xalpx

xalpx

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün gördüğüm rüya hakkında acil yorumlarınızı bekliyorum. Pek rüya gören biri değilim, genelde hatırlamam ama bu çok farklıydı. Bazı bölümleri hatırlamakta zorlandığım için anlatımımda kopukluklar olabilir kusura bakmayın şimdiden. Rüyamda loş bir ortamda yalnızım ve bir varlıkla konuşuyorum ama onu görmeden hissetmek yoluyla. Bana birşey göstermek istediğini söylüyor ve tam o sırada onun gözlerinden yerin onlarca metre aşşağısını görüyorum. (ben onu yukarda beklemekteyim odada)toprağın, taşın arasından hızlıca geçerken biryerde sabit kalıyor. Toprağa özenle gömülmüş bir kolye görüyorum kolye dikkatimi çok çekiyor çok farklı bir tasarımı var ve özel olduğunu hissettiriyor. Neyse bir anda yine bu varlığın görüş açısıyla yerin altından kolyeyle birlikte hızlıca çıktığını görüyorum. Bana bu kolyeyi takmamı söylüyor. Kolyeyi takmamla beraber hissettiğim ilk şey kulaklarımın kulak daveti yaparkenki gibi çınlaması. Bu arada kolyenin varlık alemiyle şartsız olarak irtibat kurmamı sağlayacağını ancak önce Tebbet Suresini okumam gerektiğini söylüyor. Arkadaşlar o anda aklımdan geçenleri bir ben bilirim yani sanki o sureyi okusam bütün işlem tamamlancak ve ben onları net bir şekilde duyabilicem, çünkü kolye inanılmaz bir enerji taşıyordu.Kkendimi çok iyi hissediyordum. Ancak rüyamda korktuğumu buna hazır olmadığımı hissetmeye başladım varlık bana sürekli Tebbet Suresini oku diye diretiyodu. Kolyeyi çıkarmadığımı ama o sureyi okumak istemediğimi hatırlıyorum. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Şunu da söylemeliyim bir ara kulak daveti yaptım şartlarına uyarak ancak kulaklarım aşırı çınlayınca vazgeçtim tabii bunu aylar öcesinden yapmıştım. Belki bununla bir ilgisi vardır diye düşünüyorum. Tekrar teşekkürler. Allah' a emanet olun.

xalpx

Kayıtlı Üye
Bilgilendirme için teşekkürler ama rüya tabiri yapılsın diye konu açmayacağım.Bu siteyi gerçekten seviyorum ve vakit buldukça birşeyler paylaşmaya çalışacağım.