Telekinezi Videolarım Ve Tekniklerim

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Parapsikoloji,Psikoloji,Medyumluk,farkındalık,kişisel gelişim
Videoda uyguladığım teknik ;

* ilk önce psi wheel yapmadan önce su şişesi kapağını alın ters çevirin ve önünüze koyun. 10 dakika boyunca ortasına bak. ne ilerletmeye çalışın nede başka bir şey yapmaya. Sadece bakın.

* 10 dakika sonra psi wheelinizi hazırlayın.

malzemelerimiz videoda göründüğü gibi silgi, iğne,kağıt.

Silgi yerine kartonumsu Bir şeye Koydum İğneyi.

* şimdi psi wheelimizi hazırladıktan sonra biraz wheelden uzaklaşın ama fazla değil aranızda 15-20 cm fark olsun. Daha sonra iki elinizi wheelin yanına koyun. wheel ile elinizin arasında 5 cm fark olsun.

Şimdi sadece wheele bakın, kağıda iyice yoğunlaşın.

Tüm enerjinizin yukarıdan ensenizin oradan omuzlarınıza aktığını düşünün.

oradan kollarınıza, oradan bileklerinize, oradan ellerinize aktığını düşünün.

ve kağıda o enerjiyi yuvarlak top şeklinde yerleştirin

ve içinizden hangi tarafa dönmesini istiyorsanız.

örnek: sağ olsun. sağ tarafa hızlıca dön diye 3 kere tekrarlayın ve yerleştirdiğiniz enerjiyi bırakın gitsin. serbest bırakmış olacaksınız.
ve wheel haliyle hızlıca dönecek.

2) şimdi ikinci tekniğimize gelelim.

*wheele iyice yoğunlaşın

dikkatinizi ve konsantrasyonunuzu bozmayın

onun için önceden kapak çalışması yapmak ön hazırlık bir nevi.

Şimdi wheele yoğunlaştınız. ellerinizi tekrar wheelin yanına koyun ve avuç içlerinizden wheele doğru soğuk bir esinti gittiğini düşünün.

Ellerinizden hava çıktığını ve o esintinin wheele doğru estiğini düşünün.

wheel dönecektir.

Çalışma sonrası beyninizi ve yüz kaslarınızı iyice gevşeyin ve topraklama yapın.

Odanın içinde rüzgar ve esinti olmamasına dikkat edin.

1. enerjinizi yönlendirmeye çalıştığınızda yönlendirememe sebebiniz genellikle sinir ve strestir bu sizi etkisi altına alır ve enerjinizi yönlendirmenize izin vermez.

2. şimdi telekinezinin bize herhangi bir bir zararı yoktur. Bazılarımız zararı olduğunu düşünür. Bazılarımızda varlıklardan kaynaklandığını düşünür. bunu unutun. şimdi enerji akımınızı neyin kestiğini size söyleyeyim. korku, güvensizlik,kuşku,şüphe,kendini yargılama durumu telekinezi yapmanızı önlemeye yeter artar zaten.

3. şimdi kafanızı serbest bırakın, kafanıza bir şey takmayın.

4. şimdi çoğumuzun hatası şu.( niçin yapamıyorum niçin olmuyor) böle diyip asla kendinizi sıkmayın. Başarısız olursanız da suçu kendinize aramayın. bu cisimden kaynaklanır. Yani cismin oynamadığını gösterir.

not: meditasyon, topraklama, açma ve germe bunları yapmayı unutmayın.(çalışma sonrası.)
psi wheel başaran arkadaşlarım muhakkak video çeksinler. İster 1 tur olsun 2 ister 2 tur.
(iyi forumlar)
(bir dahaki videoda görüşmek üzere)
(sevgi ve ışığımla kalın)

gelecek dersler
su kontrolü ;

Youtube Link: YouTube - Telekinesis - Water Control

Pipet Döndürme ;

YouTube - Pipet telekinezi

Kaşık Bükme ;

