Neyim ben ?

Draniel

Kayıtlı Üye
İlk olarak nereye yazıcağımı bilemedim. Herneyse direk anlatıyorum konuyu

Ben 2 ay kadar önceden beri bir şeyi fark ettim daha doğrusu yakın arkadaşlarım fark etti. Gözlerim normalde mavi iken sürekli renk değiştiriyor. Ayriyetten bazen öylesine bir şeye dalmısken mesela oyuna bir anda fark ediyorum bilmediğim bir dilde bir şeyler söylüyorum, bunların ne olduğunu bilmiyorum. Vede şu son 4-5 aydan beri nedense kediler köpekler felan hep yanıma geliyor, hani herkesten kaçan kedi bir bakmışım ayağıma sürtünüyor felan. Araştırma yaptım bu konu üzerinde nedense hiç bir şey ile tam açıklayamıyorum. En son bu siteyi buldum bir de burada sorayım dedim Yaşım 17 Acaba bana Ne oluyor...

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Merhabalar..Öncelikle sitemize hoşgeldiniz...

Konuyu psişik yeteneklere açsanız uygun olurdu.Bölüm moderatörünü bilgilendirdim konuyu taşıyacak.Sorununuza gelince hem psikolojik olarak hemde enerjisel olarak değerlendirelim.

-Gözlerinizin renk değiştirmesi fiziksel olabilir.Genelde ela renkli gözlerde meydana gelir bu olay ortama ve ışığa göre renk değiştirebilir.Mesela kendimden örnek veriyim orman gibi bir ortamda bulununca gözlerim yeşil oluyor.Denizde mavi oluyor güneşe bakınca sarıya dönük bir renk oluyor.
Enerjisel olarak göz rengi değişebilir.O an enerjiniz açığa çıktığında gözlerinize etki edip renk değiştirme meydana gelebilir.Bu genelde özel yetenek çalışmalarında meydana geliyor.
-Bilmediğiniz bir dilde birşeyler söylemeniz ise ; gün boyunca çevreden birçok ses işitiriz ve bu bilinçaltımıza işler bir an olurki bilinçaltımız bize hükmeder ve anlamsız sesler veya kelimeler çıkartabiliriz.Bu ses işitme bile olabilir.
-Hayvanların size yaklaşmasını ben enerjisel olarak düşünüyorum.Yani enerjiniz onlara güzel görünebilir ve bu yüzden size yaklaşabilirsiniz.Halk arasında enerjin beni çekiyor,seni kendime yakın hissediyorum gibi şeyler söylenir bunun gibi olaydır.

Kendi görüşlerimle umarım yardımcı olmuşumdur.Sitedeki diğer arkadaşlarda durumunuz hakkında fikir ve bilgi verir.

İyi forumlar..

PESS

Kayıtlı Üye
İş
dstum oo kediler ve köpekler açıkmış biraz merhamet et ve yemek ver gözün rengi degişiyormuş bence bi doktora görün gözün kanlanıyordur ve güneşin etkisiyle sarı ve buna benzeyen renge dönüşüyormuş izlenimi veriyordur:DDDD
Sayın üye lütfen üslubunuza dikkat edin !!! Kişilerin sıkıntılarına merak ettiği şeylere saygı gösterin !!! Benzer durum sizinde başınıza gelebilir ve paylaştığınızda size böyle bir tabirde bulunulması hoşunuza gitmezdi sanırım !

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Sayın Pess. Açıklamanız için teşekkürler çünkü bu durum bendede söz konusu.
Gözümün 3 rengi var, giydiğim giysiye göre veya kendiliğinden renk değiştiriyor.
Yeşil, ela, kahverengi genelde ela ya da yeşil oluyor. Bu durum bana da çok garip geliyordu.
Bir takım enerji ile hayvanları çekmekten bahsetmişsiniz, bu bende var ya da yok buna dikkat etmedim. Lakin örnek vermem gerekirse; mesela dışarı çıktığımda akıl hastalığı ya da psikolojik sorunları olan insanları mıknatıs gibi çekiyorum. Kimi zaman gerçekten çok moral bozucu olabiliyor. Çünkü vurup öldürsen ya da canını yaksan olmaz çünkü sonuçta rahatsız insanlar ve anlayışlı olmak gerekiyor (zor da olsa) Bununla ilgili de söyleyebileceğiniz bir şey olabilir mi bana acaba?
Bu arada konuyu açan arkadaşa da teşekkürler ederim kendi adıma ( bu konuyu gündeme getirdiği için)
Teşekkürler ve iyi forumlar dilerim...

