DreamCatcher

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Merhaba
Ruyamda bundan 4 ay once iyi niyetimi suistimal ederek beni cok uzucu bir sekilde dolandiran arkadasimi gordum.Onun isyerinin onundeyim ve goruyorum ki isyerinin kepenkleri iceriden kapali.(burasi bir cafe)Bahcede ki masa ve sandalyeler ust uste konulmus.İs yapamadi kapadi herhalde diye dusunuyorum o sirada o arkadasim geliyor beni elimden tutuyor gel bak ne oldu diyor.ben de icimden bu benimle nasil konusuyorki ne yuzsuz diyorum ama gidiyorum da)
İceri giriyoruz acik bufe gibi bir yerde yemekler vs hersey acikta birakilip terk edilmis hersey alt alta ust uste olmus.
Ben yemeklere gunah boyle olmaz diye elime bir torba alip basliyorum yemekleri toplamaya.Elime en son bir patates kumpir gibi bir sey geciyor alip atarken ustunun incecik simsiyah kuf oldugunu goruyorum.
Sonra dukkandan cikiyorum ben de karsi binada oturuyormusum.Benim yan daireme ve altina kiralik levhasi asilmis disardan Allah allah durumlarimi kotu acaba niye cikiyorlar diye dusunuyorum.Sormaya gidiyorum ev daracik ve tavankari feci alcak sarimsi sacli bir teyze e kizim ne yapalim diyor..
Sonra da uyandim zaten..
Simdiden tesekkurler emeginize ...
Sevgi ve isikla kalin ...

latife_lal

Kayıtlı Üye
Dayanamadın ve yardım ettin değil mi o arkadaşına, felaketine tanık oldun canın acıdı.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bazı işlerinizin aksaması nedeniyle bir iş gezisi yapabilirsiniz. Bu hem hayırlı ve iyi bir sonuç, hem de derece atlamanızı sağlayacak. Daha büyük bir iş için veya ek bir iş için imza atabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz biriyle tekrar görüşmeye

başlayacaksınız.

Aileye veya yakın akrabalara yeni bir bebek gelebilir.

Bir büyüğünüze bir konuda danışıp fikirlerinden faydalanacaksınız. Para biriktirmek adına hesap açıp tasarruf için karar alabilirsiniz.

O kişi hala aynı hilekar ve dolandırıcı yapısını koruyor. Onda değişiklik yok. Karanlık işler ve usullerle uğraşıyor. Şu sıra sizle tekrar bağlantı kurabilir ve sizi kandırmak adına yeni planlar ve dalavereler çeviriyor olabilir.

O kiracı kişi de sağlam ayakkabı sayılmaz. Tam anlamıyla mazlum edebiyatı yapıyor, aldanmayın. Dost ve ahbap seçerken daha mesafeli olun ve koşulsuz iyilik yapma huyunuzu bir kenara koyarak hareket edin.

Sevgiler…

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Merhaba

Annem ile az evvel konustum cok endiselenmis bana anlatti,yazip sormak istedim.
annem dun gece ruyasinda benim öldugümü gormus.
Cirilciplak bir odada dumduz uzanmis yatiyormusum ayaklarim da ojeler varmis.Annem cok kotu olmus baslamis bagirmaya ben ne yapicam anneannesine dedesine nasil soyleyecegim diye...

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Merhaba

Ruyayi az evvel gordum sinirlerim bozuldu,uyandim uyuyamadim yazmadan..
Simdiden tesekkur ederim...

