Şifacılık İnisiyasyonu 1. Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Benim çalışmam baştan sona üşüyerek geçti. Vücudumda dolaşan enerjiyi hissettim. Çalışmanın sonlarına doğru kalp çakramda baskı hissettim. Bir ara da aynı baskı alnımda oldu. Ellerimde de enerji çok yoğundu. Hala çok üşüyorum...
Urum teşekkürler, enerjine sağlık :)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Kendime inanamıyorum!!! Nasıl unutabilirim :( Hiç bahane falan üretmeyeceğim, gündüz aklımdaydı, sonra basbaya unuttum... Çok üzgünüm, özür dilerim... Saat 11.35 gibi yatağa koştum, neyse ki niyet eder etmez enerji bütün şiddetiyle akmaya başladı. Şimdiye kadar katıldığım bütün çalışmalardan daha yoğun ve bir şekilde farklıydı.

Önce göğsümde baskı oluştu, sanki birisi iki eliyle bastırıyormuş gibi. Bu devam ederken ellerim hiç olmadığı kadar uyuştu. Hani sabah yataktan kalkınca uyumuş olur ya, dokunmadığınız sürece acımaz, dokunursanız çok acayip bir acı duyarsınız, davul gibi şişmiş gibi hissedersiniz aynen öyleydi. Ellermin ortasında kocaman bir delik vardı sanki. Eğer avuç çakraları saat yönünün tersine dönüyorsa hiç şaşırmayacağım. Bir ara kulaklarımda kesintisiz tiz bir ses vardı. Tam koltuktım değil ama gövdeyle kolun birleştiği yer attı bir kaç kez. Göbek deliğimin olduğu nokta uzunca bir süre attı. Sürekli yutkunma gereği duydum, boğazımda yumru varmış gibiydi. Sonlara doğru göğsüme baskı geri geldi ve kollarımda da sızlatan bir baskı vardı.

Tekrar özür dilerim.. Umarım çok vaktinizi almamışımdır.

Çok teşekkürler, emeğinize, yüreğinize sağlık...

Sayglar,
AphraeL

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bu sefer çok yoğun ve farklı şeyler oldu.Enerjinin ayak ve ellerimden girdiğini hissettim, ama ellerimde öyle bir ağırlık oldu ki, bir ara bardak tutuyormuşum gibi bir his oluştu,sert bir cisme dokunmuşum gibi. Kollarımın içinde sanki enerji yürüyor gibiydi,fiziksel olarak değil ama kollarımda(dirseklerimin üstüne kadar) seğirmeler hissettim.Bir ara sağ elimin bir karış kadar yataktan kalkmış olduğunu fark ettim, tamamen istem dışıydı ve biraz korktum.
Çalışmalarda genelde bileklerimden bastırılıyor gibi olurdu,bu sefer baskıyı koltuk altıma yakın hissettim.
Birde alnımın iki yanından sanki birisi parmaklarıyla bastırıyormuş gibi noktasal ağrı oldu.Aynı anda üzerimdeki bütün baskı ve ağrı çekildi.Çalışma 20 dakika sürdü.
Bize bu tecrübeleri yaşattığın için çok çok teşekkürler Urum,emeğine,enerjine sağlık:)

mally

Kayıtlı Üye
Tüm odaların doluluğundan banyonun kapısını kilitleyip orada katıldım çalışmaya. 18 dakika sürdü. Niyet ettikten hemen sonra çalışmaya başladı avuç içi çakralarım. Döndüklerini hissettim. Nefesle birlikte yoğunlaştım ve zihnimde geçmişteki üzüntülerim ve hayatımda yer ettikleri kötü anılar sebebiyle unutulmaya yüz tutmuş kişi ve olaylar birer birer canlandı. Çok gerçektiler ve tekrar yaşadım o anlardaki duygu ve tecrübeleri. Bir çeşit zihin temizliği deneyimledim.

Sevgili Urum ve diğer dostlar, çok teşekkür ederim. Varlığınız için Yaradan'a ve evrene sonsuz teşekkürler.

cibabu

Kayıtlı Üye
Çalışmada dirseğim de ki sızı dışında bir şey hissetmedim.Sanırım sporda zorlamış olmalıyım ki yattıktan hemen sonra acı acı sızlamaya başladı.Sonraları kopuk çünkü içim geçti sanırım hatırlamıyorum.
Teşekkürler Urum :)

berksu07

Kayıtlı Üye
Niyet ettikten hemen sonra enerji akışı başladı. Önce kaşlarımın arasında burun kemiğine doğru, ellerimin üzerinde ve sol yanağımda parmakla basılıyor gibi baskı oldu. Bir ara kalp atışlarımı sırtımda hissettim. Teşekkürler Urum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...