bedenimden ayrılamıyorum

augury

Kayıtlı Üye
öncelikle merhabalar :) astral seyahat olayına merak salmış durumdayım. hatta siteye üye olma sebebimde tamamen bu yüzden diye rahatlıkla söyleyebilirm :) 2 gündür gündüzleri astral seyahat hakkında araştırmalar yapıp bi fikir edindikten sonra gece girişimlere başladım.
1. gün --> kendimi bir noktaya odaklayıp gözlerim kendiliğinden kapanana kadar sürekli kendimi tavanda bedenimi izler şekilde hayal edip gevşemeye başladım. önce ellerim sonrasında ayaklarım olmak üzere bedenimde karıncalanmalar uyuşmalar hissettim. başaracağım düşüncesiyle daha çok konsantre olduktan sonra kulağımda rahatsız edici bi çınlama sesi duydum ve daha sonra henüz hazır olmadığımı düşünerek gözlerimi açtım herşey normale döndükten sonra uyudum. 2.gün ---> ilk günden farklı olarak yatağımda dönüyormuş gibi bir hisse kapıldım ve sanki birisi göbeğime bastırıyomuş gibi hissettim. kalbim çok hızlı atıyordu sanki odada yankılanıyormuş gibi. yavaş yavaş ellerimin ve ayaklarımın hafifleştiğini hatta havalandığını hissettim. bedenmde dha fazla bi gevşeme oluştu fakat ben çıkıp çıkmadığımı anlamak için gözlerimi açtığımda herşey normale döndü :)

Öncelikle kararlılığım sayesinde astarale çıkacağıma inanıyorum fakat benim sorunum şu ki bedenimden ayrılıp ayrılmadığımı anlayamıyorum. bunun için ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim ..

svejk

Kayıtlı Üye
aslında sonuca çok yaklaşmışsınız, kulakların çınlaması ve karıncalanmalar doğaldır. Gözlerinizi açmanıza yada nerede olduğunuzu görmeye ihtiyacınız yok, astral seyehatte girmiş olduğunuz trans durumu birden kesilir ve fizyolojik şeyler hissetmezsiniz (en azından bende böyle) astral bedenin gördükleri bir rüya gibidir ve o konsantrasyonun devamında (uykuya daldığınızda) meydana gelir.
öneri olarak; odayı ve içindeki herşeyin yerini iyice aklınıza kazıdığınızda daha kolay ve etkili sonuç alındığını belirtmeliyim

augury

Kayıtlı Üye
evet anladım teşekkür ederim .. fakat şu birkaç gün içinde yaşadığım olaylar sebebiyle artık böyle bir girişimde bulunabileceğimi sanmıyorum. fena korktum :D

BattleFury

Kayıtlı Üye
Uykunuzun var ile yok arasında oldugu sırada yapın .. yani mesela saat 12.de yattınız 8de kalktınız diyelm , bu durumda sizin için en uygun zaman 3-4 gibi olacaktır.. :}
Yani en azından ben oyle yaparak baslamıstım bu tur işlere..

augury

Kayıtlı Üye
öyle yapmayı denedim fakat geceleri uykumdan uyanamıyorum. bedenim çok yorgun olduğundan uykumda derin oluyor ..

BattleFury

Kayıtlı Üye
yok .. aksam degil sabah 4-5'ü kastedmişti ben :D

BattleFury

Kayıtlı Üye
Yanlış oldu , şimdi aksam 12.de yatıyorsunuz diyelim , sabah 8'de kalktınız.. tamam bu durumda saatin gunduz 3-4 olamsını bekelyip denerseniz buyuk ihtimal başarılı olabilirsiniz..
Yani en azından ben genelde oyle yapar ve basarılı olurum..

augury

Kayıtlı Üye
Anladım bende o saatlerde uyanamadığımı söyledim :) hem o saatler bana göre gece daha :D

augury

Kayıtlı Üye
3 gündür gece 4 gibi kendiliğimden uyanıyorum. Alarm yok bir ses yok birden pat diye kalkıyorum. Astral seyahat için iyi bir fırsat olabilir ama astralde bedensiz varlıklarla karşılaşıp karşılaşmayacağım hakkında bir fikrim yok. Açıkcası ilk gün ki cesaret kalmadı bende :) yardımcı olabilir misiniz ?

mega_boy

Kayıtlı Üye
3 gündür gece 4 gibi kendiliğimden uyanıyorum. Alarm yok bir ses yok birden pat diye kalkıyorum. Astral seyahat için iyi bir fırsat olabilir ama astralde bedensiz varlıklarla karşılaşıp karşılaşmayacağım hakkında bir fikrim yok. Açıkcası ilk gün ki cesaret kalmadı bende :) yardımcı olabilir misiniz ?

