Tarot yorumcuları bakabilir mi?

melis_560

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar tarot falı bakıyorum, kaldığım yer eskiden bir köşkmüş, şimdilerde kızlar için öğrenci apartı. Oldukça eski bir geçmişi var ve buraya geldiğimden beri kötü enerjiler hissediyorum. Onun dışında geceleri tıkırtılar sesler geliyor, bazen birisinin ağladığını duyuyor gibi oluyorum. Gece saat 4 gibi filan oluyor bütün bunlar. Sabah ezanından sonra bitiyor normale dönüyor her şey. Dün bu olayla ilgili tarota sorular sordum, çıkan cevaplar hep cinayet, aşk cinayeti, ihanet, eski köklü bir aile gibi şeylerdi. Ayrıca ruhani varlıkların etkisinden filan bahsediyordu, ardından eğer burada gerçekten önceden öldürülmüş bir kadın ruhu varsa elime ölüm kartı gelsin dedim ve inanmayabilirsiniz ben hala şoktayım seçtiğim kart ölüm kartıydı. İlk kez bugün burada yalnız kalacağım gece birşeyler olur mu diye korkuyorum. Bugün yine tarot baktım, bu evde yalnız kalmam benim için tehlikeli mi diye sordum; elime ters ölüm kartı geldi! Bana yardımcı olabilecek birisi var mı, başıma bir şey gelebilir mi bugün? :S

kamçı

Kayıtlı Üye
Ya ben size bir rüyamı anlatacaktım. Farklı yorumları dinledim ama beğenmedim. Sallama gibi geldi, size sorabilirmiyim rüyamda büyük bir ordu gördüm. Hepsi güçlü ve silahlıydı. Bende onları bir tepeden seyrediyordum. Yardımcı olursanız sevinirim.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
ya ben size bir rüyamı anlatacaktım farklı yorumlrı dinledim ama begenmedim sallama gibi geldi size sorabilirmiyim rümyamda büyük bir ordu gördüm hepsi güçlü ve silahlıydı bende onları bir tepeden seyrediyordum yardımcı olursanız sevinirim
Merhabalar Sayın kamçı...
Öncelikle sitemize hoşgeldiniz.

Sitede rüya yorumunu sadece Duman Lekesi adlı moderatörümüz Haberci Rüya Analizi - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" konu başlığı altında rüyanızı yazarsınız ve yorumlar.Tabii uygun şartları sağlıyorsanız.İmla hatalarınız var noktalama işaretleri kelime hataları gibi.Lütfen kuralları okuyun.

Keyifli forumlar dilerim...

mally

Kayıtlı Üye
ya ben size bir rüyamı anlatacaktım farklı yorumlrı dinledim ama begenmedim sallama gibi geldi size sorabilirmiyim rümyamda büyük bir ordu gördüm hepsi güçlü ve silahlıydı bende onları bir tepeden seyrediyordum yardımcı olursanız sevinirim

Siteye 2 gün önce üye oldunuz ve hemen hakkımızda hükme varıyorsunuz öyle mi? Ne rüya yorumlatma kurallarını okudunuz, ne de özenli bir yorum yazdınız, ne de konuyu doğru yere açtınız, ne imla kurallarına sadıksınız, vs... Şunu da belirteyim rüyanızı yorumlamak zorunda değil hiç kimse, bu zaten ayrı bir konu. Yazacak çok şey bulunur bu saygısız tutumunuz hakkında ama ben şimdilik bir uyarı veriyorum.

Rüya yorumlatmak istiyorsanız, kuralları okuyun. Amacınız başka bir şey ise bizim tutumumuz da ona göre ivme kazanacaktır. Bir daha benzer davranış örneği sergilerseniz önlem almak zorunda kalırız. Bu mesaj bir uyarı mahiyetindedir.

mucahit_X

Kayıtlı Üye
arkadaşlar tarot falı bakıyorum,kaldığım yer eskiden bir köşkmüş şimdilerde kızlar için öğrenci apartı,oldukça eski bir geçmişi var ve buraya geldiğimden beri kötü enerjiler hissediyorum onun dışında geceleri tıkırtılar sesler geliyor bazen birisinin ağladığını duyuyor gibi oluyorum gece saat 4 gibi filan oluyor bütün bunlar sabah ezanından sonra bitiyor normale dönüyor herşey,dün bu olayla ilgili tarota sorular sordum çıkan cevaplar hep cinayet,aşk cinayeti,ihanet,eski köklü bir aile gibi şeylerdi ayrıca ruhani varlıkların etkisinden filan bahsediyordu,ardından eğer burada gerçekten önceden öldürülmüş bir kadın ruhu varsa elime ölüm kartı gelsin dedim ve inanmayabilrsinz ben hala şoktayım seçtiğim kart ölüm kartıydı,ilk kez bugün burada yalnız kalıcam gece birşeyler olur mu diye korkuyorum,bugün yine tarot baktım bu evde yalnız kalmam benim için tehlikeli mi diye sordum elime ters ölüm kartı geldi? bana yardımcı olabilcek birisi var mı,başıma birşey gelebilr mi bugün:S

Hım... İlginç bir deneyim ama senin korkacağını sanmıyorum. Cesaretli birine benziyorsun.