Ruyamda kendimi kenar mahalle tabir edilecek bir yerde gordum.Yanimda cok eskiden fal baktirdigim bir kadin (isinde iyi olan)ve sozde onun kiz kardesi gibi bir baska kiz var.
Dukkan gibi bir yerdeyiz yada orada yasiyoruz,karsi apartmanda genc bir cocuk yasiyor ilk katta ben dukkana giriyorum bana diyor ki baksana cocuk bana nasil bakiyor tavladim ben bunu...Ben ayip olur diyerek bakmiyorum oturdugu yerin yaninda tahta perdeli bir yer var oraya girip aradan bakiyorum.gercekten o cocugunda kadina baktigini goruyorum.Icimden Hay Allah bak kiz kardesi uzulecek simdi bu da ne bicim kadin bu kucucuk cocuga bakiyor utanmadan diyorum kiz kardes gercekten cok uzgun ayakta ellerini onden baglamis basi one egik duruyor.sonra bir gitar goruyorum cocuklarin elinde bana al sende cal diyorlar aliyorum ama omrumde hic calmadigim icin hay Allah ne yapicam ben bunu derken bir anda gercek hayatta 9 ay once vefat eden eski esimden yeni bir bebegim oluyor,ve bebek 4 aylikken ben onu hala ve babaannesi ile Amerikaya yolluyorum eski esimin talebi ile.cunku bizim onunla uzak bir yerde olmamiz gerekiyormus cocuk icin oldugumuz yerin uygun olmadigini dusunuyorum.
Bu arada vefat eden eski esimin olüm haberini tekrar aliyorum sanki yeni olmus gibi.O kadar cok agliyorum ki,sonra aklima bebegim geliyor ...eyvah o simdi nasil gelecek yanima getirmezler diyorum.Bebek alti aylikmis o anda ve oldugum yere onlarda alti ay sonra donecekmis kendi kendime bu cocuk bir yasinda donecek beni tanimayacak babasi da oldu ben ne yapacagim simdi diye basliyorum iyice aglamaya.Basucumda dev bir telefon var oradan Amerika'yi ariyorum gercek hayatta su an 9 yasindaki oglum yanimda bitiveriyor.Ona sariliyorum oglum idare edicez artik napalim bazi seylerden vazgececegiz diyorum.Sonra oglumun halasi ile telefonda konusurken bir anda aglayan yuzunu goruyorum karsimda.O bana daha donmeyeceklerini cocugumu getiremeyeceklerini soyluyor.Ben caresizlik icinde o kadinin kiz kardesine lutfen benimle gel gidip cocugumu alalim diye yalvarmaya basliyorum.Sonra eski esimi arayayim o ablasi ile konusur getirir bana cocugumu derken nasil arayacagim o yok artik diyorum...Sonucta tum ruyada yaklasik olarak hep agladim.

Sonra uyandim az once,ilk basta sinirim bozuldu oglum yanimda yatiyor ona sarildim.Gozlerimi kapattim ve tepemizde birinin bize baktigini hissettim.Yuzune dikkat ettim eski esimmi diye ama degildi catik kasli garip sakalli bir adamdi..
Sonra goruntu gitsin diye gozlerimi actim bir sure,tekrar kapadim yine oradaydi.Bu sefer de icim urperdi isigi actim size yaziyorum su an...

Bilgisayarimda Turkce karakter yok bu sebeple kusura bakmayin.Tekrar cok tesekkur ederim.iyi geceler..

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Merhaba

Ben bu ruyadan sonra tekrar yatip uyudum..Her seferinde oglumla ilgili cok kotu seyler gordum ve bu sabah 06:00 ya kadar surdu.
Bu ruyalari ust uste gormek tabiiki sinirlerimi de bozdu.Ben daha once bir takim seyleri olmadan bir gun once ruyamda gordugum icin onu bugun okula yollamamaya karar verdim.Ruyalari sirasi ile asagida yaziyorum..

