Erkegin cinsel gucunu baglamak.

Pantea

Kayıtlı Üye
Bunun icin oncelikle bir asma kilide ihtiyac vardir ,bu uygulama sali gunu saat 6-8 arasi yada persembe gunu 10- 12 arasi yapilir( sabahmi ogleden sonrami yazmiyorum!!) Sivri uclu bir sey ile ( bir pergel ucu en uygunudur) asma kilidin yuzeyine yazilacak bir takim yazilarin ardindan anahtar kilide sokulup cevrilirken " falandan olma filanin "urucunu" kendimden basak alemdeki tum kadinlarin "ferecine" kapatiyorum diyerek kilitlenir.Denenmisdir etkisi tartisilmaz.
Amam unutulmamasi gerekn sey buyuyu yaptiginiz kisi eger sizi sevmiyorsa sadece cinsel anlamda sizi kullanacakdir onun size asikolmasini saglayamazsiniz.Bu uygulama ardindan kisi bir kadinla beraber olamk istediginde ayni yataga girsebile asla birlesme gerceklestiremeyecekdir ve ereksion sorunu yasayacakdir.

fot

Kayıtlı Üye
yok yok yok.hepsi eksik.şimdi ne anladık diye soracam ama.vebal günah diyeceksiniz.
ama genel kültür olsun diye veriliyo galiba.hani buda yapılırmış gibisinden

Pantea

Kayıtlı Üye
fot ' Alıntı:
yok yok yok.hepsi eksik.şimdi ne anladık diye soracam ama.vebal günah diyeceksiniz.
ama genel kültür olsun diye veriliyo galiba.hani buda yapılırmış gibisinden

Acemiler icin genel kultur isi bilenler icinde bilgi alis verisi olsun diye:)

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Merhaba PANTEA.Diyelim ki ben tanidigim ama sevmedigim bir kisiye bunu yaptim,yani bu büyüyü uyguladim.Ne oluyor sonra? Yani tahmin ediyorum ki xkisi bir iktidarsizlik sorunu yasiyor.Peki bu bana yani bu yöntemi uyguluyan kisiye avantaj sagliyormu?

Pantea

Kayıtlı Üye
Bu genelde kadinlarin eslerinin baska kadinlara yaklasmalarini onlemek yada iki cifti mutsuz edip ayirmak icin kullanilan bir uygulama bir erkegin baska bir erkege bunu yapmasi cok sik gorulen bir durum degil ama amaci intikam almaksa olabilir .Intikamin seni ne derece mutlu edecegi ile orantilidir avantaj yada fayda beklentisi.Insanin yasamindaki en onemli niyazlardan biri yemek digeri sex dir.Bir erkek icin ozellikle iktidarsiz olmak onun belkide tum hayatini alt ust edebilecek bir psikolojik baski yaratir.

LordOfRings

Kayıtlı Üye
evet doğru söylüyosun fakat bunu yapabilecek tıbbi ilaçlar var
hem yapan eş ise eğer o kadar yakın demektir o ilaçları eşinden habersiz bişeylerin içine koyup yedirip içirip bunu yapabilir. Fakat o kadın eşinin başkasına yaklaşmasını bu yöntemle nasıl engelleyebilirki... aynı soruun kendiside yaşayacak çünkü yani erkek iktidarsız olursa kadında tatmin olamaz... neticede kadında bu olaydan nasibini alır.. pek mantıklı değil bence...
ama eski sevgiliye yapılabilir :)

Pantea

Kayıtlı Üye
LordOfRings ' Alıntı:
evet doğru söylüyosun fakat bunu yapabilecek tıbbi ilaçlar var
hem yapan eş ise eğer o kadar yakın demektir o ilaçları eşinden habersiz bişeylerin içine koyup yedirip içirip bunu yapabilir. Fakat o kadın eşinin başkasına yaklaşmasını bu yöntemle nasıl engelleyebilirki... aynı soruun kendiside yaşayacak çünkü yani erkek iktidarsız olursa kadında tatmin olamaz... neticede kadında bu olaydan nasibini alır.. pek mantıklı değil bence...
ama eski sevgiliye yapılabilir :)

Iste buyunun kimyasal ilaclara olan acik farki bu , sanirim konuyu tam anlayamamissiniz bu buyuyu yaptiginizda erkek sadece karisindan baska kadinlar karsisinda iktidarsizlik ceker,sadece kendi esiyle iliski kurabilir ,ama kimyasallarda bu ayrim yapilamaz yani erkek bir ilac aldiysa bu karisini da etkileyecekdir.

