Güç ve İnanmak

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Parapsikoloji,Psikoloji,Medyumluk,farkındalık,kişisel gelişim
Herkese merhabalar.

Herkes bir takım güçler bekliyor. ve bekliyordurda.

Aslında bu gücün ve bitmiyen bu enerjinin içimizde olduğunu biliyoruz. ama sadece enerjimizi ve gücümüzü harcamaktan korkuyoruz Niçin, Korkuyoruz. bu güc bitmez. Kendinizi yorgun ve halsizmi hissetiniz nefes alıp verin hepsi bu.

Hislerimize ve gücümüze gelince. Hislerinizi ve gücünüzü ortaya çıkarmak isdiyorsanız. İlk önce kim olduğunuzu tanıcaksınız ve daha sonra isdiceksiniz.
ve en önde Korku şüphe yapamama hissi korkaklık korku.

korkularınızla yüzleşin. Burada Aileyiz. Ben bunu yapamıyorum demeğin. Millet nasıl yapıyorsa bir takım şeyleri sizlerde yapabilirsiniz. Sadece yapıcam diyin yapamıyorum demeyin.Ne oldum demeyin, ne olucam diyin.

Şimdilik bu kadar

iyi günler.
-Asema

AphraeL

Kayıtlı Üye
Sayın üyemiz teşekkürler paylaşımız için ancak yazınızda pek çok imla hatası var. Bunları düzeltmek istiyorum izninizle.. Öncelikle cümle içinde özel isimler dışında büyük harf kullanmayınız. Cümleye büyük harfle başlayınız.

Önce yanlışları sonra doğrularını yazdım. Umarım herkes daha dikkatli olur bu konuda..

-bekliyordurda---- bekliyordur da
-bitmiyen------bitmeyen
-halsizmi------halsiz mi
-isdiyorsanız----istiyorsanız
-isdiceksiniz---isteyeceksiniz
-tanıcaksınız---tanıyacaksınız
-demeğin-----demeyin
-sizlerde----sizler de
-yapıcam----yapacağım

Saygılar,
AphraeL

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Açıkcası Yazarken o kadar çok ayrıntıya girmiyorum.
Ama Düzeltmeniz için Teşekkürler aphrael. =)

-Asema

AphraeL

Kayıtlı Üye
Açıkcası Yazarken o kadar çok ayrıntıya girmiyorum.
Ama Düzeltmeniz için Teşekkürler aphrael. =)

-Asema

Ama girmeniz gerektiğini biliyor olmanız gerekir. Çünkü forum kuralları bunu gerektiriyor. Forum kurallarını bırakın bilinçli, ülkesini seven biri diline sahip çıkmayı ayrıntı olarak görmemeli. Hatta dikkatinizi çektiğim mesajın hemen arkasından gönderdiğiniz mesajda bile hata yapmışsınız. Cümle içinde özel isimler dışında büyük harf kullanılmaz. Bu noktada Elfangel'ın mesajında alıntı yapmak yerinde olacak diye düşünüyorum.

"Konfüçyüs’e sorarlar: Bir ülkeyi yönetmeye çalışsaydınız yapacağınız ilk iş ne olurdu? Düşünür, şöyle cevap verir: Hiç şüphesiz dili gözden geçirmekle işe başlardım. Dil kusurlu olursa, sözcükler düşünceleri iyi anlatamaz; düşünceler iyi anlatılmazsa, yapılması gereken şeyler doğru yapılamaz. Ödevler gereği gibi yapılmazsa; kültür bozulur. Kültür bozulursa, adalet yanlış yöne sapar. Adalet yoldan çıkarsa, şaşkınlık içine düşen halk, ne yapacağını, işin nereye varacağını bilemez. İşte bunun içindir ki, ''HİÇBİR ŞEY DİL KADAR ÖNEMLİ DEĞİLDİR'"

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Elimden geldiğince dikkat ediyorum.
bilgilendirme için teşekkürler.

-Asema

ceren001

Kayıtlı Üye
Aphrael teşekkürler bende ilk okuduğumda cümlelerin ne kadar bozuk olduğu dikkatimi çekti. Uyarmak için tam yazacaktım ki senin yazını gördüm. Keşke herkes senin gibi dilimize sahip çıksa.Bir eleştiride ben yapabilir miyim? Neden o kadar güzel türkçe isimler dururken
"Aphrael" ?