Draniel

Kayıtlı Üye
Göz rengi olayını ortama göre olduğunu sanmıyorum çünkü evde arkadaşımla otururken bile aynı şey oluyor, oturduğum sandalyeyi bile değiştirmeden ve de gözlerim ela değil mavi renkli normalde ama yeşil hatta kahverengi bile olduğu oluyor.

Hatta bilmiyorum pek alakası var mıdır ama bu gün 3. Derste uyuyakalmışım teneffüs arasında, arkadaş geldi beni uyandırmaya ben aynen hissettiklerimi anlatayım. Gözümün önünde 2 tane elma gördüm kafam sıraya kapanık bir durumdayken, bir anda bi sinir doldu sanki içime bir anda ayağa kalkıp kapıya doğru sanki bir şeye saldıracak gibi ilerlediğimi fark ettim sonra kendime geldim ne kapının oradan baktım arkadaşım elinde 2 tane elma beni uyandırmış... Neden bir anda böyle bir olay yaşadım anlamıyorum şu anda diyorum keşke kağıda vardıktan sonra kendime gelmek istemeseydim en azından neye saldırma amaçlı bir anda ayaklanmışım öğrenmiş olurdum...

Şimdiden teşekkürler.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Sayin Pess.Aciklamaniz icin tesekkurler.Cunku bu durum bendede soz konusu.
Gozumun 3 rengi var.Giydigim giysiye gore veya kendiliginden renk degistiriyor.
Yesil,ela,kahverengi.Genelde ela yada yesil oluyor.Bu durum bana da cok garip geliyordu.
Bir takim enerji ile hayvanlari cekmekten bahsetmissiniz.Bu bende var yada yok.Buna dikkat etmedim.Lakin ornek vermem gerekirse ; mesela disari ciktigimda akil hastaligi yada psikilojik sorunlari olan insanlari miknatis gibi cekiyorum.Kimi zaman gercekten cok moral bozucu olabiliyor.Cunku vurup oldursen yada canini yaksan olmaz.Cunku sonucta rahatsiz insanlar ve anlayisli olmak gerekiyor (zor da olsa)Bununla ilgili de soyleyebileceginiz birsey olabilir mi bana acaba?
Bu arada konuyu acan arkadasa da tesekkurler ederim kendi adima ( bu konuyu gundeme getirdigi icin)
Tesekkurler ve iyi forumlar dilerim...
Sayın TheDarkPower toplum arasında akıllısı bizi bulmazki durumuna düşmüşsünüz sanırım :) şaka bir yana insanların nezaman nerde neyle karşılaşacağı belli olmuyor ama benim bu konudaki düşünceme göre sanırım yardım etmen gerekiyor veya dini inancını bilmiyorum ama tek tanrılı bir din olarak örnek verirsek durumuna şükretme gibi bir mesaj olabilir.Yani karşılaştığın insanlar aslında bir tesadüf değil olması gerektiği gibi oluyor mesela zengin biri ile karşılaşıyorsun tanışıyorsun ya isyan edersin bende niye yok diye yada bende böyle olacağım diye hırslanırsın bunun gibi durumlarla karşılaştırabilirsin bulunduğun durumu.Bir nebze yardımım dokunduysa ne mutlu bana :)

Göz rengi olayını Ortama Göre olduğunu sanmıyorum çünkü Evde Arkadaşım la otururken bile Aynı şey oluyor oturduğum sandalyeyi bile değiştirmeden Vede gözlerim ela değil Mavi renkli normalde Ama yeşil hatta kahverengi bile olduğu oluyor

Hatta bilmiyorum Pek alakası varmıdır ama Bu gün 3. derste uyuyakalmısım tenefüs arasında arkadaş geldi beni uyandırmaya Ben aynen hissettiklerimi anlatayım Gözümün önünde 2 tane elma gördüm kafam sıraya kapanık bir durumdayken bi anda bi sinir doldu sanki içimi bi anda ayağa kalkıp kapıya doğru sanki birşeye saldırcak gibi ilerdiğimi fark ettim sonra kendime geldim ne kapının ordan baktım arkadaşım elinde 2 tane elma beni uyandırmıs... Neden bir anda böyle bir olay yaşadım anlamıyorum Şu anda diyorum keşke kağıya vardıktan sonra kendime gelmek istemeseydim En azından neye saldırma amaçlı bi anda ayaklanmısım öğrenmiş olurdum...

