hfcy

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ben her gece çok acayip rüyalar görüyorum ama hatırlayamıyorum bu hafta gördüğüm 2 rüyayı not ettim ve burda paylaşıcam

4 gün önce bir kişinin içine cin girmiş kişiyi tanımıyorum çocuğun ailesi beni çağırıyor çocuk dediysem 18-19 yaşlarında
Ben bunların evine gidiyorum çocuk gözleri ardına kadar açık vaziyette yatıyor.
Ben bir bez parçası istiyorum bez parçasının üstüne keçeli kalemle bir şeyler yazıp yakıyorum daha sonra külleri çocuğa koklatıyorum ve çocuk iğleşiyor.

Dün gördüğüm rüya ise
evimizde 2 çekyat var uçları birbirine yakın ben o iki çekyatın arasına giriyorum sıkış pıkış bir kenar ve orada tost makinesiyle tost yapıyorum başımdada bir arkadaşım bana bir şeyler anlatıp gülüyor daha sonra istemsiz olarak kafamı tost makinesinin üstüne yaslıyorum ve yüzümün sağ tarafı çok kötü yanıyor sağ gözümü açamıyorum aileme gözlerimi ne zaman açabilirim dediğimde 48 saat içinde açarsın diyorlar.Bende korkarak uyanıyorum.

Yorumlarınızı bekliyorum acaba bu bir bilinç altı rüyasımı haberci rüyamı??

Saygılarımla
Şimdiden teşekkürler...

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Haberci rüya mı yoksa bilinçaltı rüyamı bunu bence senin bilmen gerekli sonuçta senin yaşantınn. Daha önce haberci rüya tecrübesi edindiysen yine haberci bir rüya olması mümkün ancak cin konularıyla çok ilgilendiysen ve bu tarz filmler izlediysen (constantin vb.) bunun etkisi de olabilir.. Fikrimi söyleyeyim ilk rüyan değil ancak ikinci rüyan sanki haberci gibi geldi bir çok kod içeriyor sanki ama emin değilim :)

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Haberci rüya mı yoksa bilinçaltı rüyamı bunu bence senin bilmen gerekli sonuçta senin yaşantınn. Daha önce haberci rüya tecrübesi edindiysen yine haberci bir rüya olması mümkün ancak cin konularıyla çok ilgilendiysen ve bu tarz filmler izlediysen (constantin vb.) bunun etkisi de olabilir.. Fikrimi söyleyeyim ilk rüyan değil ancak ikinci rüyan sanki haberci gibi geldi bir çok kod içeriyor sanki ama emin değilim :)

Cinlere karşı ilgiliyim ama beni psikolojik olarak etkilycek ve bu konuda bir film izlemedim haberci mi değilmi bende bilemiyorum daha önce haberci rüya deneyimim oldumu konusuna gelince bir kaç rüyam gerçek oldu ve 2.rüyamda neden 48 saat sonra iğleşiceksin dedi onu çözemedim rüyayı dün gördüm bakalım yarın ne olucak :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Niyet edeceğiniz bir şey üzerine günah işlemek üzere olduğunuz için uyarılmışsınız. Haram kazançtan uzak durmanız gerektiği bildiriliyor, teşvik de edilseniz buna yananşmamalısınız.

Bir sevinç yaşarken aynı anda sıkıcı bir haber alıp üzülebilirsiniz. Marifeti az, insan kıymeti bilmez biri tarafında günaha sürüklenme riskiniz yüksek dikkatli olun.

Ebeveynleriniz veya sözünün doğruluğuna emin olduğunuz iki kişiyle başlayacağınız bir işte başarılı olacaksınız.

Bir vazife veya memuriyet için çabalarken durumunuzda düzelme geçiminizde iyileşme olacak.

Sevgiler…

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Rüyanız hayır olsun…

Niyet edeceğiniz bir şey üzerine günah işlemek üzere olduğunuz için uyarılmışsınız. Haram kazançtan uzak durmanız gerektiği bildiriliyor, teşvik de edilseniz buna yananşmamalısınız.

Bir sevinç yaşarken aynı anda sıkıcı bir haber alıp üzülebilirsiniz. Marifeti az, insan kıymeti bilmez biri tarafında günaha sürüklenme riskiniz yüksek dikkatli olun.

Ebeveynleriniz veya sözünün doğruluğuna emin olduğunuz iki kişiyle başlayacağınız bir işte başarılı olacaksınız.

Bir vazife veya memuriyet için çabalarken durumunuzda düzelme geçiminizde iyileşme olacak.

Sevgiler…

Gerçekten teşekkür ederim son cümleniz beni sevindirdi son zamanları başarmam gerekne bazı durumlar vardı hiç önemsiyemediim için başaramıycaktım ve birden asıldım son zamanları işe umarım başarırım.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rica ederim umarım tüm dilek ve arzularınız gerçekleşir ve siz isteklerinize kavuşursunuz.

İyi forumlar