nniihhaann

nniihhaann

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar duman lekesi ;
ben geçen gün rüyamda bir sürü beyaz renkli köpek yavrusu gördüm hepside ölüydü o kadar çoklardı ki çok korkmuştum bir tanesi ayakkabıma yapışmıştı ayağımı silkeleyip düşmesini sağladım.

bu rüyayı bana yorumlarsanız çok sevinirim çünkü gerçekten ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.şimdiden teşekkürler...

nniihhaann

Kayıtlı Üye
Meşgul ettiğim için kusura bakmayın lütfen konuyu açtıktan sonra farkettim şartları ilginiz için teşekkür ederim.

nniihhaann

Kayıtlı Üye
Sevgili Duman Lekesi;
Biliyorum rüya yorumu alabilmek için şartlara henüz uymuyorum ama bu rüyamın yorumu benim için neredeyse uzun zamandır gördüğüm tüm rüyaların yorumu olacak lütfen yardım edin.
dün gece rüyamda karanlık bilmediğim eski ,alçak tavanlı taş bir evdeydim erkek bir tanıdığım beni dışarı çağırdı çok tedirgin olsamda onunla birlikte dışarı çıktım yanıma babam geldi şarhoştu birşeyler konuştuk ama hatırlayamıyroum sadece babamın korktunmu dedğini ve benimde korkmadım biraz tedirgin oldum diye cevap verdiğimi hatırlıyorum.
benim esas merak ettiğim ise çok uzun zamandan beri rüyalarımda 3 harfliler tarafından rahatsız ediliyor olmam uzun zamandır görmüyordum korunma muskası yaptırmıştım ve rahatlaşmıştım ancak dün gece yine gördüm babam bir anda yanımdan kayboldu daracık zifiri karanlık bir sokaktaydım kucağımda çocuk vardı yanımda tanımadığım yaşlı beyaz tülbentli bir kadın yürümeye başladık siyah kocaman köpekler saldırmaya başladı bir anda bende hemen dua okumaya başladım ancak arapçam o kadar iyiydiki çok şaşırdım rüyamda ben bu kadar düzgün gırtlaktan okuyamamki normalde die düşündüm bir an ama okumaya devam ettim ses tonumda farklı geliyordu kulağıma sürekli dua ederek yürüdüm yolda yanımdaki kadından korkuyordum ben dua okudukça o gerimde kalıyordu ama benimle gelmeye devam ediyordu birden kadının cin olmadığını şeytan olduğunu düşündüm ve salavat getirmeye başladım kadın bir anda onu okuma diye bağırdı bana bende daha yüksek sesle çığlık atarcasına okumaya başladım adımlarım büyüdü hızlandı bir anda çok gerimde kaldı o kadın köpekler üstüme koşmaya başladı bende yerden çakıl taşları alıp hem kadına hem köpeklere attım bi taraftanda salavat getirip dua okumaya devam ediyorum kadın bayır yolun aşağısında bende tepesinde kalmıştım son bir kez avazım çıktığı kadar bağırıp salavat getirmek istedim ancak sesim çıkmadı boğazımda müthiş bir ağrı hissi ile uyandım:(
bu tür rüyaları çok sık hatta senelerdir görüyorum hep karanlık eski bir evde oluyorum ve sebebini bilmiyorum ve inanın çok korkuyorum uyandıktan sonra tekrar uyuyamıyorum kalbim sıkışıyo aldığım nefes yetmiyor kendimi çok zor toparlıyorum lütfen bu konu hakkında bana bilgi verin bu rüyalardan kurtulmanın bir yolu varmıdır ne olur söyleyin :(:(:( :( :( :(

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili Nniihhaann, madem rüyanız bu kadar mühim sizin için, yorum alabilmek için foruma katkıda bulunacak güzel yazılar ekleyebilirsiniz pekala. Bu durumda hem foruma katkınız olur, hem de yorum hakkı kazanmış olursunuz.

Sevgiler,

İyi forumlar...