Şimdiden teşekkürler

Anlattığınız belirtiler durugörü veya telepatiyi gösteriyor.Enerjiniz düzensiz bir şekilde hareket geliyor sanırım.Bir hafta kadar düzenli bir şekilde meditasyon yapın size yararı olur.Ayrıca o meditasyon yaptığınız 1 hafta içinde bu tür durumlarla karşılaştığınızda olağan karşılayın çok şaşırmayın tepki vermeyin.Beyninizi ve enerjinizi 1 hafta dinlendirin.Ona göre sonuçları tekrar belirtirsiniz.Bu sadece benim önerim uygulamak veya uygulamamak sizin kararınız.

İyi forumlar..Işığınız daim olsun..

Draniel

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim bir şey daha soracaktım. Nasıl meditasyon yapabilirim biraz açıklar mısınız?

La-edri

Kayıtlı Üye
Her göz rengi Sizin bahsettiğiniz gibi bir değişime uğramaz, ela yeşil sarı zeytini'ye dönmesi, ya da kahverengi gözün siyaha dönmesi,mavinin açık koyuya dönmesi doğaldır..
Gözünüz çakır değil ise mavi yeşile dönmez.. Oysa Siz mavinin kahverengine dönüştüğünü söylüyorsunuz, bu doğal değil. İlginçmiş hakikaten
Bilmediğiniz bir dilde konuşuyor olmanız ki bu hali ayık yasamanız imkansızdır, uyku uyanık halinde trans halinde mümkün. Açıklaması da var ama bunu ben size zor açıklayabilirim oldukça derin bir mevzu.Yerinizde olsa idim olayı akışına bırakırdım..

Ayrıca kendi şahsi merakım için sormak istiyorum, Sizin bir ikiz kardeşiniz var mı? Tek yada çift yumurta fark etmez
?? :)

gümüş

Kayıtlı Üye
İlk olarak Nereye yazıcağımı bilemedim Herneyse direk anlatıyorum konuyu

Ben 2 ay kadar önceden beri birşeyi fark ettim daha doğrusu yakın arkadaşlarım fark etti Gözlerim normalde mavi iken sürekli renk değiştiriyor. Ayriyetten Bazen öylesine birşeye dalmısken mesela oyuna bir anda fark ediyorum bilmediğim bir dilde birşeyler söylüyorum bunların ne olduğunu bilmiyorum. Vede şu son 4-5 aydan beri nedense kediler köpekler felan hep yanıma geliyor hani herkesten kacan kedi bi bakmısım ayağıma sürtünüyor felan araştırma yaptım bu konu üzerinde nedense hiç birşey ile tam açıklayamıyorum En son bu siteyi buldum bide burada sorayım dedim Yaşım 17 Acaba bana Ne oluyor...

Siz gibi gözleri renk değiştiren 4 arkadaşım var, halet-i ruhiyyleri veya giysileri etkili oluyor diye biliyorum, keşke benim gözler de öyle olsa :)

Kedi köpek ve diğer hayvan için yazmışsınız , aslında ben de o yüzden yazıyorum. Ürkmüyorsanız, tırmalanıp ısırılmıyorsanız bunu memnuniyetle kabul edin derim ben +)

Bana çok sık olur, hatta biradım daha ileri gideyim, sokakta hiç tanımadığım bir köpeğin yan sokaktan , bahçeden hop diye sıçrayıp sırtıma üstüme sıçramasını, paçalarıma pençeleriyle artık yapışmış oyuncu miaww nidalarını hayatın neşesi olarak görüyorum, hatta çok keyf alıyorum +) Ama tabii patileri çamurlu olunca o kadar keyifli olmuyor :D