YouTube - Telekinesis - Real Spoon Bending

Pratik telekinezi egzersizi:
Telekinezi yeteneğinizin su üstüne çıkması için yapabileceğiniz bir dizi egzersiz vereceyim. Bunları sabırla uygulayın. Neyin ne zaman ortaya çıkacağı hiç belli değildir. Tam ümidinizi kesip de masadan kalkarken bir anda telekinezinizin devreye girdiğine bile şahit olabilirsiniz...
Yanan bir mumu nefesinizden etkilenmeyecek bir uzaklıkta masanızın üstüne koyun. Odanızda alevi etkileyebilecek hava akımının bulunmadığından emin olunuz. Kapı ve pencereleri kapatın. Mum alevi düz olarak yanmalıdır. Mumun karşısına geçin ve oturun...
Aleve konsantre olun... Kendinizi sıkmadan ve kesinlikle zorlamadan aleve bakışlarınızı Yanan bir mumu nefesinizden etkilenmeyecek bir uzaklıkta masanızın üstüne koyun. Odanızda alevi etkileyebilecek hava akımının bulunmadığından emin olunuz. Kapı ve pencereleri kapatın. Mum alevi düz olarak yanmalıdır. Mumun karşısına geçin ve oturun...
Aleve konsantre olun... Kendinizi sıkmadan ve kesinlikle zorlamadan aleve bakışlarınızı yönlendirin. Düşüncelerinizi sadece alev üzerinde yapacağınız değişikliğe sabitleyin. Yoğunlaşın... Alevin sağa, sola ya da geriye doğru yatmaya başladığını düşünün. Bunu isleyin... Konsantrasyonunuzu mümkün olduğunca uzatın. Konsantrasyonunuz bozulursa tekrar kendinizi yaptığınız çalışmaya yönlendirin. Sadece isteğinize konsantre olun. Gözlerinizi kırpabilirsiniz. Enerjinizi bu işe yönlendirirken, gözünüzün önünde alevin eğildiğini imajine ederek canlandırabilirsiniz. Unutmayın ki konsantrasyon çaba değildir... Konsantrasyon yoğunlaşmış dikkattir. Bu inceliklere çalışmanız sırasında önem veriniz. Her türlü çaba fiziksel olarak gerginlik yaratır. Ve her şeyden önemlisi enerjinizi serbest bırakmanızı engeller.
Düşünce enerjinizi alevin bükülmesi için konsantre ettikten bir süre sonra serbest bırakın... Çalışmanızın en önemli noktası işte bu andır... Sonra tekrar konsantrasyonunuza devam ediniz... Ve birkaç dakika sonra tekrar serbest bırakınız... İşte tam bu anlarda alevinizin büküldüğüne şahit olabilirsiniz.

Cisim İlerletme Metot:
Herkes bir cismi veya eşyayı Haraket ettirmek İsdiyecektir. Anlatıma geçeyim.

Küçük bir cisim İle başlıyalım Önümüze bir tane kapak koyalım ve o kapağa 5 dakika boyunca Sadece Bakalım ama Haraket ettirmeye çalışmayın Sadece bakın. Tüm enerjinizi Ellerinize toplayın ve o Ellerinize topladığınız Enerji ile Kapağı İttirmeye çalışın Bunu Yaparken kapakla Eliniz arasında Mıktanıs gibi itme gücü Olucaktır. Eyer Olmuyorsa Mıktanıs gibi İtme gücünü gerçekleştirmek için iki Eliniz birbirine baksın aralarında 5 cm fark olsun ve o şekilde bekletin , 1-2 dakika sonra birbirlerine hafifçe yaklaştırın ve uzaklaştırın Ellerinizin arasında İtme gücünü Kendinizde görüceksiniz. Aynı şekilde Ellerinize toplayıp bu enerjiyi Ufak cisimleri Haraket ettirebilirsiniz..(Selametle)

