BeLiaL

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Öncelikle selamlar,

Direk rüyamı anlatayım. Bir kaç gün önce rüyamda, gece vakti ıssız bi yerde yürüdüğümü ve uzaktan erkek aslan gördüğümü ve korkarak ev gibi bir yere girdiğimi ve merdivenlerden yukarı çıktığımı görüyorum. Sonra başka bir bakış açısıyla rüyamda; ben yukarıdayken evin içerisine dişi aslanlar girdiğini ve kokladığını görüyorum. Tabi rüyada yaşadığım tek duygu korku. Şimdiden teşekkür ederim...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İç dünyanız ve inançlarınızı sorgulayacağınız, içsel muhasebe yapacağınız bir dönem olacak. Eski endişe ve korkularınızdan kurtulup, daha huzurlu hissedeceksiniz. Bazı konularda ise geri çekilip, pes edeceksiniz. Bu sizin için hem hayırlı olacak, hem de hayatınızdaki iyi şeylerin bir başlangıcı olacak.

Feraha ve aydınlığa çıkmanız an meselesi.

Sevgiler…

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Teşekkürler yazdıklarınızın olması dileğiyle...(İç dünyam ve inanclarımı sorguluyorum korkularım ve endişelerim var huzursuzum bazı konularda geri çekilmem gerektiğini biliyorum.)

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Tekrar selamlar, üst üste iki gecedir başıma gelen olayları anlatayım.Rüyamda wc de aynadan kendime bakarken birden wcnin girişinden siyah takım elbiseli tanımadığım bi adam kolumdan tutup bana yaşımı vs soruyor ve ben ona 33 diyorum ama benim yaşım 17 olucak fakat bana yalan söylüyorsun senin yaşın 14 diyor ve bende nerden bildin diyorum halbuki ben 14 yaşındada değilim sonra size son uyarım diyor 3 arkadaşımın yanına götürüyor onların yanında size son uyarım diyor.Ondan sonraki gece zorla astrale benzer bişey gördüm yani yatıyorum odanın ışıklar kapalı zorla bişey beni çekiyor bedenimden fakat bende dini inancımın zayıf olmasına rağmen kasten değil bismillahirrahmanirrahim diyorum yani ben söylüyorum fakat aklımın ucundan geçmemişti...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Ferah günlere ve sıkıntılarınızın son bulacağına, mevki kariyer ve gelecek için atılım yapacağınıza işaret ediliyor.

Karanlık ve usulsüz işlerle uğraşan biri ile bir olup ortak bir şeyler yapabileceğiniz görülüyor ki, dikkatli olmalısınız.

Verdiğiniz bir sözü tutmanız istenecek, sonu başarılı olacak. Bir yatırımınızın karşılığını alacaksınız. Bu konuda da sıkıntılardan sonra selamete çıkıp rahatlayacaksınız.

Dualarınız kabul olacak.

Sevgiler…

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Tekrar teşekkürler Sevgili Duman Lekesi, bu aralar üst üste hep rüyalarımda ruh çağırma ve ruhlarla uğraştığımı görüyorum.Nereye kaçsam camlardada değişik yüzler objeler beliriyor.Ama rüyamda korkmuyorum onlardan.Bu rüyaların bir anlamı var mıdır?Hepde gece uyandıktan sonra ikinci yatışımdaki rüyalarımda oluyor belkide birinci uykumdada oluyordur hatırlamıyorumdur...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sizi ilgilendirmeyen bir takım işlerle uğraştığınız için devamlı uyarılıyorsunuz.

Sevgili Belial, anlaşılan o ki farklı bir takım uygulamalara ya potansiyel veya yeteneğiniz var. Bu konuda araştırma yapıp, farklı yetenekleriniz için bir sınama yapmalısınız.

Bu tür bir yönlendirmeyi alabilmek de, güzel ayrıca :)

Sevgiler…

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Tekrar teşekkür ederim Sevgili Duman Lekesi.Bu arada tekrar garip bir rüya gördüm.Rüyamda bulunduğum okulun bahçesinde gece vakti bir sürü köpek görüyorum beyaz ve aralarından geçmeye çalışıyorum.Birde çok yoğun bir rüyanın sonunda benimle kimler uğraşıyor diye yakınıyorum birden rüyamda annemi görüyorum cinler diye bağırıyo bende direk yataktan fırladım.Bana biraz bilinçaltı gibi geldi.O gün yani o rüyayı gördüğüm gece içinde annemde beni anmış oda uykusundan uyanmış...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Karanlık işlerle ilgili bilgi ve araştırmalar konusunda yine uyarılıyorsunuz. Ayrıca yakın çevrenizde de, yüzünüze dost görünen bir sürü düşmanınız bulunuyor. Bu kişilere söz geçirmekte de zorlanacağınız, sizi ciddiye almaları konusunda sıkılacağınız görülüyor.

Başınızın derde girmesini önleyecek yakınlarınız, özelikle sırlarınızı paylaştığınız sözüne güvenilir ve sadık bir yakınınız, kendi imkanlarını da kullanarak size bir fayda sağlayacak.
[FONT=&quot]

Sevgiler…[/FONT]

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Tekrar Selamlar dün gece rüyamda küçük bir kıza dondurma alıyordum.Sonra onla dolaşıyorduk dışarıda.Bu arada Sevgili DumanLekesi elit üye olmuş yani artık online olmayacak mı?