Bazen çok erken ya da geç ...kimse yok sokakta tırsar gibi oluyorum, aa bir iki köpek ya da kedi gelmişler ya da sürtünüyorlar ya da gözüme bakıp gel dememi bekliyorlar ; süper ! beraber yürüyoruz güle oynaya ,)

Tanıdık petlerin (hayvanların) dostluğu güzel ama tanımadıklarınızı da bu halkaya dahil ettiğinizde hayat daha da güzel. Ve siz açık olunca onlar geliyorlardır yani siz açıksınızdır keramet (kerametse eğer :) ) sizin açık oluşunuzdadır, keyfini çıkarın :p

Draniel

Kayıtlı Üye
Her gözrengi Sizin bahsetiginiz gibi bir degisime ugramaz, ela yesil sari zeytuni'ye dönmesi, yada kahverengi gözün siyaha dönmesi,mavinin acik koyuya dönmesi dogaldir..
Gözünüz cakir degil ise mavi yesile dönmez.. Oysa Siz mavinin kahverengine dönüstügünü söylüyorsunuz, bu dogal degil.Ilgincmis hakkaten
Bilmediginiz bir dilde konusuyor olmaniz ki bu hali ayik yasamaniz imkansizdir, uyku uyanik halinde trans halinde mumkun aciklamasida var ama bunu ben Size zor aciklayabilirim oldukca derin bir mevzu.Yerinizde olsa idim olayi akisina birakirdim..

Ayrica kendi sahsi merakim icin sormak istiyorum, Sizin bir ikiz kardesiniz varmi? Tek yada cift yumurta fark etmez ?? :)

İkiz kardeşim yok, normal bir kardeşim var.

Ben olayı akışına bırakmak istemiyorum, insan bilmediği şeyden korkarmış bende bu yüzden kendimden korkuyorum ve bunun geçmesi için öğrenene kadar uğraşacağım.

İyi forumlar...

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Teşekkür ederim Birşey daha sorucaktım Nasıl meditasyon yapabilirim biraz açıklarmısınız
sitede meditasyon ile ilgili birçok paylaşım var onlara bakabilirsiniz.Aşşağıdaki bölümde meditasyon ile ilgili birçok şey var ilkönce sabit konuları okuyup meditasyon hakkında bilgi edinin sonra hangi meditasyonu seçeneğinizi bulursunuz zaten

Yoga Ve Meditasyon - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Ayrıca lütfen imla hatalarınıza dikkat edin..

La-edri

Kayıtlı Üye
Neyim ben ??

Sizi rahatlatmak isterim "İnsansınız " :)

Aslında siz kendinizi nerde görmek isterseniz, oradasınız biliyor musunuz. Bu yüzden dikkat etmekte fayda var, inşallah doğru yolu bulursunuz kendi adınıza.
:)

VenusDavis

Kayıtlı Üye
Benimde göz rengimde hafif bir değişme oluyor ama ben şunu farkettim, sinirlendiğimde ya da aşırı düşünceli olduğum zamanlarda sadece.
Aslında yeri değil sanırım ama bu günlerde beni çok rahatsız etmeye başladı; birisi saçıma dokunuyor, hafif çekiyor ya da okşuyor.. İlk başta ben öyle sanıyorum diye düşünüyodum ama sonra arkadaşlarımın yanında (hatta tam emin değilim ama konserde bile!) olmaya başladı. Bir keresinde hoşlandığımı bildiği için arkadaşım oynuyor sanmıştım ve merak edip arkamı dönmüştüm ama kimse yoktu. Sonra yerimden kalkıp sıranın altına falan girdi sandım, kimse yoktu. İlk o zaman fark etmiştim, ve bir daha da hep ben meşgulken yada önemsemeyeceğim zamanlarda oldu..
Bu konuda bilginiz var mı?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Benimde göz rengimde hafif bir değişme oluyor ama ben şunu farkettim, sinirlendiğimde ya da aşırı düşünceli olduğum zamanlarda sadece.
Aslında yeri değil sanırım ama bu günlerde beni çok rahatsız etmeye başladı; birisi saçıma dokunuyor, hafif çekiyor ya da okşuyor.. İlk başta ben öyle sanıyorum diye düşünüyodum ama sonra arkadaşlarımın yanında (hatta tam emin değilim ama konserde bile!) olmaya başladı. Bir keresinde hoşlandığımı bildiği için arkadaşım oynuyor sanmıştım ve merak edip arkamı dönmüştüm ama kimse yoktu. Sonra yerimden kalkıp sıranın altına falan girdi sandım, kimse yoktu. İlk o zaman fark etmiştim, ve bir daha da hep ben meşgulken yada önemsemeyeceğim zamanlarda oldu..
Bu konuda bilginiz var mı?
Bu konuyu şöyle düşünebilirsiniz.Birşeye korktuğunuzda tüyleriniz diken diken olur aslında bu enerjisel ve sinirsel bir durumdur.Vücudunuzdaki sinirsel bir tepkime olabilir buna vücudunuzun biryerinin seyirmesi örnek olabilir.Veya enerjinizin bir anda o bölgede açığa çıkması baskın ve belirgin olması gibi bir durum olabilir.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Göz rengi olayını Ortama Göre olduğunu sanmıyorum çünkü Evde Arkadaşım la otururken bile Aynı şey oluyor oturduğum sandalyeyi bile değiştirmeden Vede gözlerim ela değil Mavi renkli normalde Ama yeşil hatta kahverengi bile olduğu oluyor

