tarottan anlıyanlar bakabilr mi

melis_560

Kayıtlı Üye
arkadaşlar tarot falı bakıyorum,kaldığım yer eskiden bir köşkmüş şimdilerde kızlar için öğrenci apartı,oldukça eski bir geçmişi var ve buraya geldiğimden beri kötü enerjiler hissediyorum onun dışında geceleri tıkırtılar sesler geliyor bazen birisinin ağladığını duyuyor gibi oluyorum gece saat 4 gibi filan oluyor bütün bunlar sabah ezanından sonra bitiyor normale dönüyor herşey,dün bu olayla ilgili tarota sorular sordum çıkan cevaplar hep cinayet,aşk cinayeti,ihanet,eski köklü bir aile gibi şeylerdi ayrıca ruhani varlıkların etkisinden filan bahsediyordu,ardından eğer burada gerçekten önceden öldürülmüş bir kadın ruhu varsa elime ölüm kartı gelsin dedim ve inanmayabilrsinz ben hala şoktayım seçtiğim kart ölüm kartıydı,ilk kez bugün burada yalnız kalıcam gece birşeyler olur mu diye korkuyorum,bugün yine tarot baktım bu evde yalnız kalmam benim için tehlikeli mi diye sordum elime ters ölüm kartı geldi? bana yardımcı olabilcek birisi var mı,başıma birşey gelebilr mi bugün:S

camel

Banlı Kullanıcı
İş
Oz Büyücü
çok gizemli buldum bu yeri tam bana göre konuş onlarla ev boş degil başkalarıda var o evde 1 den fazla gelip giderler ev cini olmasın ?? yada orayı sahiplenmiş olabilirler dikkatli olun derim hata yapılmasın affetmezler özellikle bayan kalıyorsa o evde sonuç daha dikkatli olunması gerekiyo siz kalıyorsanız aynı sey sizin içinde geçerli 1 gecede alırlar hepinizi saygılar yanlış anlamayın ben bildiklerimi yazdım tşk ederim ..