Belirli bir Cisme konsantrasyon :
Konsantrasyon çalışmalarının en temel metotlarından biri seçilen her hangi bir obje üzerinde belli bir süre dikkatin odaklanmasıdır. Bu çalışma için her hangi bir obje seçin ve odanıza çekilerek sakin ve sessiz bir şekilde o cismin karşısına geçip oturun. Seçeceğiniz objenin bir mum alevi, kalem, bardak gibi küçük objeler olması daha iyidir.
Hiç bir şey düşünmeden seçtiğiniz objeye konsantre olun. Kısa bir süre sonra o eşya hakkında çeşitli fikirler şuurunuza üşüşüverir. O eşyanın ismi ya da etiketi, gördüğü iş, güzelliği ya da çirkinliği; onunla ilgili daha önceden edinmiş olduğunuz bir çok düşünce zihninize gelmeye başlayacaktır. Bunlar geçmiş tecrübelerden kaynaklanan önceden algılanmış fikirlerdir. Şimdi ise, bunlar o anki tecrübelerinize engel olan şeylerdir. Bu fikirleri fark ettiğiniz anda, bırakın uzaklaşıp gitsinler.
Siz karşınızdaki objeye dikkatinizi yöneltin ve sadece onu düşünün bir başka düşüncenin zihninizi bölmesine izin vermeyin. İlk başlarda dikkatinizi sadece o obje üzerinde tutmakta oldukça zorlanabilirsiniz. Sabredin ve bu çalışmayı her gün en az 4 - 5 kez tekrarlayın. İlk alıştırmalarınızın süresi 1 dakika civarında olmalıdır. Daha sonraları bunu 5-10 dakikaya kadar çıkartabilirsiniz.
Bu çalışmalarınızı iş yerinizde, okulda ya da herhangi bir yerde de yapabilirsiniz.
Çalışmanız süresince konsantrasyon isteğinizi canlı tutun. İçinizdeki yoğun konsantrasyon isteği sizi başarıya yaklaştıracak en önemli etkendir.
Bıkmadan usanmadan bu pratik uygulamayı sürdürün. Zaman içinde konsantrasyon yeteneğinizin hızla arttığına şahit olacaksınız. Bu çalışmalar ileride başka alanlarda da size pek-çok yararlar sağlayacaktır.
Çevrenizde yapmakta olduğu bir işe tamamıyla kendini verememekten şikayet edenler varsa, onlara da bu alıştırmaları tavsiye edebilirsiniz.

(Saygılar )
-Asema

(Keyifli Vakitler)

Elfangel

Kayıtlı Üye
Sayın Asema,

Mesajınızın içinde link bulunuyor. Mesajların içinde başka sitelerin linkini vermek yasaktır. Ayrıca önceki paylaşımlarınızın hiçbirinde kaynak belirtmemişsiniz. Forumda yeni olduğunuzu gözönüne alarak "Forum Kurallarını" okumanızı öneririm.

İyi forumlar.

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Tek bir konuya belirttim kaynağı.
Kaynak olarak hepsini hemen düzeltiyorum.
Sanırım gözümden kaçmış olabilir.

Telekinezi.

Arkadaşlar. Üstte verdiğim programı biraz daha zorlaştırıyorum.
Aynı şekilde çalışmalarınıza devam edin.
fakat 1. meditasyon 40 dakika olacak.
2. kapak çalışması 15 dakika olacak ve günde 3 defa olacak sabah 1. 2. ikindiden sonra.
3. yatmadan önce.

günde en az 2 defa meditasyon yapılacak. 1 sabah. 2 ikindiden sonra.

Günde en az 2 defada topraklama yapılacak çalışması sonrası açma ve germe yapılacak.
Yatmadan önce muhakkak yapın.

Son olarak psi whelimize gelince. İğnenin üstüne 1 kağıt koymayın.
2 kağıt koyun ve ağırlığını arttırın.

Daha sonra bu şekilde çalışmaya devam edin.

Size bir de metot vereceğim.

Aynı şekilde başlamadan önce kapak çalışması yapın.
Daha sonra psi wheelinizi alın karşınıza 3 dakika yoğunlaşın.
sağ elinizi wheelin üstüne koyun, fakat kağıt ile elinizin arasında 5 cm aralık olsun.
ve tüm enerjinizin tepeden aşağıya, omuzlarınıza kollarınıza oradan bileklerinize oradan da avuç içinize aktığını düşünün ve bu enerjini psi whele doğru aktığını ve yayıldığınızı düşünün. Dikkatinizi bozmadan, enerjinizi serbest bırakmayın. Daha sonra 3 defa hızlıca dön diye dışınızdan tekrarlayın ve o sırada enerjiyi serbest bırakın. wheel ya düşecektir. ya kıpırdayacaktır ya da hızlıca dönecektir.

ve en önemlisi: Beslenmenize dikkat edin.

Başarılarınızın devamını diliyorum
-Asema

Telekinezi Teknik 3.
İlk önce Psi Whelinizi hazırlayın.
Çalışma öncesi kapak çalışmasını tekrar uygulayın.
Psi Wheel den 2 metre uzağa gidin.
Psi wheele yoğunlaşın.
Sağ elinizi kalbinize koyun. fakat dikkatinizi bozmayın.
ve en mutlu en güzel ânınızı düşünün
ve o enerjiyi oradan çekin ve elinizi Wheele doğru yavaşca uzatın.
ve dışınızdan 3 kere dön diye tekrarlayın.
dönecektir.
-Asema

Telekinezi Teknik 4.

İlk önce Psi Whelinizi hazırlayın.
Çalışma öncesi kapak çalışmasını tekrar uygulayın.