Hatta bilmiyorum Pek alakası varmıdır ama Bu gün 3. derste uyuyakalmısım tenefüs arasında arkadaş geldi beni uyandırmaya Ben aynen hissettiklerimi anlatayım Gözümün önünde 2 tane elma gördüm kafam sıraya kapanık bir durumdayken bi anda bi sinir doldu sanki içimi bi anda ayağa kalkıp kapıya doğru sanki birşeye saldırcak gibi ilerdiğimi fark ettim sonra kendime geldim ne kapının ordan baktım arkadaşım elinde 2 tane elma beni uyandırmıs... Neden bir anda böyle bir olay yaşadım anlamıyorum Şu anda diyorum keşke kağıya vardıktan sonra kendime gelmek istemeseydim En azından neye saldırma amaçlı bi anda ayaklanmısım öğrenmiş olurdum...

Şimdiden teşekkürler

Sitemize hoşgeldiniz:)

Göz renginiz o an içinde bulunduğunuz ruh haline göre değişebilir,ya da karşı taraf öyle algılayabilir.Sonuçte enerji bedenimizin(auramızın) rengide ruh halimize göre renk alıyor.İnsan bedeni öyle ilginç tasarlanmış ki,sevdiğimiz ve nefret ettiğimiz kişiye bakarkende göz bebeklerimiz büyüyor.

Kısa süre için bile olsa muhtemelen derin uykuya dalmışsınız, bazı rüyalarımızı hatırlamayız.Sizde belki rüyanızda kötü bir şey görüyordunuz ve arkadaşınız sizi ani uyandırdığı için henüz bilinç devreye girmediğinden, bilinç dışı bir davranışla kapıya yönelmiş olabilirsiniz.Sizi uyandırmaya geldiğinde, gözünüzü açtığınız ilk an gördüğünüz elma özellikle kırmızıysa öfkeye sebep olabilir.Renklerin insan üstünde çok değişik etkileri saptanmıştır.Kırmızı ateşi simgeler, tansiyonu yükseltebilir.Ayrıca uyuduğunuz sırada yanınızda kırmızı renkli defter veya kitap varsa,ya da üstünüzde ki kıyafetlerde onlar da öfkeyi tetiklemiş olabilir.

Hayvanlar seveni de, korkanı da yaydıkları titreşimlerden algılar.Size zarar vermiyorlarsa korkmadığınız içindir.Yaydığınız enerjinin çekim alanına geliyorlardır.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Sayın TheDarkPower toplum arasında akıllısı bizi bulmazki durumuna düşmüşsünüz sanırım :) şaka bir yana insanların nezaman nerde neyle karşılaşacağı belli olmuyor ama benim bu konudaki düşünceme göre sanırım yardım etmen gerekiyor veya dini inancını bilmiyorum ama tek tanrılı bir din olarak örnek verirsek durumuna şükretme gibi bir mesaj olabilir.Yani karşılaştığın insanlar aslında bir tesadüf değil olması gerektiği gibi oluyor mesela zengin biri ile karşılaşıyorsun tanışıyorsun ya isyan edersin bende niye yok diye yada bende böyle olacağım diye hırslanırsın bunun gibi durumlarla karşılaştırabilirsin bulunduğun durumu.Bir nebze yardımım dokunduysa ne mutlu bana :)