Ikinci Ruya
Dun gece yukaridaki ruyadan sonra tekrar uyudum.Simdi burasi cok ilginc cunku ben ruyadan uyanana kadar bunlari gercek zannettim ama asagida anlatacagim hersey ruya..
Yatip uyuduktan bir sure sonra Eren kabus gordu kendi kendine konusuyor zaten zaman zaman..Onun sesine ben uyandim,oglum ne oldu hadi kalk ruya goruyorsun dedim.Uyanmadi ellerini optum Eren'cim korkma bir sey yok ac gozlerini annecim kotu ruya gordun dedim.Bir sure sonra Eren gozlerini acti.Ben zaten orada tutuldum cunku gozlerinin sadece beyazi vardi.Gozbebekleri yoktu.Bir an kalakaldim ne yapayim ben diye sonra ciglik attim.Sonra o da ciglik atti.Iceriden annemin sesini duydum,ne oluyor diye.Ah iyi annem buradaymis dedim..Sonra uyandim.Ancak ruyada Eren in uzerinde dun gece ki pijamalari vardi.Yani ruya dun gecede geciyordu buna eminim.

Ucuncu Ruya
Ucuncu ruya kisacik bir goruntuydu ..Eren i okula goturmustum ertesi gun (Yani bugun)..O da okulun su anda kullanilmayan kapisinin onunden yola firladi ve ona araba carpti korku icinde uyandim.

Bu arada baska goruntuler de oldu ama onlari tam hatirlamiyorum :(

Sevgi ve isikla kalin...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Arkanızdan çekiştirenler var. Ancak kısmetiniz açık ve beklediğiniz bir maddi yardım veya hakkı elde edeceksiniz. Çözülmesi güç kilitli bir işiniz gündeme gelebilir. Ayrıca size verilecek olan bir iş veya sorumluluk için, onu başarıp başaramayacağınız hususunda kuşkuya düşebilirsiniz.

Bir yolculu yapacağınız gibi, uzaktan da bir yolcunuz gelebilir. Akrabalarınızla aranızdaki bağların gevşeyeceğine, bu sebeple evde geçimsizlik veya dedikodular nedeniyle sorun yaşanabileceğine, hiç yoktan bir takım anlaşmazlıkların çıkabileceğine, sizi kıskanan kimselerin varlığına işaret ediliyor.

Dikkat edin aşırı duygusal ya da stresli bir anınızda çevrenizin sizi kınayacağı bir durum yaratabilirsiniz.

Zor durumda olan bir yakınınız veya ahbabınızdan haber alabilir, durumuna üzülebilirsiniz.

Uzaktan beklediğiniz haberi alacaksınız. Sevinçli gelişmeler ve kazanç için bir yolculuk gündeme gelebilir.

Sevgiler…

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Cok tesekkur ederim emeginize.

Dun gece ruyamda dev beyaz kurtcuklar vardi.(meyvelerin icinde olanlarin 10-15 cm uzunlugunda daha kalin olanlari gibi)
Sacimda sirtimda gobegimdeydiler..Arabada gidiyordum hatta torpidonun ustunde bile vardi.Ama ellemekten rahatsiz oldugum icin alip atamiyordum.Saclarimin arasinda da olduklarini hissettim bir tarak aldim tararsam saclarimi giderler diye dusunerek saclarimi taramaya calistim ama parcalandilar ve o rahatsizlikla uyandim..
Simdiden tesekkur ederim.
Sevgi ve isikla kalin...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Anneniz bir konuda sizin sabit fikirli olup onun bazı nasihatlerini dinlemediğinizi düşünüp üzülüyor. İçsel bir değişim, uhrevi bir yolculuk yapmak üzere olduğunuz işaret ediliyor. Yalnız anneniz aile içinde tedirgin ve eşiyle arasında fikir ayrılıkları var.

Daha müşfik, sevecen ve sabırlı olması gerekiyor.

Uzak bir yere yolculuk yapabilirsiniz. Kazanç veya hak elde etmek adına yapılacak bu yolculuk nedeniyle de anneniz sizin için endişelenebilir. Gösteriş veya sefahat meyli olan biri nedeniyle de üzüntü yaşıyor olabilir.

