raksvale

raksvale

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar... Benim merak ettiğim bir konu var rüyalarla ilgili. Çoğu kez yaşıyorum. Gece enteresan bir rüya ile uyanıyorum, çok net hatırlıyorum, ne kadar garip diyerek de şaşırıyorum. Sabah olunca da hiç birşey hatırlamıyorum. Hatta gece yazmalıyım sabah hatırlamıyorum diye düşünüyorum ama kelem kağıt alıp yazmak zor geliyor. Uykuya dalıyorum ve sabah uyanınca yine hatırlamıyorum, keşke yazsaydım diye didiniyorum... Bu tip rüyaların haberci rüyalar olduğu ve bir şekilde unutturulduğu söyleniyor. Ne kadar doğru beni bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın raksvale, bu tip bir rüya görüp gece uyandığınızda yazmak zor geliyorsa şayet şöyle deneyin, rüyada gördüğünüz, önemli hissettiğiniz simgeleri odanızda yüksek sesle telaffuz edin. Sabah uyandığınızda şayet ikinci bir rüya görmemişseniz, o simgeler size rüyanızı çağrıştıracak, hatırlatacaktır.

Diğer bahsettiğiniz konu ise, adı üstünde haberci rüya. Unutturulmak için değil, aksine bir mesaj içerdiği için daha akılda, zihinde kalıcı olandır.. Duyduğunuz, söylentiden veya hurafeden başka bir şey değildir.

İyi forumlar,

raksvale

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim duman lekesi önerinizi dikkate alacağım .Ben normal rüyalardan çok mesaj içeriği olan rüyalar görüyorum ve yıllar geçsede unutmuyorum bir kısmını kendimce yorumluyorum içerisinden çıkamadığım rüyalarımı da anlatma istesemde herkese anlatamıyorum çünkü olumsuz yorum yapılıp olumsuz etki olmasın diye ve öyle rüyalarımda oluyorki yorumunu merak ettiğim rüyalarımı ertesi gün rüyamda birilerine anlatarak ya da kendi kendime yorumluyorum .Ama şu son zamanlarda gördüğüm rüyalarımda güzel fakat derin içeriği olan rüyalar içerisinden çıkamıyorum.Öneriniz nedir?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Kimseye açmak istemediğiniz rüyalarınızda, istihare yöntemini 7 gün uygulayarak kullanabilirsiniz. Rüyada çözemediğiniz simgeyi sormak ve cevabını almak maksadıyla niyet edip, yanıt almaya çalışın. Bir de rüyalarla ilintili mantra ve esmaları araştırıp uygulayarak, daha net yorum yeteneği kazanabilirsiniz.

İyi forumlar,

Sevgiler...

raksvale

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman lekesi aslında çok fazla anlam yüklü rüyalarım var ama yine merak ettiğim bir rüyam var.Ben bekarım neden evlenemedim diye dert etmyorum aslında ama yakın çevremde biri hisleri kuvvetli olan kişi türbeye gitmeği niyet etmişsin ama yerine getirmemişsin bu yüzden kısmetini kendin kapatmışsın onları yerine getirmen gerek diye bir takım önerilerde bulundu beni de epey düşündürdü.Ama ben gitmeyi niyet etmedim gidebilsem keşke diye kalbimden geçirdim sadece,dediğine göre kalbimden geçirmem bile yeterli gelmiş .Benim yakınımda türbe yok gitmemde oldukça zor olduğu için kesin olarak niyetete bulunmam ve bana dert oldu kara kara düşünürken çok geçmedi bir hafta kadar sanırım bir rüya gördüm. Rüyamda arabamız beyaz bir yere giderken tesadüfen bir türbeye rastluyruz arabayı durduruyorum annem var yanımda ve anneme şaşkınlıkla ve sevinçle bak anne türbe ne kadar denk geldi gitmek istoyormuşumya iyi oldu diyorum ve hazırmış gibi boynumda yeşil şalımı başıma örtüyorum ellerimi açıp dua ediyorum .Ayetel Kürs-i duasını okuyorum türbe bordo yaldızlı örtü ile kaplı bir ninenin türbesiymiş neyse duamı ettim ve türbenin başında yanyana iki yaşlı nine oturuyordu yerde ilki beyaz hacı başaörtülü diğeri ise siyah baş örtülü başka kimse yok ve konuşmuyorlar sadece güzel tebessüm ediyorlardı nur yüzlü denir ya öyleelrdi yüzüme tebessüm ettiler bende birşey demedim sabaha karşıydı uyandım sonradan düşündüm ki gitmek isteyip de gidemediğim türbe bir ninenin türbesiydi ama rüyamda gittim rüyamda da kendimce yorum yaptım denk geldi ne iyi oldu diye ...Size soruyorum sevgili duman lekesi ben gitmiş oldum mu acaba gerçek hayatta gidemedim ama rüyamda türbe başında dua ettim gerçek gibiydi yaşadım o anı sanki ben böyle yordum siz nasıl yorumlarsınız merak ediyorum Sevgilerle...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Şimdi ben bu rüyayı yorumlarım yorumlamasına da, malum yorumlanan esrarlı anlam, üçten bire düşüyor üzülüyorum. Bu güzel rüya size zaten bir hediye… Bırakın kimse yorumlamasın da her geçen gün içinizde, ilhamlar esinler, alarak mana da çoğalsın…