Onları goremezsin. Evet karşılasırsan bile onlar bizlerden aciz. Sen istediğin anda bedenine donersin. Ama onaları gormezsin. Gormek için baya bir deneyimlemen lazım a.s. yani korkacak birşey yok :) çalışmalara devam

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Oncelikle simdiden basarilar dilerim.Bu anlattiklarini bende denedim ve vucudum karincalanmisti.Ama en fazla karincalanma oldu.Baska da birsey olmadi.Bu nedenle senin calismalarinin sonucunu bekliyor olacagim.Umarim basarirsin.
Iyi forumlar dilerim...

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Sayın üyemiz.Lütfen standart yazı rengi kullanın..! Kuralları gözden geçirmenizi öneriyorum.

augury

Kayıtlı Üye
Oncelikle simdiden basarilar dilerim.Bu anlattiklarini bende denedim ve vucudum karincalanmisti.Ama en fazla karincalanma oldu.Baska da birsey olmadi.Bu nedenle senin calismalarinin sonucunu bekliyor olacagim.Umarim basarirsin.
Iyi forumlar dilerim...

teşekkür ederim :) bugün tekrar deneyeceğim ..

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Ben de dün geceki deneyimimi paylaşmak istiyorum.Uzun süre sadece zihin boşaltma çalışmaları yaptım. Ve dün kendimi hazır hissettiğimde astral denemem oldu. Sanırım pek başarılı olamadım. Ya da başarmak üzereydim bilemiyorum. Bacaklarımda karıncalanma ve bacaklarımın ve göğüsümün ayrıldığını hissettim fakat, bel boşluğumda inanılmaz bir ağrı oldu yani sırtım tamamen yatağa yapışıkken karın bölgemden sürekli yukarı kalktığımı hissettim ve boynuma doğru inanılmaz bir baskı olmaya başladı. Ağrının kalıcı olmasından korktuğum için sürekli kesmek zorunda kaldım. Diğer denemelerimde de bu oldu... Yapabildim mi bilmiyorum ama kendimi göremedim onu biliyorum :) yada bir yere gidemedim :) doğru yolda mıyım onu merak ettim.

augury

Kayıtlı Üye
Ben de dün geceki deneyimimi paylaşmak istiyorum.Uzun süre sadece zihin boşaltma çalışmaları yaptım. Ve dün kendimi hazır hissettiğimde astral denemem oldu. Sanırım pek başarılı olamadım. Ya da başarmak üzereydim bilemiyorum. Bacaklarımda karıncalanma ve bacaklarımın ve göğüsümün ayrıldığını hissettim fakat, bel boşluğumda inanılmaz bir ağrı oldu yani sırtım tamamen yatağa yapışıkken karın bölgemden sürekli yukarı kalktığımı hissettim ve boynuma doğru inanılmaz bir baskı olmaya başladı. Ağrının kalıcı olmasından korktuğum için sürekli kesmek zorunda kaldım. Diğer denemelerimde de bu oldu... Yapabildim mi bilmiyorum ama kendimi göremedim onu biliyorum :) yada bir yere gidemedim :) doğru yolda mıyım onu merak ettim.

Doğru yoldasınız. Çalışmalarınızın gidişatını bizimle paylaşın :)

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
ergenlikten önce bir kaç astral seyahat yaşadım çok saf ve aptal bi çocuktum ama şimdi astral seyahati başaramıyorum yinede çalışacağım deneyeceğim ve insallah başaracağım.

augury

Kayıtlı Üye
ergenlikten önce bir kaç astral seyahat yaşadım çok saf ve aptal bi çocuktum ama şimdi astral seyahati başaramıyorum yinede çalışacağım deneyeceğim ve insallah başaracağım.

Ben bir takım olaylardan dolayı bu çalışma üzerinde durmuyorum pek. Zaten dediğim gibi son evrede hep pes ediyordum. İnşallah başarılı olursunuz :)