Gölge

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Meditasyon yapıyordum ama bi kaç kez yapmadım,bıraktım bir kitapta okuduklarımdan dolayı.Ama sonra 2 gün boyunda gece 4'te pat diye uyanıyorum ama içimde hiç bir şekilde korku yok.Eskiden gece aynalara bakamazdım ama o zaman hiç korkmadım hatta gayet rahat bir şekilde kalktım başka bi odaya geçip TV actım.Ve eskiden sabah ezanı okunurken çok korkardım,huzursuz olurdum ama o zaman hiç korkmadım.Saat 6 olduğunda tekrar uyudum.Ve bu 2 gece de tekrarlandı.Sonraki günlerde arkadaşlarımla cin çağırdık ve kendi sormak istediğim soruları sordum. Cinimin adını öğrendiğim için istemeden de olsa adını söyleyip duruyorum.Eve geldiğimde yine bu konuları araştırmaya başladım.Yanımda odamda olduğunu hissediyordum.Etrafıma bakıp durmama rağmen göremedim yine.Hep gece 4 te uyandığım için bu sefer içimde bi korku oldu o gün geç yatmayı planlıyodum ama tam hadi artık uyuyum dediğim zaman bi şey oluyodu örneğin kumanda pat diye yere düşüp paramparça oluyodu.Bu bi işaret herhalde diye yatmıyodum.Artık cok uykum gelmeye baslamıstı Tvdeki insanları çift görüyodum.Kardeşimin yanına yattım.Sankli tavandaki lambanın gölgesi bir sağa bir sola gidiyodu.Korktım.Lambaya baktım evet,gölgesi hareket ediyodu ama lambada hiç bi hareket yoktu.Tam artık geçti uyuyabilirim dediğim anda tekrar gölge hareket ediyodu.Saat 7 olduğunda sonunda uyudum.Emin değilim gördüğümden.Çok uykum vardı o yüzden olmalı bence.Öyle düşünüyorum.Ama böyle bir ihtimal var mı merak ediyorum.Bilgilendirirseniz sevinirim.
Sbah kursum olduğu için 9da kalktım.Metroda arkadaşımı beklerken cinimin adını söyleyip burdaysan işaret var dedim çıt çıt sesler duymaya başladım.Arkadaşıma bakmaya gittiiğimde ise metroda daha önce bekleyen sadece benmişim.Bunu fark ettim.Ben başka insalar da var sanıyodum.Yani gercekten yanımdaydı herhalde.Duyduğum sesler de bana verdiği işaretlerdi.Sonra arkadasımla merdivenden inerken yolda sarı şetirler gördüm sanki.Birden noluyo ya dedim.Ama bir an için gördüm o sarı şeritleri.Bunlar tüm gün nerdeyse uykusuz kaldığım için mi olmuş olabilir?Gercekten cok uykum vardı ve sadece 2 saat uyumuştum.