Hurafelere söylentilere ise hiç aldırmayın. Siz gideceğiniz yere gitmiş, yapacağınız ibadeti zaten yapmışsınız. Araya aracılar koymanın hiç manası yok.

Birkaç işaret derseniz;

1-Muradınız olmuş, başkalarını da dilerseniz olur.
2-Hastanız varsa iyileşecek.
3-Kıymet ve makamınız artacak.
4-Çevrenizden hürmet göreceksiniz.
5-Zeka ve hafızanız artacak.

Sevgilerimle…

raksvale

Kayıtlı Üye
Duman lekesi siz harikasınız çok teşekkür ederim yorumunuza çok mutlu oldum.biliyorum hislerim beni doğru yola götürüyor rüyalarımda buna işaret ,öyle bir rüyam var ki buraya yazıp yazmamakta kararsızım yorumunu öğrenmek için değil ben zaten o rüyayı görerek büyük mutluluk yaşadım herkese nasip olamayacak çok güzel ve gerçek bir rüyaydı anlatılmaz deniyor oysa ki iyi düşünen insanlara anlatmakta sakınca görmüyorum bu benim kendi görüşüm siz ne düşünüyorsunuz Sevgilerle...

raksvale

Kayıtlı Üye
Merhabalar öncelikle... bende iz bırakan ve aklıma geldikçe yorumunu merak ettiğim rüyalarımdan birini daha paylaşmak istiyorum .Yanımda arkadaşım var çok şiddetti sağnak halinde yağmur yağıyor gök gürültüsü şimşek yok hava soğğukda değil ben yağmurda geziyorum hoşuma gidyor yağmurun yağışı yerler toprak yağmur sularındaan göletler oluşmuş çamurlar var ve daha da ilerleyince uçsuz bucaksız deniz var az önümüzde .arkadaşım (sıradan bir arkadaşım)geri dönüyor korkuyor daha fazla ilerlemekten ve de yağmurda ıslanmak istemiyor bense aldırış etmeden yoluma devam ediyorum yağmurda ıslanmak ve yürümek hoşuma gidiyor. çamurlu sulara basmama rağmen ayaklarım kirlenmiyor ve denize doğru ilerlediğimi batmadan deniz üstünde yürüdüğümü görüyorum (rüyamda ayaklarımın kirlenmemesi ve denizde batmadan yürümem dikkatimi çekiyor şaşırıyorum)ve yağmurun çok hızlı ve güzel yağışıda çok ilgimi çekiyor hayranlık duyuyorum arkadaşıma (arkadaşım adı ışıl sanırım ismininde bir anlam içerdiğini düşünüyorum)ne güzel yağıyor baksana diyorum .Ben sanki o rüyayı yaşadım hissettim içindeydim hoştu çok hoş ...Yorumlarsanız sevinirim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Ne tür sorun ve sıkıntı olursa olsun, çevrenizdeki birçok insanın aksine, her şekilde ayakta kalabilecek güçte birisiniz. Ne para sorunları, ne dünya işleri ne de düşünceye sevk edecek belalar sizi kolay kolay yıldıramaz.

İlerlediğiniz yol meşakkatli ve başarmak için zaman içinde elde edilecek tecrübe birikimi gerektiriyor. Yarı yolda pes edip geri dönenlerin aksine siz azimle ve başarıyla ilerliyorsunuz.

Bu rüya, yapmak istediğiniz her işte başarılı olacağınıza, geleceğinizin parlak olacağına, ileride zengin, mal ve mülk sahibi olacağınıza işaret ediyor.

