Ne olduğunu bilemiyorum?

volkanc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncellikle konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım, kusura bakmayın. Öncellikle son günlerde tüm tarzımı değiştirdim, eskiden jazz türü müzikler dinlerken, pop müzik dinlemeye başladım sonra a sosyal bir kişiyidim ama şu an sürekli bir aktivitelerin içindeyim ve daha çok şey ama bu benim kendi kararımdı. Sonradan insanların ne diyeceği aklımdan geçiyor. Mesela bugün içimden hava çok kötü yağmur yağacak galiba dedim, sonra yanımda arkadaşım da aynısını dedi. Sonradan içimden bir şarkı mırıldandım, annem de aynı şarkıyı söyledi. Kafede otururken hesabı alsam mı diye düşünüyordum, yanımdaki arkadaşım hesabı alabilir miyim dedi ve daha buna benzer olaylar. Sizce bu bir yetenek mi ?

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Tarzını değiştirmen kişisel bir karar ve belki de bu karar yenilenmeni sağlamış olabilir. Zaman zaman rutinden kendimizi uzaklaştırmamız gerekiyor ve bu hem bedene hem ruha iyi geliyor birkaç senede bir ben de köklü değişiklikler yapıyorum.

Sinyal yolluyor ya da birden başkalarının aklından geçenleri sinyal olarak alıyor olabilirsin, bilimsel bir açıklamam yok ya da direkt "evet bu bir yetenek" diyemem ben çünkü o kadar deneyimli değilim ama bunları yenilenmenin sonrasında yaşadıysan buna bağlayabilirsin.

Sana bir tavsiye verebilirim, böyle ilginç bulduğun durumları gün gün yaz ve her hafta gözden geçir, aralarında bir bağlantı kurabilirsin belki ve bunun sadece yetenek mi yoksa sana gelmeye çalışan işaretler mi olduğuna karar verebilirsin.

volkanc

Kayıtlı Üye
Evet söylediklerinizi uygulayacağım. Yardımınız için teşşekür ederim.