Sevgiler…

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayırlı olsun…

Yapmayı tasarladığınız bir şey kötü sonuçlanıp sizi zarara uğratacak. Dikkatli ve temkinli olmanız ve bundan vazgeçmeniz işaret ediliyor.

Hareketli bir dönem yaşayıp, geleceğiniz için bir takım yeni adımlar atacaksınız. Zor durumlara karşı yeterli cesaretiniz mevcut, kolay yılmayan yapınız, sizi başarıya götürecek. Tedirgin, kaygılı tavırlar sergileyip yakın çevrenizi de endişelendiriyor olabilirsiniz.

Dostlarınızdan birinden bir yardım alacaksınız. Ayrıca müjdeli bir haberiniz var.

Diğeri;

Yeni bir iş için bilgi toplama ve araştırma yapacaksınız. Bir bayandan bu konuda teklif ve destek gelebilir. Doğru yöntemi bulacak ve o yönde ilerleyeceksiniz.

Yüzünüze başka arkanızdan başka konuşan bir dostunuzdan ihanet göreceksiniz. Fakat başka bir arkadaşınız araya girerek bu duruma el koyacak.

Sevgiler…

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yakın zamanda alacağınız bir haber ilk etapta sevinmenize neden olsa da rakiplerinizin varlığı nedeniyle işleriniz karışabilir, bir süre bocalayabilirsiniz.

Sağlığınıza dikkat etmeli uyku ve gıdanıza özen göstermelisiniz. Hafif bir rahatsızlık yaşamanız olası.

Yavaşlayan işleriniz, bir süre sonra dzelecek, dünya hayatı için gereken arzularınıza kavuşacaksınız. Bereket ve adaleti aynı anda yakalayacağınız bir dönem gelecek.

Sevgiler…

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
insallah..Cok tesekkur ederim cok zahmet oluyor size ..Emeginize saglik.
Sevgilerimle

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Sevgili Duman Lekesi

Ruyamda yanimda birileri ile bir sahil kasabasina davetli gidiyoruz.
Upuzun bir kumsal arka tarafinda evler vs.Kumsalin sonuna dogru uc dort kilometre ileride Bir elektrik fabrikasi var.Koyu gri metalden kocaman devasa bir yapi.
Upuzun bir kulesi var.Birilerinin evinde (gercek hayatimda tanimadigim insanlar) misafir oluyoruz.Ev fabrikayi yukaridan goruyormus.
Sonra kumsala iniyoruz,kumlardan basamak seklinde oturma yerleri yapmislar klasik muzik konseri var kalabalik arasindan bize ayrilan yere oturuyoruz.Bu arada o fabrika yanmaya basliyor,yanimdaki bana programimizi aksatmamamiz lazim diyor.Konser bitiyor biz denize vs giriyoruz bu arada fabrikada patlamalar vs olmaya basliyor insanlar hic bir sey yokmus gibi davraniyorlar.Daha sonra iki tane buyuk patlama oluyor Ben biraz daha yaklasip bakiyorum neler oluyor diye alevleri vs goruyorum ve iyiki evde degilde buradaymisiz neyseki diyorum kendi kendime.Ertesi gun sabah yangini ancak sonduruyorlar,ondan sonra eve gidiyorum herkes kacmis gibi cok az insan var.Balkondan fabrikaya bakiyorum,kapkara ve korkunc gorunuyor.Yanimdakiler gitmemiz lazim diyor bana asagiya iniyorum arabaya esyalari yerlestirilerken ben bagaja bir seyler koyuyorum o sirada hareket ediyorlar beni birakip gidiyorlar,siyah bir range rover pesinden kosmaya basliyorum yolun sonunda dev gibi kapisi olan bir yerden giriyorlar,bende peslerinden giriyorum.
Oraya yemek daveti icin gidilmis.Evde bir anne bir yetiskin erkek cocugu bir de kucuk erkek cocugu var,bana sen burada bekleyecekmissin onlar daha sonra gelecek diyorlar ben yemek masasina oturuyorum,sonra kalkmak istedigimde pantalonum asagi kayiyor ve popomun asagisina kadar iniyor zar zor toparliyorum kendime kiziyorum bu niye oldu simdi diye,adam bana icinde bir sey yokmu diyor ben cevap vermeden kaciyorum,sonra beni bir odaya goturuyorlar artik burada kalacaksin ben istemeden gidemezsin diyor bana ,sacmalama nasil olur gitmem lazim benim sevgilim sen degilsin sevgilim beni bekler diyorum.(bunu soylerken aklimdan ayrildigim sevgilim geciyor) beni bekler arayip bulamazsa olmaz diyorum.
Bana burada kalacaksin diyor ve elindeki bicakla dizimden yukari dogru kesmeye basliyor.
(bu arada aciyi inanilmaz gercek sekilde hissettim) Yapma ne olur diyorum tamam kalacagim diyorum.Sonra aradan bir anda 3 sene geciyor ve bana tamam artik gidebilirsin seni istemiyorum diyor.Gidebilirsin dedigi anda uyandim zaten...
Yorumunuza simdiden tesekkurler.
Sevgiyle kalin.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Büyük ve hayırlı bir takım kazançlar elde edeceksiniz. Ancak aynı anda evinize gelmek isteyen bir konuk var ve bu kişinin büyük sorunları mevcut. İkisi çakışabilir. İyi bir haberde kendisinden gelecek.