Sevgiler…

raksvale

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim duman lekesi .Yorumlarınız gerçekten iyi geliyor .Olmasını çoooooook istediğim gönül işim var dediğiniz gibi çok meşakatli ve sabır istiyor ,ama ben inanıyorum zamanı var , ikimizde birbirimize sevdiğimizi itiraf edemiyoruz görünmeyen engellerimiz var bizi birbirimize çeken bir güç var biliyorum.ama çevremdekilere anlatamıyorum anlatmak da istemiyorum olumlu düşünmüyorlar ,ne biliyorsunuz ki diye kızıyorum sadece hislerini dile getiriyorlarmış pozitif düşünnemiyorsanız olumsuzda düşünmeyin bana negatif enerji yollararak olumlu inancımı zedelemeyin diyorum .Bu yüzdendir ki kimseye anlatmıyorum içimde kendimle yaşıyorum ve cevabını yaradan işaret olarak diliyorum .Çok fazla rüya görüyorum .İstihare namazı kılmasını bilmiyorum denedim ama eksiklerim olmuş olmadı ,başkasına yaptırdım göremedi.Çok dua ettim rüya görmeyi diledim ve onu gördüm.Ablamla birlikte denizdeyiz ben iyi yüzemiyorum boğulur gibi denize batıyorum korkuyorum nefes almakda zorlanıyorum .Ablam kayboluyor ve o yanıda peydah oluyor elimden tutuyor ve ona tutunarak denizde rahatlıkla durabiliyorum okadar rahat ve huzurluyum ki....elimden tutarak denizin dibine dalıyorum uzun uzun yüzüyoruz denizin dibi farklı bir dünya bilirsiniz deniz altı cennetbari görntüler hayran kalıyorum denizin üstüne çıkıp nefes alıyorum sonra biirlikte tekrar deniz dibine dalıyoruz.Denizden çıkıyorz ben üşüyorum ona sarılıyorm üşüdüm diyerek sıkısıkı sarılıyoruz üşümem geçiyor. Bir başka rüyam aylar sonra gördüm yine denizdeyiz yine yüzme bilmiyorum birlikte yüzüyoruz çevremizde hiç kimse yok sadece ikimiz ve üzerimizde hiçbirşey yok denizde yüzüyoruz çıplaklık okadar doğal geliyorki utanmıyoruz .Ona tutnarak yüzüyürum denizin ortasına kadar geliyoruz kıyı gözden kayboluyor ben korkuyorum geri dönelim kayboluruz denizde yolumuzu bulamayız diyorum çok derinlere geldik dönelim diyorum ,beni rahatlatıyor korkma bana güven ben bulurum diyerek devam ediyoruz koca denizi aşıp karşı kıyıya geçiyoruz yorulduğumu hissediyorum şaşıırıyorum.nasıl geçtim karşı kıyıya geldik oldukça şaşırıyorum onun sayesinde tabii.Kumsala bacaklarımızı uzatarak oturuyoruz dinleniyoruz karşı kıyı gözükmüyor.Ona diyorum karşıya geçmek için artık bir teknenin geçmesini bekleyeceğiz ama çıplağız eşyalarımız karşı kıyda kaldı binemeyiz diyorum.Oda bizde tekrar yüzerek karşıya geçeriz dedi benimde tekrar yüzmek gözüm almadı sanırım dinlenince yüzbilirdim.Yorumlarsanız sevinirim .SEVGİLER...

