Baş Ağrısı

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
3 gün boyunca günlük 3-4 saat astral seyahat,telekinezi,durugörü ve diğer ruhsal güçler hakkında bilgileri okudum.Ruhsal güçleri geliştirmek için verilen egzersizleri sadece aklımda tasarladım,hiçbirini yatağımdan kalkıpta uygulamadım.Ayriyeten birkaç seferde psi-wheel denemelerinde 20 dk gibi bir sürede bulundum.Bu sabah uyandığımda sol burun içim ve alnımın ortası acayip bir şekilde yanıyordu,hala aynı şekilde ağrıyor.Bu iki olay birbiriyle bağlantılımı,yoksa tamamen tesadüf mü?Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
not:Konuyu yanlış yere açtıysam affola.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Baş ağrısın onlarca sebebi var. Yanlış nefes almak, havası ortamda kalmak, bir organınızdaki enerjisel ya da fiziksel sorun, bilgisayara fazla bakmak, yanlış beslenmek, bedeninizi uygun açılarda alamdan uyumak ya da uzanmak. Daha sayabilirim. Her şey beynimizde başlıyor ve bitiyor çünkü.

Yaptığınız çalışmalar fiziksel olarak sizi etkileyebilir. Baş ağrısı yapabilir. Bedenimizde bulunan İda ve Pingala burnumuzla alakalıdır. Yaşam enerjisini bedenimizde iletme görevi olan bu iki büyük Nadi burunda sizin için sorun gibi algılan bir açılıma sebep olabilir.

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
Baş ağrısın onlarca sebebi var. Yanlış nefes almak, havası ortamda kalmak, bir organınızdaki enerjisel ya da fiziksel sorun, bilgisayara fazla bakmak, yanlış beslenmek, bedeninizi uygun açılarda alamdan uyumak ya da uzanmak. Daha sayabilirim. Her şey beynimizde başlıyor ve bitiyor çünkü.

Yaptığınız çalışmalar fiziksel olarak sizi etkileyebilir. Baş ağrısı yapabilir. Bedenimizde bulunan İda ve Pingala burnumuzla alakalıdır. Yaşam enerjisini bedenimizde iletme görevi olan bu iki büyük Nadi burunda sizin için sorun gibi algılan bir açılıma sebep olabilir.

Teşekkür ederim,peki bu ağrıları ilaç kullanmadan nasıl geçirebilirim?Sonuç alabilecim bir yöntem varmı?Bitki,gevşeme egzersizleri ya da bildiğiniz başka birşey?

darksense

Kayıtlı Üye
Sayın. Urumhamatahayil'in açmış olduğu ''Baş ağrısı için basit bir yöntem'' adlı konuya bir göz atmanızı tavsiye ederim. Her başım ağrıdığında bu konu içeriğinde yazan bilgiler ışığında kolay bir uygulama sayesinde aniden ve kesin olarak bu tür ağrılardan kurtulurum.

Tekrar Teşekkür Ediyorum bu vesile ile.
İnanç ve teslimiyet önemlidir şahsi kanaatimce.

Geçmiş Olsun.

• Beğendim
Tepkiler: Psi