yardiminiza ihtiyacim var acil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolf77

Kayıtlı Üye
selam millet
benim hikayem bu
ben almanyadan size seleniyorum, türkcem malesef pek iyi deyil kusura bakmayin!!
17.12.2000 karim ile evlendik kendisi yugoslav vatandasi yani arnavut!!
gecen sene 10. ay a dogru omum enistesi yugoslavyadan sirp tarafindan misafir olarak geldi almanyada bir kac gün calispi ailesine para gönderecekti!! bir kac gün derken aradan 2-3 hafta gecti. ve onun yüzünden karim ile kavga ettik. karim bir günden o güne birden deyisti. ve bana yabanci gibi bakmaya basladi. ve bence enistesi bu firsati yakaladi ve karimi bana karsi cikardi. bu adam kendine demediki burda kavga var ben gideyim felan. adam sanki bunu pilanlamis gibi geldi bana bir acayip yani evimizi sanki bir hotel yapmak istedi gibi geldi bana ve karimla benim aramizdaki kavgayi sanki hic rahatsiz etmedi gibi keyfine bakti

karim i ve cocuklarimi 4 aydir göremiyorum evi bosaltmis

lütfen bana yardim edin onun enistesinden intikam ve karimi geri dönmesini istiyorum. bir hoca vefk yapti ama tutmadi bana simdi bir yüksek büyü lazim cok dua lar ve büyüler denedim olamdi!!!
bu kursun lehva büyü yapmayi düsünüyorum

lütfen acil yardim edi nbana

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Parapsikoloji,Psikoloji,Medyumluk,farkındalık,kişisel gelişim
Yanlış Yapmışsın. Karısına Ailesine değer veren birisi Büyü yapmaz Asla.
Adama yaptırmışsın sanırım büyüyü ama paranı kaptırmışsın hoca diğe geçinenlere.
Dikkat etmelisin. Yani bunlar bu tür şeylerle olacak İş değil.
He,Olur olmaz demiyorum Ama Hayırlısı ise olur. Eğer Sen haksız isen o büyü tutmaz.
Eğer haklı isen döner dolaşır sana gelir.

O yüzden Abdest al bir köşeye geç Karını ve Aileni düşünerek Ya VEDUD esmasını Çek. Adedini kendin belirleyebilirsin Esmanın.
Birde gece Teheccüt namazına kalk. 4 rekat namaz kılıp Allah'tan isde. Daha sonra kismseyle konuşmadan Sağ tarafına besmele ile yat ve 7 kevser Suresini okuyup Peygamber Efendimiz S.A.V hediye et ve meleklere selam gönderip,Kimseyle konuşmadan Peygamber Efendimiz S.A.V Salavat getirerek Uyu.

Eğer Sen Haklı İsen. Sana tez vakitte hepsi geri dönecektir.
Eğer haksız isen Dönmeyecektir. ve niyetinde kötü ise ters tepebilir Büyüler.

-Asema

wolf77

Kayıtlı Üye
dün gece dediklerini yaptim allah bilir tutarmi tutmazmi? insallah kisa zamanda bana geri döner! evet haklisin büyü yapmak iyi birsey deyil ve sevene böyle birsey yapmaz ama karim cok acayip yani aramizdaki kavga oldu ve kafasi karisik halde kendi aklini ve sözünü ve kararlarini baska insanlara verdi yeni kendisi kendi deyil yani

wolf77

Kayıtlı Üye
ici kalbi benim sevgime askima yansin dayanamasin ve geri gelsin istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...