Pantea

Kayıtlı Üye
Uzgunum atamam vebal altindakalmak istemiyorum anlayacagini umarim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
erkekliği bağlama büyüleri türkiyede en çok yaygın büyüdür. aman yanlış yaparsınız bir daha açılmaz cinsel yönde yapılan tüm büyülerde 10 kere düşünmek lazım insanın birinci güdüsü kendini korumak ikinci güdüsü cinselliktir yanlış yapacağınız birşey yaparsanız kişinin hayatı söner

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
pantea urum.. kendimi korumak degil maksadım..neyse..yapmazsam vebali ustume kalacak diye dusundugum icin yardım sormustum. haklısınız kendinizce tabi bilmiyorsunuz neyse

leyla

Kayıtlı Üye
bunu gerçekten çok istemesemde matrak olsun diye yapmak isterim ama isterim yinede nsaılsa bana gelme ihtimelide yok gelsede geri çevircem kalsın öle ot gibi ortalıkta gerçekten çok saol

leyla

Kayıtlı Üye
peki pantea bu kilidin üzerine ne yazacağız içimizden onun urucunun bağlanması için kendi duamızı kendimiz mi etcez

fearlaes

Banlı Kullanıcı
ben bir erkeğin eşine karsı cinsel gücünü bağlamak istiyorum tek eşine karsı diğer bayanlar için değil böyle bişey mümkünmü acaba mümkünse nasıl yapabilirimi şimdiden tesekkür ederim

dido06

Banlı Kullanıcı
ben bir erkeğin eşine karsı cinsel gücünü bağlamak istiyorum tek eşine karsı diğer bayanlar için değil böyle bişey mümkünmü acaba mümkünse nasıl yapabilirimi şimdiden tesekkür ederim

sen evlı olan karı kocanın arasına kötuluk sokmaya calısyosn esıne baglmak baska kadınlara acık olması emınım sıtedekı usta kısler buna uyguın cvbı yazacktır sevenlerı ayırmak ve evlı bır cıftın arasına fesat sokma tarzı seyler yok burda cok gunah ve kötu bıseydır

fearlaes

Banlı Kullanıcı
kilidin üstüne ne yazılması gerekiyor acaba

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
bunu gerçekten çok istemesemde matrak olsun diye yapmak isterim ama isterim yinede nsaılsa bana gelme ihtimelide yok gelsede geri çevircem kalsın öle ot gibi ortalıkta gerçekten çok saol
ahhhh ah! ne güzel olurdu ama nerdeeeee????
sana katiliyorum. benim kalbimdekileri yazmissin sanki:D

Karabey

Banlı Kullanıcı
Kötü amaçla yapılan büyülerin cezası sizi bulur arkadaşlar.İçimizde ki nefretle, sinirle hareket etmemeliyiz.Eksik bilgiler verilmesinin başlıca sebebi acemi arkadaşları korumaktır.Sizin büyü yapmak istediğiniz kişi gibi, sizede büyü yapmak isteyenler olabilir.Kimse kimsenin hayatıyla oynamasın, siz bu konularda ön bilgi sahibi olun, bence olayın fazla derinlerine inmeye çalışmayın, benden size küçük bir tavsiye ;)

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
Kötü amaçla yapılan büyülerin cezası sizi bulur arkadaşlar.İçimizde ki nefretle, sinirle hareket etmemeliyiz.Eksik bilgiler verilmesinin başlıca sebebi acemi arkadaşları korumaktır.Sizin büyü yapmak istediğiniz kişi gibi, sizede büyü yapmak isteyenler olabilir.Kimse kimsenin hayatıyla oynamasın, siz bu konularda ön bilgi sahibi olun, bence olayın fazla derinlerine inmeye çalışmayın, benden size küçük bir tavsiye ;)

çok güzel bir uyarı tamda yazmak istedieklerime tercüman olmuşsunuz ...