Astral Seyahat ve diğerleri hakkında

Mizar

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,
FOruma yeni üye oldum,eğer konuyu yanlış yerde açmışsam özür dilerim...
Benim merak ettiğim bir kaç tane konu var:

Şimdi baştan bir giriş yapayım:
Ben küçükken bir ara cinlerden falan korkuyordum.Bunda okudğum bir kitap etkili olmuştu...Evde tek başıma bile kalamıyordum,gündüzleri de olsa.
Rabbim'e çok şükürki bu durumu hallettik,artık öyle bir sorunum yok,yani geceleri de evde tek başıma durabiliyorum,yatabiliyorum...

Şimdi de sorularıma geçersek;

1.Astral seyahatte veya diğerlerinde ruhani varlıklar(cin) işin içine girebiliyorlar mı?
Forumda biraz araştırdım da astral seyehata çıkanlar veya çıkmaya çalışanlar garip şeyler anlatmışlar,bu beni açıkcası biraz korkuttu.

Bir de geçenlerde küçük bir telepati deneyimim oldu; Telepati için gerekli hazırlıkları yaptım ve bir süre sonra beynimde (uykuya geçme halindeydim herhalde ama bilinçliydim) bir karıncalanma oldu ve birşeyler hissettim fakat o anda hemen gözlerimi açtım...Şimdi bu benim yaşadığım telepati sayılabilir mi?

Ve telepati hakkında bir kitap okudum bir fizik mühendisi yazmış;Telepati sırasında bu diğer varlıklarla iletişim kurulabiliyormuş yani frekansa girebiliyorlarmış diyordu..Açıkcası bu da benim biraz kafamı karıştırdı...

Evet arkadaşlar bu gibi deneyimlerde işin içine diğer varlıklar giriyorlar mı?
Yukarıda da dediğim gibi forumda bu gibi deneyimleri yaşayanlar bu gibi şeyleri anlatmışlar...

Her gece yatağa girdikten sonra Ayet-el Kürsi, Felak ve Nas Surelerini ve Fatiha suresini okuyup yatarım...
Bunu da söylemek istedim...

Herkese teşekkür ederim....

ulas

Kayıtlı Üye
Hayır arkadaşım astral seyehatin hiç bir teklikesi yoktur.Korkmana gerek yok Astral seyehat uykunun bilinçli halidir.

Mizar

Kayıtlı Üye
Yorumunuz için teşekkür ederim.
Forumda bir kaç yorum okumuştum da ondan sordum:
Astral seyahate çıktığımda bilinmeyen varlıklar tarafından engellendim, saçlarımdan çektiler gibisinden.

Bir de bir şey daha sormak istiyorum:
Astral seyahatta , telepati de ve diğerlerinde bu türden varlıklarla bir ilgimiz oluyor mu?