laserjetx

laserjetx

Kayıtlı Üye
İş
anestezi teknisyeni+ medikal
1 hafta kadar önce gördüğüm bir rüya hatırladığım kadarıyla sizlerle paylaşmak istiyorum.
bir göl kenarındayım havada kar yağışı tipi şeklinde ve bir kızıllık vardı bir ayak izi görüyorum diyorum bu ayı ayak izine benziyo ve ilerde bir ayı var bana zarar verecek sanki kaçıyor muyum bilmiyorum ama bi çit var arkasına geçince hiç bişey olmuyo ve o çitlere giderken başka bir hayvan daha var inek veya boğa gibi gri renkli ama sinirli bana bakıyo ben hemen çitlerin arkasına zıplıyorum ve gülüyorum onlara bana yaklaşamıyolar diye . Saygılarla Yorumlarınızı bekliyorum

belial1

Kayıtlı Üye
sen bir dertte muzdaripsiz istenmiyen ama tek çıkış yolu olan bir dertte

laserjetx

Kayıtlı Üye
İş
ewt derdimin ne olduğunu biliyorum çıkış yolumu değil mi biliyorum sağolun

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İşiniz veya evinizde tatsızlık çıkacağı ancak sorunun çabuk çözülüp olayın tatlıya bağlanacağı işaret edilmiş.

Düşüncesiz, biraz ahmak, incelikten yoksun bir düşmanınız var. Sonu gelmeyecek bir maceraya atılacağınız ancak sonunda bunun bir dava konusu olabileceği belirtiliyor. Canınızı sıkacak, müşkül durumda kalabileceğiniz bir laf etmeniz buna sebebiyet verebilir.

İyi halden kötü hale geçme meyliniz çok kısa. Aman dikkatli ve uyanık olmanızda fayda var.

Murad ve istekleriniz var ancak henüz vadesi var.

Sevgiler…

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayır lazerjetx, lütfen her rüyanız için ayrı konu açmadan önce, sabit konularda kuralları tekrar bir gözden geçirin.

Rüyalarınızı tek klasör altında toplayın.

İyi forumlar...

laserjetx

Kayıtlı Üye
İş
klasör altında toplamayı bilmedğim için böyle yaptım kurallarıda okumadım kusara bakmayın sayın moderatör özür dilerim sevgilerle...

[XTR] Similar Threads