenize karşı mahçup etmek, skandal yaratmak niyetinde. Ya çok tedbirli olmalı veya olayları iyi analiz edip, ona göre karar alıp, adım atmalısınız.

Piyango bileti alın veya şans oyunları oynayın.

Gönül sıkıntıları nedeniyle bir süre uzaklaşıp, yalnız kalmaya ihtiyacınız olacak. Sonrasında ise bir evlilik kararı alabilirsiniz.
22 yaş: Yirmi; kuvvet, zafer ve murattır. İki; beladan kurtuluş ve düşmana karşı zaferdir. aynı zamanda iki; ebeveyne, yahut doğru sözlü iki şahide, veya nikaha işaret eder. Eş ve şeref yönünden talihli görünüyorsunuz.

Bir vakıf veya kuruluştan hiç beklemediğiniz bir davet alabilir, bir jüride üyelik yapabilirsiniz.

Uzun bir yolda ilerleyip mevki ve unvan sahibi olacaksınız. Düşman ve rakipleriniz çok olmasına rağmen zor işleriniz kolaylaşacak hedeflerinize ulaşacaksınız. Bir kısım rakipleriniz şimdiden pes edecek gibi görünüyor.

Çeşitli güçlüklerden sonra nihayet emeklerinizin karşılığını alma vakti gelmiş. Feraha erip derin bir nefes alacaksınız. Kısmet ve bahtınız açık.

Bir düşmanınız, istemeyerek veya farkında olmadan size bir iyilik veya menfaat sağlayacak.

Sağlığınıza dikkat edin. Bünyeniz yoğun çalışma nedeniyle zayıf düşebilir. Dünya yaşamı için gereken her şey dilediğiniz gibi gerçekleşecek.

Sevgilerimle…

yule

Yönetici
İş
Çok teşekkür ederim duman. Sevgiyle...

yule

Yönetici
İş
Yorumlayamadığım bir rüya daha gördüm. Rüyamda bir okul gibi kocaman bir yerdeyim. Ama okul yeni açılmış ve yeni yapılmış bir okul. Demir büyük sütunlar ile desteklenmiş bir yer burası. İlk önce tuvaletteyim ve tuvalette pisuvarların üstüne kamera yerleştirilmiş okulda. Diyorum ki " aaa buraya bile kamera yerleştirmişler". Sonra o tuvaletin diğer kısmı sınıf gibi. Bir öğretmen beni alelacele çıkartıyor. Ellerimi yıkayamadım diye arkadan sınıftakiler gülüyor. Sonra okulda bir eğitim muhabbeti dönüyoru ve bu muhabbeti bir hoca ile yapıyorum. Bayan bir hoca. Diyor ki aslında bu eğitimlerde yoga, meditasyon felamda olacaktı ama olmadı diyor. Birçok kişi bana baskı yapıyor bu söylediklerimde olsun diye diyor. Sonra okul bölüm bölüm yıkılmaya başlıyor. Bir psikopat var. Genç bir adam. Demir bloklara elindeki spreyden sıkıyor. O sprey demiri genleştiriyormuş ve sonra o demir kopuyor o yer çöküyor. Bu adamın peşine düşüyorum. Okul müdürü diyor ki yıkılan yerle ilgili olarak be nburayı 1 günde yaptım yine yaparım. Burayı ruslara yaptırdım felam gibi bişeyler söylüyor. Adamın peşinde yıkılan yerlerden kaçarken arabayı ters yatırıyorum. İçinde kızkardeşimde var. Onu bırakıyorum ve adamın kullandığı spreyi ben sıkıyorum demirlere bu sefer. Bakıyorum ne oluyor diye. Ve ben yıkmaya başlıyorum demir blokları bu sefer. Sonra o psikopatın ben olduğumu anlıyorum. Kızkardeşimide alıp çıkartıyorum oradan. Sonra rüyamda uyuyorum. Urum beni kaldırıyor diyor ki. Bizim mahalledeki bilmem ne isimli deli insanlara saldırmış. Gidip engellemem lazım diyor. Çünkü babası muhtarmış. Urum engellemeliymiş. O ara uyandım. :D Çok karman çorman oldu ama napalım artık.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yakında başlayacağınız bir iş için bilgi topluyor, araştırma yapıyorsunuz. İşaretler arasında bu yıl hedeflerinizi gerçekleştirip dinleneceğiniz, ev sahibi olacağınız görülüyor. Sıkıntılarınızdan kurtulup feraha ereceksiniz.

Bir konuda etrafınıza bilerek teminat vermiyorsunuz, bu sizin başınızı ağrıtabilir. Büyük başarı elde edeceğiniz bir atılımın arefesindesiniz. Yöneticisi bayan olan bir işletme ile hayır ve menfaat elde edeceğiniz bir görüşme yapacaksınız.

Öte yandan kafanızda iki konu soru işareti oluşturuyor. Meslekte yön değişikliği yapabilirsiniz. Çünkü; :) Yöntemi bilinmeyen bir yeniliği, ilk siz uygulamaya başlayacaksınız, bu itibar sağlayacak. Çok kişiye yardım edeceğiniz gibi, birçok da destekçiniz olacak. Pek yakında bu işin püf noktaları ve sırlarını elde edecek görüşme yapacaksınız. Kardeşiniz sizin en büyük destekçiniz ve seveniniz.

Güçlü bir ortakla, ünü dünyaya yayılacak işler yapacaksınız, emniyettesiniz. Bir konuda ihanete uğramanız mümkün fakat bunu önemsemeyeceksiniz.

Bu rüya; hayır, bereket, kudret, şeref ve bahtiyarlığa işaret.

Sevgilerimle Yule