Psi Wheel den 2 metre uzağa gidin.
Psi wheele yoğunlaşın.
Sağ elinizi kalbinize koyun. fakat dikkatinizi bozmayın.
ve en mutlu en güzel anınızı düşünün
ve o enerjiyi oradan çekin ve elinizi Wheele doğru yavaşça uzatın.
ve dışınızdan 3 kere dön diye tekrarlayın.

Üstte 2 metre uzaktan bahsettik. Burada yapmanız gereken teknik başkadır.
aynı şekilde uygulayın ve fakat psi wheelin yanında olun bu sefer ve kalbinizden o enerjiyi çekerek elinizi wheelin üst kısmına yaklaştırın ve enerjinin oraya yayıldığını düşünün
daha sonra elinizi wheelin etrafında gezdirin ve hızlıca dön deyin dışınızdan Muhakkak dönecektir.

Başaran arkadaşlarım video çekerlerse güzel olur.

(iyi forumlar)
-Asema

Cem

Kayıtlı Üye
Ben bu işlemin farklı bir şekilde yapıldığını gördüm hocam ile camiye gittik avizeye bak dedi ne durumda dönüyor mu diye sordu ben dönmüyor dedim bir dua okudu ve avize sağ tarafa dönmeye başladı inanamadım avizenin dibine baktım motor mu var diye gülmeye başladı daha sonra talimat verdi durdu sola dön dedi sola dönmeye başladı sordum nasıl yaptın verdiği cevap şu oldu dön ya mubarek diyorum dönüyor dedi.

Yorumu size bırakıyorum.

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Evet, okuma gücü ile bunlar da mümkündür ama hepsi Chi enerjisi İle olur.

obelisk

Kayıtlı Üye
Ya gerçekten kafama takılan bir şey var. Nerede kaşık bükme videosu izlediysem, hepsinde kaşığın baş kısmının, biraz altı elle tutulupi biraz sürtme ovma gibi bir şer yapılıyor. Artık neden bilmiyorum ama madem beyin gücü, kendine güvenen varsa, uzak bir yere koymasını ve dokunmadan sadece bakarak bükecek varsa, video çeksin.

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Dokunmadan bükmek, çok ileri düzeydir.
Tutarak bükmenin sırrını ise açıklayayım. Kaşığı manyetize edersin ve emir verirsin inanç ve arzularsın büküldüğünü ve bükülür.

Kaşığı nasıl ne şekilde tuttuğun önemli değildir, onlar sadece kafa karıştırıcı ufak takıntılardır. Nasıl rahat hissediyorsa kişi öyle tutmalıdır.
İlerleyen zamanlarda dokunmadan cisimleri ilerletme videoları atacağım inşallah.

-Asema

obelisk

Kayıtlı Üye
Tabi doğrudur ama nerede izlediysem, ilkten o elinizle ovduğunuz yer, herkes öyle sizin yaptığınız gibi yapıp, ısıtıyor diyolar. Sonra parmağını bastırdığında, ısınan metal genleşir, doğal olarak bükülüyor. Bilmiyorum ben inanmıyorum açıkcası. Sadece bakarak bükme neyse de sanki bir numara var gibi. Bu yaptığını ben de denemiştim ve olmuştu telekineziyle falan da pek ilgilenmiyorum.

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Kaşık bükmek için, zaten telekineziyle İlgilenmek lazım değildir ki.
Telekinezi nedir bilmeyen birisini al karşına, ver eline kaşığı avucunda tutsun. 5 dakika kaşığı avucunda tutarak, sadece baksın. Bir süre sonra, kaşık kendiliğinden bükülür.
:) Teşekkürler obelisk.

-Asema

ulas

Kayıtlı Üye
Ben pipet istediğim kadar çevirebiliyorum şimdi ne yapmalıyım?

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Şimdi pipette uzmanlaş ve bir video çek.
Sonra diğer yapacağını söylerim ona çalışırsın. Zamanla kaşık bükme, cisim ilerletmeye geçeriz.

-Asema

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Telekinezi- Pipet Çalışması.
Metot:

Karşımıza pipetimizi alalım ve mouse'un üzerine koyalım.
Bu sefer ellerimizi kullanmayacağız.

2 metre uzağa gidin ve pipetin uç kısımlarına yoğunlaşın.
5 dakika bu şekilde yoğunlaşın. Daha sonra 5 dakika sonra odanın içinde hava hortumunun döndüğünü ve pipeti döndürdüğünü düşünün.
Daha sonra kendinizi serbest bırakıp, hızlıca dön diyin.

