Durugörü İnisiyasyonu 3. Grup 1. Çalışma 09/04/2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Durugörü İnisiyasyonu 3. Grup çalışmalarına katılmak isteyen arkadaşlar bilgilerini (İsim, anne ismi, doğum tarihi) Urum'a özel mesajla iletebilirler.
Başvuracak üyelerin rep puanının 400 ve üstü olması gerekmektedir.

İlk çalışma 09/04/2011 tarihinde saat 23:00'de yapılacaktır.

Hayırlı olsun, Urum'a teşekkürler :)

Elfangel

Kayıtlı Üye
Konu güncel, çalışma bu akşam.

darksense

Kayıtlı Üye
Hala heyecanımı bastirmaya çalışıyorum neden böyle oldu bilmiyorum açıkcası :)
Herkes için en hayırlısı ne ise o olsun.

Saygılar.

lightworker

Kayıtlı Üye
Bu çalışmaya katılabileceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum...

kapliyagos

Kayıtlı Üye
neden rep puanına göre yapılır bu çalışmalar anlamıyorum. isteyen herkesin katılması gerekir bence.

saygılar........

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
neden rep puanına göre yapılır bu çalışmalar anlamıyorum. isteyen herkesin katılması gerekir bence.

saygılar........

Amaç Rep puanı toplamak değil. Emek sar eden kişiler ile sarf etmeyenleri ayırmak. Kimi üyelerimiz başka bir süteyi bulup kopyala yapıştır ile bol bol konu ekliyor. Kimi üyemiz de kitap sayfasını açıyor tek tek satır satır konunun özetini ve bilgisini veriyor. Neden emek sarf edenle sarf etmeyeni ayırmayalım. İstemek için çaba göstermek gerekiyor. İstiyorsanız çaba gösterirsiniz. Bu kadar basit. Hiç birşey gökten zembille inmiyor. Emeği olmana kişiler aynı zamanda önemsemiyor ve çalışmalara katılmıyor. Değersiz görüyor. Umarım anlatabilmişimdir.

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Amaç Rep puanı toplamak değil. Emek sar eden kişiler ile sarf etmeyenleri ayırmak. Kimi üyelerimiz başka bir süteyi bulup kopyala yapıştır ile bol bol konu ekliyor. Kimi üyemiz de kitap sayfasını açıyor tek tek satır satır konunun özetini ve bilgisini veriyor. Neden emek sarf edenle sarf etmeyeni ayırmayalım. İstemek için çaba göstermek gerekiyor. İstiyorsanız çaba gösterirsiniz. Bu kadar basit. Hiç birşey gökten zembille inmiyor. Emeği olmana kişiler aynı zamanda önemsemiyor ve çalışmalara katılmıyor. Değersiz görüyor. Umarım anlatabilmişimdir.

Çok doğru bir uygulama bence de, sitenin düzeni çok güzel ve aynen uyulması da güzel işler çıkmasına yarar.. ben elimden gelen katkıyı !! yapmaya çalışıyorum.. yazarakta kopyalayarakta :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...