Hz. Süleymannın ahdı ve MİTRA ZİKİRLERİ

Cem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Hz. Süleymanın ahdına nasıl ulaşabiliriz Mira zikirlerinin hangileri ve adetleri sıralamasını ve yüzüge yazılması gereken tılsımı bilen varmı ??

yardımcı olursanız sevinirim

saygılar

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Cem Senin dinin ismalm demi görünen islam peki Mitra zikiri ne demektir merak ettim ? açıklarsan elbet sana fayda vericek birileri çıkabilir.

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
bildigim kadarıyla h.z süleymanin yüzügündeki yazılar harfler süryanice bende var ama tam olarak o mu bilmiyorum mitra zikirlerini anlamadım..

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Cem Sen bir ara zikir yüzüğünden bahsetmiştin anlatabilirmisi lütfen bana özel mesajdan ulaş.

Cem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gerek kalmadı o işin nasıl yapıldığını öğrendim ilgi ve alakanız için teşekkür ederim

Cem

Kayıtlı Üye
avelmi321 ne amaçlı zikir yüzügü istiyorsun sana nasıl yapıldığını öğretmem ama bir tane hammaddesi bakır uzeri her hangi bir kaplama gümüş gibi olmalı ve üzerinde siyah her hangi bir taş olmalı ucuz bir yüzük al senin için varlıkları monte ederim hediyem olsun bu kadar isteklisin bana dua edersin

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Çok teşekkür ederim Cem kardeşim en kısa zamanda sana ulaşıcam.

The_Pasific

Kayıtlı Üye
B.kısanın Kblan Tragna kitabındaki mantra zikirkerindenmi bahsediyorsun acaba? Ayrıca bilgiye hangi kitaptan ulaştın özelden yazarmısın ?