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Size iki önemli rüyamı anlatmalıyım birincisi bu:
Öncelikle herkese selamlar. Forumdaki rüyalardan sorumlu mod. şuan için yokmuş, fakat ben dün gece etkilendiğim bir rüyayı anlatmak istiyorum. Öncelikle rüyamda kendimi hiç görmediğim bir odada yatakta görüyorum ve duvar yerine camlar var. Camın arka tarafı dışarıyı gösteriyordu, karanlıktı ve sarışın bir kadın gördüm ve yatağıma doğru gelmeye başladı. Camın içinden geçti, nasıl olduğunu anlamadım ve negatif bir şeyler hissettim. Tam o sırada ezan okunuyordu. Ezan okunmasaydı ile başlayan cümleler kurdu. "Odadan kaçmayacakmısın?" dedi. Bende "Hayır!" dedim ve uyandım. Odadan çıksaydım belki de bana zarar verebileceği mesajını verdi...

ikincisi:

Rüyamda sevdiğim dizi karakterlerinden birini görüyorum ve sırtında boşluklar olduğunu görüyorum ve 12 tane cinim yada gözüm mü diyor tam hatırlamıyorum arkası dönük tabiki ama gözlemci durumundaydım ben yani iki tane dizi karakteri gördüm olayı izliyordum...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Çevreden gizlediğiniz, geçmişinize ait bir sırrınız var ve bu sizi bir şekilde rahatsız ediyor. Etkisini halen hissediyor ve iç dünyanızda sıkıntılı anlar yaşıyorsunuz.

Burayı iyi analiz etmelisiniz; çevresinde birçok kişi için kötü, art niyetli bilinen bir bayan ile aranızda, sadık dostluk ve sevgi doğacak. Yani bu bayan aslen, çevresindeki insanları ne seviyor ne de onlara iyi davranıyor. Çevresi de onu ne seviyor ne de saygı duyuyor. Fakat size olan sevgisi içten ve sizi gönlünde farklı bir yere koyacak.

Size Kâbe’ yi görmek nasip olacak. Biriyle ilimde birleşecek ve hayırlı işler yapacaksınız.

Diğeri;

Bu rüyanın yorumu hakkında, sizin açmış olduğunuz “ Bir sorum var” adlı konuda size bilgi vermiştim. :) Yine de sizin için buraya da kopyalıyorum.

Sevgili Belial, cinlerle ilgili 130 dan fazla yorum alternatifi bulunur ve her bir yorum için ayrı çalışma gerekir ki, bu tür bir işlemin alacağı vakti, sanırım siz de tahmin edebilirsiniz.:) O yüzden bu tip rüyaları yormuyorum.

12 rakamı rüyalarda; din ve dünya (maddesel boyut) işleri için yapılan çalışma, ritüel ve işlere işaret eder. Göz ise ruh, iman, inancı simgeler...

İyi forumlar,

Sevgiler...

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Rüyamda yine bi sarışın bayan gördüm ve bana şöyle diyordu benim için yalnız sen ve başka bir şey daha söylüyordu ama anlamadım.Kulağıma doğru yaklaştı ve bir süre bekledi sonra kulağımdan hafif kan damlaları aktı.Sanki beni çıkarları doğrultusunda kullanıyordu rüyamda.Sonra bizim bir arkadaşı gördüm o bayan hakkında arkadaşım beni uyarmaya çalışıyordu bende yalanlıyordum sonunda ona ihanet ettim bayana rüyamda sanki bir canavarı insanlara açığa çıkarmak gibi bir şey yaptım bu kadarını hatırlıyorum...

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Ondan sonra tekrar yattım ve yine bir rüya gördüm bu sefer coğrafya dersindeyiz ama coğrafya hocam sarışın bir bayan normalde öyle değil ve sınavdan çok kötü alıyorum ve rüyamda ağlıyorum birden o kadar çalıştım olmadı vs gibisinden...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Haram yoldan kazanç elde etmek isteyen birinden, ortaklık teklifi alacaksınız. Yalnız dikkat kendisi üçkağıtçı ve sözünde durmayan biri.

Yakınınızda bulunan kimseler onaylamayacağınız işler yapıyor, hatta arkadaşlarınız sizi aldatıyor. Bir tuzağa düşürülme ihtimaliniz ve çok sinirleneceğiniz bir olayın içine de istemeden sürüklenmeniz mümkün.

Diğeri;

Biraz kafa dinlemek ve sağlıklı düşünebilmek için tatile çıkmalı, çevre değiştirmelisiniz. Bu sevinçli olayların da başlangıcı olacak.

Sevgiler…

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Sevgili Duman Lekesi rüya yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim efendim benim rüyalarımın hepsini buraya paylaşmıyorum çünki bir gecede birden çok yarı hafızamda yarısı unuttuğum bir sürü rüya var fakat hepsinde bir ortak payda var belki farketmişsinizdir sarışın bayan ortak payda ben bunu anlamış değilim sizce bir nedeni var mıdır?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili BeliaL,
Size yapılmış bir ihanet veya haksızlığı unutmuyor bunu bilinçaltınızda tekrar tekrar yaşıyor olabilirsiniz. Kaldı ki rüyalarınızın genelinde, bulunduğunuz çevrede pek sözüne güvenilir doğru kimse olmadığına dair işaretler var. Veya siz insanlara güveninizi tamamen yitirdiniz de herkese süpheyle yaklaşıyorsunuz. Çevre ve hava değişimini öneririm. Bu sizin yenilenip, yeniden doğmanıza yardımcı olacaktır.

Sevgiler...