Altın Üçgen Enerjisi ile İlgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Birkaç yerde altı üçgen enerjısının fal bakmak isteyenlerin sezgilerini güçlendirdiği şeklinde birşey okumuştum.Acaba doğru mudur,bilgisi olan var mıdır?

origanum

Yönetici
Bu bir şifa enerjisidir. Şifacı olmak isteyenler için uygundur ve 3. göze eklenen altın üçgen sembolü sayesinde hisler daha bir kuvvetli hale gelir. Kişi bunu hastalığın durumunu sezmek için kullanır. Bunun yan etkisi olarak o kişi eğer fal bakarsa bir miktar daha iyi sezebilir. Ama sadece fal için uyumlanılırsa bir sonuç elde edilmez. Zaten etik de olmaz bu durum. Fal için medyumluğa, durugörüye yönelik enerjilere inisiye olmak daha yararlıdır.

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Anladım.Daha önce usuı 1. insiyesi oldum.Bunu kuvvetlendirmek için usuı 2 almak istiyordum ama fal için bir taşta iki kuş olsun diye altın üçgen seçtim.

Tarot bakmaya çalışıyorum da ne önerirsiniz bana?

origanum

Yönetici
Anladım.Daha önce usuı 1. insiyesi oldum.Bunu kuvvetlendirmek için usuı 2 almak istiyordum ama fal için bir taşta iki kuş olsun diye altın üçgen seçtim.

Tarot bakmaya çalışıyorum da ne önerirsiniz bana?

Tarota ilginizi biliyorum, öğrenmek için çok çabaladığınızı da. Fal faldır, her fal için özel inisiyasyon yoktur. Önceki mesajda almanız gereken inisiyeleri belirtmiştim zaten. Altın üçgende isise sorulur, o kabul ederse kişi inisiye edilir. Fal için istediğinizi bilir ve kabul etmeyebilir, bu da aklınızın bir köşesinde olsun.
Sevgi ve ışıkla.

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Teşekkür ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...