Pipet dönecektir.
Eğer olmazsa, avuç içleriniz pipete bakarak deneyin, o zaman kesinlikle olacaktır.
Çalışma sonrası topraklama yapmayı unutmayın.

(iyi forumlar)
-Asema

_evr_

Banlı Kullanıcı
Kaşık Bükmek İçin Zaten telekineziyle İlgilenmek lazım değildirki.
Telekinezi nedir Bilmeyen Birisini Al karşına. ver eline kaşığa avcunda tutsun.
5 dakika kaşığı avcunda tutarak sadece baksın. bir süre sonra kaşık kendiliğinden bükülür.
:) Teşekkürler obelisk.

-Asema

Bu kadar kolay olduğuna emin misiniz?
5 dakika kaşığı avucunda tutarak baksın ve kaşık kendiliğinden bükülsün..
Üstelik telekineziden bir haber olan kişi... Bu geliştirilebilir bir yetenektir ama ha diyince olmaz. En basitinden örnek vereyim; bu yakın zamanda oldu. Ablam denedi bu konuda bilgisi yok biraz anlattım. Ama yapamadı.Sebebi nedir acaba?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Dokunmadan Bükmek. Çok İleri düzeydir.
Tutarak bükmenin Sırrını ise açıklıyayım. Kaşığı Manyetize edersin ve emir verirsin inanç ve Arzularsın büküldüğünü ve bükülür.

Kaşığı nasıl ne şekilde tuttuğun önemli değildir.
Onlar sadece kafa karıştırıcı ufak takıntılardır.
Nasıl rahat hissediyorsa Kişi Öyle tutmalıdır.

İlerleyen Zamanlarda Dokunmadan Cisimleri ilerletme videoları alacam İnşaallah.

-Asema
Merhaba Sayın Asema...
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.Paylaştığınız bilgiler güzel fakat imla kurallarını çiğniyorsunuz hemen hemen her mesajınızda cümle içinde kelimeleri büyük harf ile başlatıyorsunuz.Lütfen birdaha tekrarlamamaya özen gösterin ve forum kurallarını mutlaka okuyun.

İyi forumlar...

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Estağfurullah sayın modum.
Bilgilendirme için teşekkürler. Bazen de klavyeden sorunlar oluşabilir.

(Keyifli Vakitler)
-Asema

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Telekinezi Yeteneğimizin Artması için;

100,Ya Rabbi,100 Ya Kadimu,100,Ya Haliku,100 Ya Kerim ya Rahim,100, Ya muhassaras Semavati vel ardı,100 Ya Alimü,100, Ya Muyhi,7 Kevser,7ihlas,7Fatiha okudum.

Telekinezi İle uğraşanlar, niyet edip okuduklarımı telekinezi yeteneğim gelişsin diyerek, niyet edip kabul etmesi yeterlidir.
Allah'ın izniyle telekinezi yeteneğimizde gelişecektir ve Telekinezi çalışanlara yardımcı olacaktır.

(iyi forumlar)
-Asema

ulas

Kayıtlı Üye
Asema benim video çekme gibi imkanım yok ama kendimi geliştirdim diyebilirim pipette şimdi ne yapmam gerekiyor?Teşekkürler.

Mega_astral

Kayıtlı Üye
Pipet döndürmedeki video da hile vardır çünkü dikkat ettiyseniz, çocuk elini nereye koysa pipet oraya geliyor, hiç itmiyor..

Pipetin ucunu tutun ve geri kalan kısmını tişörtünüze ya da atletinize sürtün. Şişenin üzerine koyun ucuna elinizi yaklaştırın
ne olduğunu görürsünüz.

Saygılar...

_evr_

Banlı Kullanıcı
pipet döndürme deki video da hile vardır.çinkü dikkat ettiyseniz çocuk elini nere ye koysa pipet oraya geliyo hiç itmiyor..

PİPETİN UCUNU TUTUN VE GERİ KALAN KISMINI TİŞÖRTÜNÜZE YADA AKLETİNİZE SÜRTÜN..ŞİŞENİN ÜZERİNE KOYUN UCUNA ELİNİZİ YAKLAŞTIRIN
NE OLDUĞUNU GÖRÜRSÜNÜZ

SAYGILAR...

Söylediğiniz doğru olabilir.Ama burda önemli olan kişinin yapıp yapamadığı değil.Teknik gösterilmiş..
Teşekkürler...

La-edri

Kayıtlı Üye
Ben beğendim tebrikler, devamını bekleriz....