Elemental Kontrol

Pantea

Kayıtlı Üye
Uyarı:Bu ritüeli cadı olmayan veya elemental kontrol konusunda yeterli seviyede olmayanların gerçekleştirmesi durumunda ne derece sonuç alınabilir bilmiyorum.

Zaman:Venüs

Malzemeler:

*Fotoğrafınız
*Gül tütsüsü veya ortamda aynı etkiyi yaratacak "aşk kokan" bir tütsü ^_^
*Size bağlanmasını istediğiniz kişinin saçı (erkekse ve kısaysa pembe bir kumaş parçasına bir şekilde monte edin)
*Kırmızı mum (4 adet)
*Pembe mum (4 adet)
*Pembe bir kese

Yapılışı:

Dairenizi açın. Daire Açma ve Kapama

Dairenizin kuzeyinde yüzünüz daireye bakacak şekilde oturun,dairenin ortasında kırmızı ve pembe mumları dizerek kalp şekli oluşturun. Bu kalbin ortasına fotoğrafınızı yerleştirin.Meditasyon pozisyonu alın ve şu şekilde imaje edin;

"Aşkınız küçük bir tohumdan filizleniyor ve büyümeye başlıyor.Sonunda şefkatli bir beraberliğe sahipsiniz,mutluluğu yakalamak için bundan iyi fırsat olamazdı.Aşkınız büyüyor ve kocaman bir ağaç oluyor.Aşkınızın korunması için de etrafında milyonlarca ağaç yetişiyor,kocaman bir orman sizin aşkınızı koruyor.Kimselerin orada bulması ve bozması mümkün değil bu mutluluğu.Sevdiğiniz kişi sizin aşkınızı temsil eden ağaca sarılan bir sarmaşık gibi size bağlanıyor"

Bunu imaje ettikten sonra fotoğrafınızı elinize alın ve o kişinin saçıyla sarmaya başlayın.Kumaşa monte etmişseniz kumaşla sarın.Bunu yaparken şunları söyleyin:

"Ey annenin ve saflığın elementi Toprak!Benim onun için tek gerçek insan,tek gerçek aşk olduğumu düşünmesini sağla!Tıpkı ormandaki ağacımı saran sarmaşık gibi bana bağlansın,aşkıma ve bana sadık kalsın!Gözleri kör olsun benden başka kimseyi görmesin!Bu tablonun etrafında pembe ve kırmızı mumlarla imaje ettiğim gibi koruyucu ve büyük bir orman oluşsun!Aşkımızı çevreleyen bu orman daima bizi ve ***'ın bana bağlılığını korusun,herkesten saklasın!Kutsal olanın bize vermiş olduğu hediyeyi açmamı sağla ve ol dediğim olsun!"

*** o kişinin ismidir arkadaşlar.Bu işlemi tamamladıktan sonra erimekte olan her mumu (kalp şekli oluşturduğunuz mumlar) elinize alın ve sarmış olduğunuz resmin üzerine hepsinden birer damla bırakın.Bu şekilde onun size olan bağını toprağın koruyucu güçleri sayesinde mühürlemiş olacaksınız.Dairenizi kapatın ve o kişinin saçıyla sardığınız fotoğrafı pembe kesenin içerisine koyun.Kesenizle beraber bir saksıya koyun,toprağın içinde kalsın.

Etkiyi yavaş yavaş göreceksiniz.Sizin aşkınız geçene kadar bu olay devam edecektir,size bağlanacaktır.

Büyüyü bozmak için keseyi koymuş olduğunuz saksıya tuz serpiştirin ve toprağın altından keseyi çıkartın.Saçları fotoğrafınızın etrafından alın ve özgür bırakın (rüzgarlı bir günde havaya fırlatın)

Fotoğrafınızın da toprağın altında yada çöpe atın

İşinize yaraması dileğiyle...

Alintidir.

Charmed

Kayıtlı Üye
Toprağın davet edilme amacı Ormanı oluşturmak. Fakat o zaman da büyünün elementi toprak olmuş olmuyor mu? Bu büyü için su elementinin ruhlarını davet etmek daha uygun olmaz mı?