Anlattığınız belirtiler durugörü veya telepatiyi gösteriyor.Enerjiniz düzensiz bir şekilde hareket geliyor sanırım.Bir hafta kadar düzenli bir şekilde meditasyon yapın size yararı olur.Ayrıca o meditasyon yaptığınız 1 hafta içinde bu tür durumlarla karşılaştığınızda olağan karşılayın çok şaşırmayın tepki vermeyin.Beyninizi ve enerjinizi 1 hafta dinlendirin.Ona göre sonuçları tekrar belirtirsiniz.Bu sadece benim önerim uygulamak veya uygulamamak sizin kararınız.

İyi forumlar..Işığınız daim olsun..

Bu da değişik bir bakış açısı. Kesinlikle saygı duyuyorum.
Teşekkürler eder, iyi forumlar dilerim...

Draniel

Kayıtlı Üye
Sitemize hoşgeldiniz:)

Göz renginiz o an içinde bulunduğunuz ruh haline göre değişebilir,ya da karşı taraf öyle algılayabilir.Sonuçte enerji bedenimizin(auramızın) rengide ruh halimize göre renk alıyor.İnsan bedeni öyle ilginç tasarlanmış ki,sevdiğimiz ve nefret ettiğimiz kişiye bakarkende göz bebeklerimiz büyüyor.

Kısa süre için bile olsa muhtemelen derin uykuya dalmışsınız, bazı rüyalarımızı hatırlamayız.Sizde belki rüyanızda kötü bir şey görüyordunuz ve arkadaşınız sizi ani uyandırdığı için henüz bilinç devreye girmediğinden, bilinç dışı bir davranışla kapıya yönelmiş olabilirsiniz.Sizi uyandırmaya geldiğinde, gözünüzü açtığınız ilk an gördüğünüz elma özellikle kırmızıysa öfkeye sebep olabilir.Renklerin insan üstünde çok değişik etkileri saptanmıştır.Kırmızı ateşi simgeler, tansiyonu yükseltebilir.Ayrıca uyuduğunuz sırada yanınızda kırmızı renkli defter veya kitap varsa,ya da üstünüzde ki kıyafetlerde onlar da öfkeyi tetiklemiş olabilir.

Hayvanlar seveni de, korkanı da yaydıkları titreşimlerden algılar.Size zarar vermiyorlarsa korkmadığınız içindir.Yaydığınız enerjinin çekim alanına geliyorlardır.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Çantam kırmızıydı ve onun üstünde yatıyordum ama elmayı rüyamda gördüm arkadaşın elinde görmedim ama onun elinde de elma varmış yeşil elma...

Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

Sennin

Kayıtlı Üye
Benim göz rengim koyu yeşil. Bir konuya odaklandığım zaman göz rengim çok değişik bir hal alıyor. Özellikle enerji çalışmaları yaptığımda, bu çalışmalarda sadece enerjimi belli bir noktaya yönlendirmeye çalışıyorum. Geçen gün çalışmam bittikten sonra, lavaboya gittim. Orda aynaya baktığımda, gözümün gözbebeğine yakın bir kısmı her zamanki gibi koyu yeşildi ancak geri kalan bölümünün rengi bayağı açılmıştı. O kadar ki ilk gördüğümde rengi sarıya döndü sandım. Odaklama çalışmasında hiç gözüme odaklamaya çalışmadım, genelde hep odaklanırım. Bunun nedeni sizce ne olabilir ?

flashboy11

Kayıtlı Üye
Benim de göz rengim değişir. Akşam farklı oluyor, sabah farklı oluyor. Akşam karanlık odada bile kahverengimsi, sabahtan öğlene yeşil oluyor.

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Çok tuhaf görünüyor ama bence sevinmelisiniz. Çoğu insan enerjisini arttırabilmek uğruna bir sürü yöntem deniyor. Bence sizin enerjiniz şu an mükemmel seviyede. :)