_evr_

_evr_

Banlı Kullanıcı
Rüyamda odamdayım.Ortam çok loş. Odada annem var yere diz çökmüş. Önünde bir tahta var.Tahta koyu kahverengi. Tahtanın üst kısmında benim,babamın,annemin ve birkaç tanımadığım insanın gülerken fotoğrafları var.Alt kısmında yine aynı kişilerin ağlarken fotoğrafları var.
Tahtanın yanında 4 tane elips şeklinde küçük tahta var üzerinde değişik şekiller var.Annem o küçük tahtaları fotoğrafların üzerine atıyor.Bir tanesi benim diğeri babamın fotoğrafının üstüne geliyor. Diğerlerinin hangi fotoğrafın üstüne geldiğini hatırlayamıyorum.
Anneme ne yaptığını soruyorum babamla kavga ettiğini söylüyor. Ama gülerek.

Rüyadan çok etkilendim.Sayın Duman Lekesi'ne şimdiden teşekkür ederim...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Annenizin bir sıkıntısı bir derdi var ve bunu çözümlemek için çareler arıyor. Oldukça özverili ve gayretli bir kadın. Kısa zaman sonra büyük bir müjde yaşayıp mutlu olacak.

Sevgiler…

_evr_

Banlı Kullanıcı
Rüyamda sigara içiyorum.Bir parkta.Sigara garip elime aldığım zaman elim simsiyah oluyor.Sigara da siyah.
Parkta bir akrabamı görüyorum.Yanına giderken o çamura düşüyor.Çamur balçık gibi. Sigarayı atıp yanına koşuyorum. Koşuyorum koşuyorum fakat mesafe çok uzakmış gibi gidemiyorum yanına.
Kötü bir rüya olduğunu hissediyorum.Yorumlarsanız sevinirim.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Annem rüyasında hep benim küçüklüğümü görüyormuş.2-3 yaşımdaki halimi..
Ne demektir acaba? Teşekkür ederim..

_evr_

Banlı Kullanıcı
Merhaba Sevgili Duman Lekesi,rüyam şöyle;

Bir pazar yerindeyim.Kapalı bir mekan.Etrafta küçük çocuklar var ve sarışın bir erkek çocuğu bileğime kahverengi boncuklu bir bileklik takıyor.Ardından rüyada kopukluk oluyor yine aynı yerdeyim , bir arkadaşım yanımdan geçerken boyunun çok kısa olduğunu görüyorum.Normalde kısa değil.

Teşekkürler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yeni tasarlayacağınız bir proje için bir takım bilgiler araştırmanız gerektiği, sonucunda ise hayallerinizin hakikat olacağı işaret ediliyor.

İyi bir haber alacaksınız.

Ciddi düşünen veya ileriye dönük evlilik düşüncesi olan bir hayranınız size çıkma teklifinde bulunabilir.

Arkadaşınız şu sıra maddi sıkıntı içinde olabilir.

Sevgiler…

_evr_

Banlı Kullanıcı
Rüyamda bir köy evindeyim.Balkon gibi bir yerde oturuyorum.Balkondan aşağı merdiven iniyor.Merdivenin altında küçük bir köpek var.Normalde köpeklerden korkmam ama ondan korkarak aşağı iniyorum.Köy tuvaletlerini bilirsiniz oraya gidiyorum.Dışı tahtadan.Kapıyı açıyorum tuvaletin olduğu yerde bir sürü civciv görüyorum.Ve yumurtalar.Buranın kümes olduğunu düşünüyorum ama tuvalet olduğunu görünce civcivleri dışaarı çıkarmaya uğraşıyorum çıkaramıyorum.

Teşekkür ederim Sevgili Duman Lekesi yorumlarınız çok güzel.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir taşınma veya iş değişikliği ya da bir süre için evden uzakta bir yere yolculuk söz konusu olabilir. Bazı işlerinizle ilgili korkak ve ihmalkar olduğunuz görülüyor. Bu günün işini yarına bırakmayın. Basit bulduğunuz bir kişi ile aranız açılacak ancak bu zaten istediğiniz bir şey, dert etmeyeceksiniz.

Geçmişte zor gördüğünüz bir sürü sıkıntıyı atlatmak bugün çocuk oyuncağı olup, daha güçlü ve kuvvetli bir yapıya sahip olacaksınız. Sıkıntılardan kurtulma, feraha erme dönemine giriyorsunuz. Bol ve bereketli, ayrıca sevinçli olayların da yaşanacağı bu dönemde, bir dedikodu nedeniyle biraz canınız sıkılabilir.

Bir misafir veya akrabanız ziyaretinize gelebilir.

Sevgiler…

_evr_

Banlı Kullanıcı
Uzun bir aradan sonra yeniden merhaba Sevgili Duman Lekesi;

Rüyamda aynaya bakıyorum ön dişlerimin üçgen şeklinde kırıldığını görüyorum.Kimsenin görmemesi için hastanelerde takılan maskeler vardır ya beyaz.Onu takıyorum.

Teşekkürler..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Erkek akrabalarınızdan biriyle aranızda tartışma veya küslük olabilir. Tatsızlık tırmanmadan önlem almanızda fayda var.

Hükümet kanalında bir işiniz gecikebilir veya engel çıkabilir. Fakat sonuç hayırlı olacak.

Parlak kişiliğiniz ve başarılarınız çevreniz tarafından dikkatle izlenmekte fakat sizi sevdiğini söyleyen bazı arkadaşlarınızın, gerçekte arkanızdan söylemedikleri söz kalmıyor. Başarılarınızı çekemiyorlar. Bu yüzden her yüzünüze güleni dostunuz sanmayın.

Sevgiler

_evr_

Banlı Kullanıcı
Rüyanız hayır olsun…

Erkek akrabalarınızdan biriyle aranızda tartışma veya küslük olabilir. Tatsızlık tırmanmadan önlem almanızda fayda var.

Hükümet kanalında bir işiniz gecikebilir veya engel çıkabilir. Fakat sonuç hayırlı olacak.

Parlak kişiliğiniz ve başarılarınız çevreniz tarafından dikkatle izlenmekte fakat sizi sevdiğini söyleyen bazı arkadaşlarınızın, gerçekte arkanızdan söylemedikleri söz kalmıyor. Başarılarınızı çekemiyorlar. Bu yüzden her yüzünüze güleni dostunuz sanmayın.

Sevgiler

Şu an o kadar şaşkınım ki anlatamam!! Söyledikleriniz yakın zamanda olan ve olmasını beklediğim şeyler süpersiniz:hurray:
Sevgilerimle...

_evr_

Banlı Kullanıcı
Merhaba Sevgili Duman Lekesi;

Rüyamda bir bayanı yaralıyorum.Kan görmedim ama boğazını kestiğimi gördüm.Sonra askerlerin olduğu bir odaya girdim.Yaralı bayan da oradaydı.İki asker koluma girdi götürmek için.Sonra bağırdım bağırdım...

Böyle bir rüyaydı.Yorumlarsanız çok sevinirim:)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Büyük bir tartışma, kavga veya anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Bunun sonucu bir arkadaşlık bağınızın bitmesine yol açabilir. Yaşanan şiddetli kavga üzülmenize de sebep olabilir.

Başka bir husus ise hem maddi hem manevi bir sevinç yaşayacaksınız.

Sevgiler

[XTR] Similar Threads