raksvale

Kayıtlı Üye
Zaten o rüya aracılığıyla karşıma çıktı.Reel hayatta reiki enerjisiyle ilgilenen eğitimlerini almış bir bayan benim şakralarımın açık olduğunu enerji verebileceğimi söyledi ve tekkniğini öğretti ama yapmıyorum kötü enerjileri kendimde toplayım olumsuz etkileneceğim söylendi neyse...bana neden evrenden eşini istemiyorsun dedi enerjin var onu kendine çekersin buna inan dedi.Ama açık ve net ol iste dile sana gelsin herşeyiyle huyu suyu işi gücü saçı başı ev konup vs....kimseye anlatma diye de tembih etti.Ben şaşırdım nasıl yani şipariş verir gibimi dedim evet aynen öyle dedi .Hayatımda biri yoktu sonçta uyguladım olmayan olmasını istediğim birini yaraadandan istedim.O dönemde öncemiydi sonramıydı hatırlayamıyorum bir rüya gördüm.Ayosofya camiisinin avlusundayım camiiye hayranlıkla bakıyorum sağ tarafımdan bir el erkek eli beden gözükmüyor sesde yok sağ avucuma yeşil tespih bırakıyor ve yok oluyor uyandım etkisinde kalmıştım aradan çok geçmedi bir hafta kadar odamda çekmeceleri karıştırırken ne zaman konmuş hiç bilmiyorum sağ avucumla yeşil tespihi aldım birden rüyamı yaşadım şaşkına döndüm.Kendimce dua etmem gerektiğini yordum ve devamlı yaradandan eşimi dilerken o yeşil tespihle dualar edip öyle dileğimde bunmaya başladım ve bir yıl sonra o kişi karşıma çıktı .İnanırmısınız ben şoka girdim tüm istediklerim oldu (hiç unutmadığım ;tüm isteklerimi sayıyordum diliyordum Allahım çok şey istedim ama ama birde mümkünse saçları söyle olsun diye mahcum şekilde son dileğimi söylerdim )saçı bile uydu ama hiç aklıma gelmeyen birşey atlamışım hiç düşünemedim (dul biri) Bu yüzden olmazları oynadık uzaklaştık birbirimizden engelimiz bu benim içinde sorun (ailem o zaman kesinlikle yanaşmazdı)vaz geçtim 1 yıl görüşmedik.hayatıma başkalarını sokmaya çalıştım ne gariptirki olacak kişiler olmadı artık ailem kısmetimin kapalı olduğunu düünmeye başladılar nasıl olmaz dihe hayret ediyorlardı.Ama o kaybolmadı yine görüşmeye başladık eskiye göre daha güçlü bir bağ var aramızda anlam veremiyorum akışına bıraktım vaz geçeyim istemeyim diyorum içimden bir ses iste diyor zaman diyor sabır diyor ...Boşluktayım arayış içindeyim .aşılacak diye düşünüyorum ...zamana bıraktım rüyalrımda hep bu yönde...

raksvale

Kayıtlı Üye
Merhaba duman lekesi akşam yine bir rüya gördüm.ablamdayı ablamın eşine şaka yapıyorum kahkahalarla gülüyorum çook gülüyorum keyfimiz yerinde ,ben sonra havalanıyorum odalara uçarak yüzergibi süzülerek geçiş yapıyorum uzun uzun yerden yüksekte süzüldüm rüyamda da gülmekten içim havyla doldu hafileyip uçmaya başladım diyerekde açıklamasını yapıyorum yanımdakilere hoş bir rüyaydı yorumlarsanız sevinirim ...SEVGİLERLE...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Hayır ve menfaate yönelik bir döneme atım atacağınıza, sıkıntılarınızın yeni gelişmelerle sona ereceğine, boğulduğunuzu hissettiğiniz bir anda bir çıkış elde edip rahatlayacağınıza işaret ediliyor.

Yalnız yapmak istediklerinize engel olacak kişilerin varlığı da söz konusu. Sizi kıskanan arkadaşlarınıza sırlarınızı açmamanız, mümkün olduğunca da sakınmanız işaret edilmiş. Devlet işi veya bir memuriyet ailede gündem konusu olabilir.

Kayıp diye düşündüğünüz bir kimsenin size geri döneceği işaret ediliyor. Zafer ve sevgiyi aynı anda yaşayacaksınız. Geçmiş hatalarınız nedeniyle kendinizi suçluyor, keder duyuyorsunuz. İbadet etmeniz ve huzura kavuşmanız için yönlendirilmişsiniz.

Cahil ve bilgisiz, sönük ve gölge karakterde biri nedeniyle, beklenmeyen bir durumla karşılaşabilirsiniz. Zor, çözümü uzun zaman alacak meseleler gündeme gelecek.

İnanabileceğiniz bir insanla karşılaşacak, yeni yol ve yöntemler öğreneceksiniz. Sevdiğiniz kimseyle ilgili sınavlara katlanabilir ve azimli olursanız, arzularınız yerine gelip, muradınıza ereceksiniz.

