TheDarkPower

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Merhabalar Sayin Duman Lekesi.
Az once uyandim ve ruyamda gorduklerimden kucuk bir bolumunu buraya yazip sizden tabirini rica edecegim mumkunse ve uygun gorurseniz ;
Ruyamda ben topraktan bir tumsegin tepesindeyim.Babam ve erkek kardesim asagi tarafta bulanik bir akarsuda karsidan karsiya gecmeye calisiyorlar.Onden kardesim gidiyor (ruyamda kardesimin simdiki hali degilde kucukluk halini goruyorum.Dolayisi ile kardesimin boyu babamdan daha kisa oluyor) Kardesim tam kiyiya az bir zaman kala beline kadar olan suyun bir anda icine gomuluyor ve cirpiniyor suyun icinde.Bir muddet sonra babam elini suyun icerisine sokuyor ve kardesimi yakalayip cikariyor.Ardindan karsiya gecmeden geri donuyorlar ve suya girdikleri kiyiya cikiyorlar.(Bu arada kardesim suya gomuldugunde onu kurtarmak icin neredeyse ben atlayacaktim suya)
Daha sonra ben tepeden iniyorum ve oradan gecmeye koyuluyorum.Bu sirada suyun uzerinde ne cok ince ne de cok kalin ( bir bacak kalinliginda) bir devrilmis agac beliriyor gozume.Babam ve kardesim bana ; " o agac cok ince,dengede durmak zor,gecilmiyor" gibisinden laflar soylediler.Ardindan ben bir cirpida karsiya o agacin uzerinden geciverdim.Hatta birde ayni agac uzerinden geri dondum.Sonra babam ve kardesim gulumseyerek ; "vay be! " dediler.Ardindan o akarsu bir anda berrak,guzel bir su oluverdi.Ve su cok soguktu bu arada.Tipki kis gununde akan bir akarsu gibi.Epeyce soguk idi.

Simdilik ruyam bu.Uygun bir zamaninizda benim icin yorumlarsaniz cok memnun olurum.Simdiden tesekkurler ve iyi forumlar dilerim...

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Sayin Duman Lekesi oncelikle saygi ile selamlarimi iletmek istiyorum.
Az once uyandim.Cok ama cok enteresan ve bir o kadarda guzel,uzunca bir ruya gordum.Ama hepsini sanirim anlatamayacagim.Cunku cogunu net olarak hatirlayamiyorum.
Fazla uzatmadan ruyami anlatmaya baslayayim simdi ;

