Camideki avizenin dua okunarak dönmesi

Cem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Hocam ile camiye gittik caminin ortasındaki avize nasıl sabitmi dedi yani dönüyormu hayır dedim koca avize o ağırlık dönmüyor bir dua okudu ve avizeye bak dedi avize sağ tarafa dönmeye başladı inanamadım avizenin altına doğru gittim dibinde motormu var diye bir şey yok gülmeye başladı eli ile dur işareti yaptı avize durdu sol tarafa işaret verdi sola dönmeye başladı inanamadım nasıl yaptın dediğimde dön ya mubarek diyorum dönüyor dedi aynı işlemi Eyüp sultan camisinin sağ taraftaki giriş kapısına yakın olan avizeyede yaptı bu işin nasıl yapıldığını bilen varmı ???

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Arkadaşlar Hocam ile camiye gittik caminin ortasındaki avize nasıl sabitmi dedi yani dönüyormu hayır dedim koca avize o ağırlık dönmüyor bir dua okudu ve avizeye bak dedi avize sağ tarafa dönmeye başladı inanamadım avizenin altına doğru gittim dibinde motormu var diye bir şey yok gülmeye başladı eli ile dur işareti yaptı avize durdu sol tarafa işaret verdi sola dönmeye başladı inanamadım nasıl yaptın dediğimde dön ya mubarek diyorum dönüyor dedi aynı işlemi Eyüp sultan camisinin sağ taraftaki giriş kapısına yakın olan avizeyede yaptı bu işin nasıl yapıldığını bilen varmı ???

Madem sürekli hocanızlasınız bir şey sormak istiyorum. Saat 17.00'dan 20.50'ye kadar Eyüp Sultan Camisindeydim. Acaba o hoca hangisiydi? Ben kimseyi görmedim. Çok boştu caminin içerisi. Ayrıca avize de dönmüyordu :)

Bir dakika siz dışarısında yapmışsınız. Allah Allah o hoca ile tanışmak isterim açıkça. Sizinle nasıl konuşabiliriz bu konu hakkında? Saygılar.

Cem

Kayıtlı Üye
Çok komiksin ben bu gün bu saat demedimki :))))

Ben pazar günleri sabah namazına giderim en ön safta hocanın tam arkasının bir yanında olurum genelde üzerimde Kar montu olur tanıman amacı ile yazıyorum elimde değişik bir tespih bulunur deve kemiğinden gördünmü tanırsın

saygılar

Cem

Kayıtlı Üye
Sordum Gülerek dediki Dön Ya Mubarek diyorum dönüyor dedi :)

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Çok komiksin ben bu gün bu saat demedimki :))))

Ben pazar günleri sabah namazına giderim en ön safta hocanın tam arkasının bir yanında olurum genelde üzerimde Kar montu olur tanıman amacı ile yazıyorum elimde değişik bir tespih bulunur deve kemiğinden gördünmü tanırsın

saygılar

Bence siz kendinizi bu ruhani işlere atmadan önce psikoloğa gidin. Ben Yıl, ay, hafta, gün, saat, dakika, saniye ve salise verdiniz diye bir ifade kullanmadım. BUGÜN yazdığınıza göre merakımdan ben de O GÜN oradaydım dedim. -.-" Neyse. Hayatta başarılar ;)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Mesajlarınızın konu hakkında olmasına dikkat edin,kişiselleştirmeyin!
Sitede üyelerin birbirine karşı alaycı, saygısız, küçümseyici davranışları hoş karşılanmamaktadır,ayrıca yasak olduğunu tekrar belirteyim.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Mesajlarınızın konu hakkında olmasına dikkat edin,kişiselleştirmeyin!
Sitede üyelerin birbirine karşı alaycı, saygısız, küçümseyici davranışları hoş karşılanmamaktadır,ayrıca yasak olduğunu tekrar belirteyim.

Özür dilerim Sn. Embriyo. Lakin karşılıklı olunca alınıyor insan...

_evr_

Banlı Kullanıcı
Görmek isterdim..Nasıl yapıldığını bilmiyorum cevabını ben de öğrenmek isterim.Hocanıza sormanız daha iyi olur buradan tahmini bir şeyler söylenebilir.
mesela can-ı gönülden istemek..

Cem

Kayıtlı Üye
Se4nh4x kardeşim alaycı konuşmayı yapan sizsiniz her neyse sorun değil ayrıca şunu belirtmek isterimki ( ruhani işlere atmadan önce psikoloğa gidin ) yazmışsınız yakıştıramadım şunu unutmayınki bazi işler için anne adı şahıs adı gerekmemekte akli gözünüz ile forumu düşünüp bana cevap veren kişi yi düşündüğünüzde zaten beni düşünmüş oluyorsun beni tanıman gerekmiyor bağlantı kuruluyor karşısındakine hitap ederken dikkat etmek gerek insanın gerçekten psikoloğa ihtiyacı olabilir saygılar

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Arkadaşlar konu amacında sapıyor ve kişisel tartışmaya dönüyor. Bir paylaşım yapılmış ve bu paylaşımda anormal bir taraf göremiyorum. Bu yüzden rica ediyorum tatrışmayı bitirin ve konunun seyrinin devam etmesine izin verin. Sevgi ve Işıkla...

Cem

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın sayın yule cevaba canım sıkıldı haketmediğim şeyler duydum tartışma burada bitti

ibriz

Kayıtlı Üye
bir çeşit telekinezi. uygun zihin haline girebilmek için kişi dua okuyor. okuduğu dua ise bir çeşit mantra görevi görerek zihnin boşalmasını ve odaklanmasını sağlıyor. bunu duayı okuyan herkes yapamaz. nasıl yapıldığını anlattım. doğru zihin halinde siz de yapabilirsiniz. ama o zihin haline ulaşmak için ya çeşitli egzersizler yapmalı, ya da bu kişi gibi güçlü bir imana sahip olmalısınız. burada iman kişinin doğru bilinç haline geçmesini sağlayan etkendir.

Cem

Kayıtlı Üye
evet hepsi birleşince birde doğru yollar izleyerek varlıkları davet edip ayet okuyarak kontrol altına almak gerekiyor ki bu çok önemli bir çok insan daveti yapıyor ama kontrol etmesini bilmiyor birde insan beyninin bio enerji ile bazı odalarının açılması gerekiyorki açmadan bu işe girmişse hayeller görmeye başlar davet edip kontrole almanız 3 gün sürüyor günde 30 kere ayet okunuyor zaten geliyorlar kontrol ayeti okuyup almanız gerekiyor genelde gayri müslüm geliyor o anki konuşma çok ilginç

Cem

Kayıtlı Üye
Gelene paraloyı sormalısın kelime-i Tevhid sorarsın zarf atıcaksın amaç müslüman yapmaya çalış bu çok önemli söyle bakalım de La ilahe İllahlah diyor gerisini söylemiyor o zaman söyle de seni sevdim seni senin inancın ile yanımda görevlendiriyorum amaç fazla kasma yanına onlarıda topla birde çok fazla topladığında çevrene kalbi yoruyor oradada bir ayet var 1 kere okuman yeter yönlendirmeye gelince düşünmen yeterli hemen uyğuluyorlar hani kraldan çok kralcı derler ya :) ben iş yerime koruma amaçlı bıraktım dükkandaki bir elemanın üzerine müzik setinin hoparlaru havalandı diger eleman kelime-i Tevhid getirince kolon düşmüş bu sefer kolonu vuramayınca suratına darbe vurmuşlar boksör gibi çocuk yıkılıp kalmış o gün bu gün elemanlar hal hareket konuşma ve diger konularda çok dikkatliler