Uzaktan alacağınız heyecanlı bir haberle, hem kendiniz sevinecek hem de bu gelişmeyle çevreniz de sizinle birlikte mutlu olacak. Bir kazanç elde edeceksiniz. Kendinizle barışmalı, vicdan azabı duyduğunuz konuları masaya yatırıp yüzleşmelisiniz. Bu arınmanızı ve huzur bulmanızı sağlayacak.

Heyecanlı günler yaşanacak, bunlar yaşantınızda önemli etkiler bırakacak. Uzun bir yolculuk ve maceralı bir gelecek işaret ediliyor ancak şu dönem için bunu askıya almanız da mümkün. Ancak bu seçenek hayatınız birkaç döneminde daha karşınıza çıkacak.

Arkadaşlarınızdan alacağınız bazı havadisler canınızı sıkabilir fakat bir bayandan elde edeceğiniz sırlar, bir ara oldukça işinize yarayacak. Kazanımlarınız olacak. Kısa bir rahatsızlık geçirebilirsiniz, bu geçici ve moraliniz düzelince son bulacak.

Ufak tefek güncel sıkıntılarınıza çözüm arayışışlarınızda başarılı olacaksınız. Bazı hususlarda bilgi sahibi olmadan kararlar alıp, atılım yapmayın. Bu, sonradan çıkabilecek sorun ve aksiliklere davetiye çıkarıyor. Korkularınızdan kurtulup feraha ereceğiniz bir döneme az bir zaman kalmış. Deyim yerindeyse hürriyetinize kavuşup, sevmediğiniz bir işe son verecek, yeni kazanç imkanları bulacaksınız.

Bir takım kişileri de hayatınızdan çıkaracaksınız. Kuvvet ve gücünüz artacak, geçim, istek ve artan gayretiniz sonucu aileniz veya sevdiklerinizle birlikte farklı bir yaşam tarzı benimseyeceksiniz. Bir kişinin bir dönem yasal kanallarla elinizdeki bir mülkü elde etme çabaları olabilir, bunu gizli kapaklı yapmaya çalışması ise başarısız olmasına neden olacak.

Faydalı bir iş yapacağınız ancak, bunu yaparken verdiğiniz sözleri tam yerine getirmeniz gerektiği işaret ediliyor. Sonucu zafer ve başarı getirecektir. Bu sizin kendinizle ilgili de yeni karar ve prensipler belirlemenize yol açacak.

Sevgiler…

[XTR] Similar Threads