er-rahman isminin havası

sdbr

Banlı Kullanıcı
er-rahman

adeti:298

günü: pazar

yıldızı:güneş

manası:dünyada tüm varlıklara nimet verici

yorumu:yardım sağlamak işlerin düzelmesi korku veya bunalımdan kurtulmak
istenenlerin olması.hayranlık ve saygınlık kazanmak.kudretlendirici ve düzeltici bir esmadır.

bir diğer yorumu:adetince yazıp veya vefk kini yapıp taşıyan kimse her türlü affatdan muhafaza olur.bir haneye misk ve zafiran ile yazıp konulursa
hane sahibi fena ahlakını terkedip iyi huy sahibi olur.

Şaman

Kayıtlı Üye
korunma için iyi bir esme.aynı zamanda ya rahim ile birleştirilip muska hazırlandığında hamilelere lahusalara ve bebeklere çok ii gelio

PANTHETURKIST

Banlı Kullanıcı
aynı zamanda ya rahim ile birleştirilip muska hazırlandığında hamilelere lahusalara ve bebeklere çok ii gelio
Nasil yani? Bir esmayi kombine edip 300kere durmadan arka arkaya tekrarlamak nasil bir bebege iyi gelir degerli Saman kardesim gercekten anliyamadim.

sdbr

Banlı Kullanıcı
muska demiş okuyun dememiş

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bildiğimiz gibi bazı varlıklar yeni doğmuş cocuklara ve ya yeni doğum yapmış olan annelere musallat olurlar. Anadoluda Al basması vs... gibi isimlendirilir bu olay. Bu esmeler bir muska olarak yazılıpta annenin ve ya cocuğun yanında durması bu olayları yaşamalarını engelleyecektir. Şaman kardeşimin bahsettiği olay budur.

peril

Kayıtlı Üye
bu esmayı okuduktan sonra bebege 300 kere mi okumaıuz gerek nazardan korur mu :D muska hazırlamaytı bilmiyorum ama okusak olur dimi:D:D:D

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ebced değeri kadar okuyabilirsin esmayı nazara karşı etkili olur.

hira

Kayıtlı Üye
korunma için iyi bir esme.aynı zamanda ya rahim ile birleştirilip muska hazırlandığında hamilelere lahusalara ve bebeklere çok ii gelio

Şaman ben kendim bir kağıda yazıp her ikisini üzerimde taşısam oluyor mu??

Ü

Üye silindi 56746

Allah'ın isimlerinden istifade etmek için düzenli olarak her gün okumak gerekmiyor mu, esmanın günü tam olarak ne demek? O gün okunup diğer günler okunmazsa gerekli fayda yine de sağlanır mı?