Ben aslinda lise mezunuyum.Epeyce zaman once bitirdim okulumu ve simdi dunyanin bir ucunda yasiyorum.Neyse , ruyamda tekrar liseye gittigimi goruyorum.Tenefus zili caldiginda eve gidiyorum.(gordugum ev ise Istanbulda ailecek ilk olarak kirada oturdugumuz ev) Ev'e geldigimde erkek kardesim'in (gecenlerde askerden yeni geldi kendisi) elinde cekic,civiler,vs vardi.Evin alt tarafinda duvari delmis,pencere gibi bir yer acmisti ve iceriye baktigimda asagi dogru bir merdiven iniyordu,icerisi kaba sivaliydi,bombostu.Orayi sanirim garaj yapmak icin yapiyorlardi.Duvar beyazdi.Sonra babam geldi ve benden oranin yapimina yardim etmemi istedi.Bende cekic'i elime aldim,civi aldim ve bir elime de ahsap bir cita aldim ve oraya cakmak istedim.Ama dikkatli baktigimda oranin yapiminin evin temeline zarari olabilecegini dusundum.Yine de yapmaya calistim ama bir ara o isi yapmaktan sIkILdIm ve onlara ders saatimin yaklastigini belirttim.Sonra babam gitmeme izin verdi.Disari ciktigimda ormanlik bir alandan gecen bir yol gordum.Asagi dogru cok sakin bir sekilde hafif siddette sel akiyordu.Babama oranin guvenli olup olmadigini sordum ve "birsey olmaz" dedi. Bende o yolu kullanmaya karar verdim. Yol hafif bayir idi,ormanlik bir yer idi ve asagi dogru inmem gerekiyordu.Birden oraya geldim.Bu sirada cok ilginc birsey oldu Sayin Duman Lekesi. Daha once ruyalarimda kanatsiz vaziyette cok ama cok ucardim.Hatta neredeyse hergun.Lakin bu ruyamda bu bayir yere geldigimde cok degisik bir sekilde uctum : bas parmagim ve serce parmagimin yanindaki parmagimi birlestirdim (yoga yapar gibi yani.Ama aslinda yoga ile felan hicbir alakam yok nornal hayatta) , bacaklarimi bagdas kurup oturma pozisyonuna getirdim ve o sekilde ucmaya basladim.O ormanlik alanda oyle guzel ucuyordumku.Kesinlikle tipa tip ayni yoga seklindeydim ve ucarak ilerliyordum.Ara sira parmaklarimin pozisyonunu degistiriyordum ve Rockci gibi yapiyordum(orta parmak ve serce parmagin yanindaki parmak bukuk , serce parmak,isaret parmagi ve bas parmak dik).Sonunda sulu ve cok hafif camurlu bir yere geldim.Sanki kardesim,babam,ve birkac akrabamda oradaydi.Insanlar benim cok ilginc oldugumu dusunuyorlardi (ucma,vs den dolayi) Daha sonra uzerimdeki saskin bakislarin arasinda ben sel'in icine girdim ve su icinden rahatca yuruyordum.
Daha sonra kardesim babam ve halamin oglu yanima geldiler.Ben oldugum yere comeldim.Tam onumde cok minik bir su akintisi vardi.Bir anda yine bir ilginclik yapmaya basladim . Elimden enerji cikararak bu minik akintiyi itiyordum
(tipki psi whell gibi) Ama ellerim sicakti.Bir ara kardesim inanmadi ve ufleyerek yaptigimi soyledi.Sonra babam dediki ; "hayir.Bak su yukari dogru uflemeden itiliyor" dedi beni savunarak.Sonra o ittigim su onundeki kucuk kum engellerini felan delerek yada ezip gecerek kendine yol yapti. Bu bolumu bu kadar hatirliyorum.
Diger bolumde kayaliktan bir deniz kenarindaydim ve dalgalar vardi.Hava hafif bozuktu.Biraz ileri baktigimda cok buyuk bir yilan gordum.Akarak kayaliklara geliyordu.Ama bana saldirma,vs gibi bir niyeti yoktu.Gecip gitti kendi yoluna.Sonra ben tekrar halamin oglunun oldugu bolume geldim.Babamda oradaydi yine.Benim elimden enerji cikararak suyu hareket ettirmem karsisinda halamin ogluda kendi hunerini gostermek istiyordu ve bir anda kanalizasyon deligine girdi.Elini orada gizli bir yere soktu ve buyuk yengecler,karidesler cikardi ve disari atti.Ben cok sasirmistim.Sonra onun cikardiklarini topladim ve bir cantaya doldurmaya basladim yemek icin(ama bir yandan da kanalizasyondan ciktigi icin yemek tereddutum vardi)Sonra bazi karideslerin basindaki boynuz gibi dikenleri elime batti,bazilari cantadan atlayip kactilar ve kayaliklarda bulunan deliklere girdiler.En son kacan karidesi yakalamaya calistim yine ve arkasindan birkac adim oteye gittim.Yine bir deniz kenariydi burasi ve orta buyuklukte dalgalar geliyordu.O karides bir delige girdi ve onu tekrar yakalamak icin egildigimde degisik bir mahlukat gordum.Tipki karidese benziyordu ama karides degildi.Daha yavas hareket ediyordu ve yassi idi.Bundan dolayi onu almadim.

Sayin Duman Lekesi.Simdilik hatirladiklarim bunlar.
Kusura bakmayin.Detaylara girdigim icin uzun oldu.Iyi forumlar vede hoscakalin simdilik...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir takım çalışmalarınızdan iyi sonuçlar alacak, herkesin beğenisini kazanacaksınız. Kardeşiniz yeni proje ve atılımlar gerçekleştirmek adına arayışlar içinde olabilir. Ona yardımda bulunup yönlendirebilirsiniz. Kendisi bir takım mali sıkıntılar için endişe ve tasa duyuyor. Ancak güçlü ve sorunları aşabilecek bir bir yapıda olması nedeniyle sorunlarını kendi başına çözmeyi isteyebilir. Yalnız bir ortağınız, ahbabınız veya aile halkından biriyle para hususunda aranızda tartışma çıkabilir.

İşleriniz yolunda seyredecek, bereket ve bolluk sizi rahatlatacak. Sanırım uhrevi dünyanızda da gelişmeler yaşayacaksınız. Bir erkek çocuğunuz olabilir. Makam veya rütbe artışı da olabilir. Tedirgin bir yapınız var ve bazen sevdikleriniz, bu yapınızdan dolayı endişeye kapılıyor olabilir. Yeni kazanç imkanları için teklif alabilirsiniz fakat bu tip şeylerin risk oranını hesaplamadan kabul etmeyin.

Yaşamınız için gerekenleri elde etmeye çabalarken, çevrenizde otoritenin sert ve kaba tutumlarıyla karşılaşıp pes etme eğilimine girseniz de, bunu azimli ve güçlü yapınızla atlatmayı başarıyorsunuz.

Sizi sevdiğini sandığınız bir akrabanızdan ihanet görüp şaşıracak ve üzüleceksiniz. Bir başka düşmanınız ise sizi uzaktan gözlemleyip takip ediyor ama siz onun varlığından haberdarsınız ve ona karşı gardınızı almışsınız.

Bankaya para yatırmak, hisse senedi almak veya bir gayrimenkule yatırım yapma konusunda düşünceleriniz var, ancak şu dönem için erken ve vadesi var.

