Görüyorum ama konuşamıyorum

• Konbuyu başlatan aynalar
  • Başlangıç tarihi
A

aynalar

Merhaba arkadaslar ben uzun çabalar sonucu varlıkları görmeye basladım ancak konusmuyorlar ben konusmak ıstıyorum süreklı heryerde göruyorum ısımlerını bılıyorum andıgım anda göruyorum ama konusamıyorum aynı durumu yasayan arkadaslar varsa yada bu konuda bılgılı bırılerı acaba nasıl konusabılecegım hakkında bana önerılerde bulunurmusunuz.Teşekkürler.

scLeng

Banlı Kullanıcı
Uzun uğraşlar sonucu demişsin görebilmek için neler yaptığını paylaşırmısın?

Illuminati_Z

Kayıtlı Üye
İş
Lisansli Boksör
Kendi Tekniğimi paylaşayım ama sizde işe yararmı bilmiyorum.
Yatmadan önce hangi varlıkla iletişime geçmek istediğinizi belirleyin ( ama önceden çağırmış olmanız şart ) Uykuya geçmeden önce Rahat olun ve çağıracağınız varlıkla iletişime geçtiğinizi hayal edin durugörü vs. yardımıylada yapabilirsiniz. Uyuyana kadar bunu böyle sürdürün. Unutmayınki rüya varlıklarla iletişime geçmenin en etkili yöntemlerinden biridir. Sizi yanıltıp yanıltmamasına dikkat edin bazen bilinçaltı da araya girebiliyor. Umarım istediğiniz sonuca varırsınız.

AJA

Elit Üye
Sanırım bı sizin biIinçaItınız.Yada ben tam anIayamadım sizi.MeseIa nasıI görüyorsunuz hangi suretIerde ?

NuNu

Kayıtlı Üye
Bu sayfaya tesadüf eseri rastladım ama gördüğüm şu insanlar burda bişileri okuyo ve daha sonra kendilerinde uyguluyolar. Bu işin temelini bilmek lazım . Önce ruhu terbiye etmeli sonra başka ruhu istemeli... unutmayın aklınız sizinle çok kolay oyun oyanaya bilir....

serasss

Kayıtlı Üye
Evet akıl kolay oyun oynayabilir fakat bir şeye kalbten inanır ve hergün bunu dilerseniz Olmayacak şey yoktur diye düşünüyorum. Tabiki bilinçaltı ve akıl oyunu da olabilir bu ama bunu yaşayan bizler değiliz.

Ori

Kayıtlı Üye
Aklımız bize oyun oynayabilir ama insanlarda bunu farkedecek güç vardır. :) Gördüklerinizi uyku halinde görüyorsanız ve hem konuşamıyor hem kıpırdıyamıyorsanız bazılarımız buna uyku felci diyor bazılarımız karabasan diyor. Ben henüz birşey diyemiyorum. :)

NuNu

Kayıtlı Üye
Ben ruhani olaylar yok demiyorum yanlış anlaşılmasın . Sorun şu burda yaş sınırlaması yok herkez aynı ayrıştırmayo yapamaya bilir ve olmadık bi yola girip kendini kurtaramaz . Çok ince bi çizgi otarafa geçiş çok kolay ama kurtuluş çok zor . Ne kadar anlata bilmdim bilmiyorum ama emin olun bu işler sanılandean daha zor ...

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaslar ben uzun çabalar sonucu varlıkları görmeye basladım ancak konusmuyorlar ben konusmak ıstıyorum süreklı heryerde göruyorum ısımlerını bılıyorum andıgım anda göruyorum ama konusamıyorum aynı durumu yasayan arkadaslar varsa yada bu konuda bılgılı bırılerı acaba nasıl konusabılecegım hakkında bana önerılerde bulunurmusunuz.Teşekkürler.

biraz daha ayrıntı arkadaşim konuşabiliriz..