Sevgiler…

raksvale

Kayıtlı Üye
Yüreğinize sağlık duman lekesi .Çok teşekkür ederim .Size garip bir olay anlatacağım şu son zmanlarda dua edip etmemekte kararsız kaldım sanki olmayacak duaya amin demek gibi gönlümdeki kişi diliyordum hep Allah'tan kararsız kaldım ve o gece çok geç yattım uyanmam mümkün değil aslında ama içimde konuşan biri beni uyandırdı hadi kalk dua et bak herkes uyuyor sen kalk dua et hadi uyann ...rüya desem rüya değil gerçek desem gerçek değil ama içimden gelen ses uyandırdı .uyku sersemi allgılayamadım sesler duyuyordum kendime geldim sabah ezanı okunduğunu anladım.Kalktım duamı ettim .Sanırım ben cevabımı aldım .Bir kaç gün önce de yine denizdeyim tek başımayım boğuluyordum son çırpınışlarımdı ve sevidiğim kişi belirdi yanımda beni tutarak kıyıya çıkardı sağ kolundaki iri büyük ve parlak saati gözüme ilşti o kurtardı beni bitkin vaziyette kıyıda kendime getirmeye çalışıyordu beni .Aklım durdu duman lekesi artık ne düşüneceğimi bilemiyorum bu rüyalar olmlu yönde işaretmi oluyor zamanımı var acaba .Ben sabırla bekleyeceğim dualarımıda etmeye devam ediyorum ve şu da var haklısınız tam herşey yoluna giriyor ben yakınımda ki kişilere anlatınca geri başa dönüyor olmuyor kıskanan kötü niyetli olduklarını seziyordum ama konduramıyordum artık anlatmamaya da karar verdim kendi içimde yaşıyorum artık... iyi günler tekrar teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Pişmanlık duymaya başladığınız, zaman zaman pes ettiğiniz oluyor. Yorulmuş ve bitkin ruh haliniz vazgeçmenize yönelik eğilimler göstermenize sebep oluyor.

Sevdiğiniz hakkında yapılan kötü eleştirileri siz göğüslediğinizden tek başınıza yük taşıyorsunuz.

İşiniz kolay değil ve büyük sabır gerektiriyor. Fakat sonucu hem sizin hem de sevdiğiniz için olumlu görünüyor.

Sevgiler…

raksvale

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim duman lekesi ...İyi dileklerim sizinle...

raksvale

Kayıtlı Üye
Merhaba duman lekesi ... Yine denizli rüyalar görüyorum ..yine masmavi güzel deniz rüyaları .Yorumlarınızdan sonra iki rüya daha gördüm ilk rüyamda sevdiğim kişiyle rahat görüşemiyoruz birileri etrafımızda oluyor başbaşa kalamıyoruz ve deniz kıyısına gidelim diyorum orada kimse rahatsız etmez diyerek el ele tutuşup koşarak deniz kıyısına gidyoruz gidemeden uyandım aama .İkinci rüyamda bir iki gün sonra ikimiz için denizin üstüne ahşaptan küçük şirin ev yaptırmış kendi yapmış sonra alışveriş yapıyorz pantolon deniyor kendine bana da siyah renkli elbise ve eflatun elbise beyeniyor ama ben almaktan vaz geçiyorum beeynmiyorum çok mutluyuz sarlıyoruz birbirimizi özlediğimizi söylüyoruz ailem çeyizimi hazırlamış güzel eşyalar var eflatun renkli örtüler gördüm evlilik hazırlıkları yapıyormuşuz .Deniz olan rüyaaları çok görüyorum bir anlamı varmı acaba bilgilendirirseniz seviniirim .Bunlar haberci rüyamı oluyor? İyi geceler sevgiyle kalın.....

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Hayırlı bir işe başlayacağınız ve bundan menfaat göreceğiniz işaret ediliyor. Hayal ettiğiniz şey, hakikat olacak.

Yalandan uzak durun. Çevrenize her konuda açıklama yapma zorunluluğunuz olmadığını da hatırlayın. Susarak da kendinizi koruyabilirsiniz. Heyecan duyacağınız gelişmeler kapıda.

Deniz rüyaları; devlet büyükleri ve Allah’ tan istenecek işleri ve duaları simgeler.

Sevgiler…

raksvale

Kayıtlı Üye
Teşekkür edrim duman lekesi...Bunu da anlatamadan geçemeyeceğim bir iki gündür siteye giremiştim yorumu merak ediyordm aslında dün gece rüyamda gördüm duman lekesi acaba yorum yaptımı diyerek giriyorum ve sizinle görüşüyorum yorumda hemen hemen böyleydi :))) şimdi de yorumunuzu okudum ve çok mutlu oldum tüm iyi dileklerim sizinle sevgiyle kalın....