Sevgiler…

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir takım çalışmalarınızdan iyi sonuçlar alacak, herkesin beğenisini kazanacaksınız. Kardeşiniz yeni proje ve atılımlar gerçekleştirmek adına arayışlar içinde olabilir. Ona yardımda bulunup yönlendirebilirsiniz. Kendisi bir takım mali sıkıntılar için endişe ve tasa duyuyor. Ancak güçlü ve sorunları aşabilecek bir bir yapıda olması nedeniyle sorunlarını kendi başına çözmeyi isteyebilir. Yalnız bir ortağınız, ahbabınız veya aile halkından biriyle para hususunda aranızda tartışma çıkabilir.

İşleriniz yolunda seyredecek, bereket ve bolluk sizi rahatlatacak. Sanırım uhrevi dünyanızda da gelişmeler yaşayacaksınız. Bir erkek çocuğunuz olabilir. Makam veya rütbe artışı da olabilir. Tedirgin bir yapınız var ve bazen sevdikleriniz, bu yapınızdan dolayı endişeye kapılıyor olabilir. Yeni kazanç imkanları için teklif alabilirsiniz fakat bu tip şeylerin risk oranını hesaplamadan kabul etmeyin.

Yaşamınız için gerekenleri elde etmeye çabalarken, çevrenizde otoritenin sert ve kaba tutumlarıyla karşılaşıp pes etme eğilimine girseniz de, bunu azimli ve güçlü yapınızla atlatmayı başarıyorsunuz.

Sizi sevdiğini sandığınız bir akrabanızdan ihanet görüp şaşıracak ve üzüleceksiniz. Bir başka düşmanınız ise sizi uzaktan gözlemleyip takip ediyor ama siz onun varlığından haberdarsınız ve ona karşı gardınızı almışsınız.

Bankaya para yatırmak, hisse senedi almak veya bir gayrimenkule yatırım yapma konusunda düşünceleriniz var, ancak şu dönem için erken ve vadesi var.

Sevgiler…

Sayin Duman Lekesi ; cok tesekkurler ederim zaman ayirip,ilgilenip yazdiginiz icin.
"Erkek cocuk" tabirinize cok sevindim ve inaniyorum.
Bu arada mahcup olmuyorda degilim size karsi.Cunku ben sizi tanimiyorum,siz de beni tanimiyorsunuz ama yine de boyle detayli,anlayisli,duzgun bir sekilde ilgilenip yaziyorsunuz.
Bu mahcubiyetimden dolayi devamli her gordugum ruyayi da buraya yazip ; " anlami nedir" diye sormak istemiyorum daha once de belirttigim gibi.
Tekrardan tesekkurler ederim,en derin saygi ve selamlarimi sunarim...
Yeni bir ruyada bulusmak dilegiyle...Simdilik hoscakalin.

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Sayin Duman Lekesi.Oncelikle merhabalar.Nasilsiniz?Umarim hersey gonlunuzcedir.
Ben dun gece (yada ondan onceki geceydi.Tam hatirlamiyorum) Bir ruya gordum.
Uyandigimda tam olarak hatirlayamadim.Ama tek hatirladigim ve ilginc olan bir kismi var.
Ruyamda bir kirpi'ye dokunuyordum,onu seviyordum elim ile.Ama bana dikenleri batmiyordu.Sanirim rengi siyah yada siyaha yakin bir gri idi.
Musait bir zamaninizda,mumkun ise ruyami yorumlayabilirseniz memnun olurum.

Yapmis oldugunuz bu uygulamalar icin birkez daha tesekkur eder,iyi forumlar dilerim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İnandığınız, güvendiğiniz kimselerin sizi aldattığına, bu yüzden itibarınızın, siz farkına varmadan sarsılabileceğine işaret ediliyor. Herkese inanmamalısınız.

Şüphe ettiğiniz birkaç kişiyi test, tecrübe etmelisiniz.

Sevgilerimle

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İnandığınız, güvendiğiniz kimselerin sizi aldattığına, bu yüzden itibarınızın, siz farkına varmadan sarsılabileceğine işaret ediliyor. Herkese inanmamalısınız.

Şüphe ettiğiniz birkaç kişiyi test, tecrübe etmelisiniz.

Sevgilerimle

Eyvah,eyvah ki ne eyvah.
Gorelim bakalim neler olacak.Bu tabirinizi de uygulamaya calisacagim.
Tekrardan tesekkurler...

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Merhabalar Sayin Duman Lekesi.
Yine pek fazla uzatmadan (ki zaten cogunu hatirlamiyorum) ruyamda gordugum bir bolumu size aktarmak istiyorum.Cok tuhafti...

Ruyamda gozum(Sanirim sol gozum idi.Tam emin degilim) kanadi.
Once gozumde kan oldugunu soyledim babama dogru ve elimi gozume goturdum.(Hani gozunuze birsey kacarda avuclarsinizya...)Elimi goturmem ile gozumden kan cikmasi bir oldu.
Tahminimce kotu gibi.Sizin yorumunuzu cok merak ediyorum.Saglicakla kaliniz ve iyi forumlar dilerim...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bedensel bir rahatsızlık işaret ediliyor olabilir. Sağlığınızla ilgili dikkatli olmanız, kendinize özen göstermeniz hayrınıza olacaktır. Bir olay neticesinde aşırı sinirlenebilirsiniz. Kendinize zaman ayırıp, biraz tatil yapmanızda fayda var.

Sevgiler