Melek cagirma

whitedemon

Kayıtlı Üye
Evet baslıktanda anlasılabileceği gibi bir melekle tanışmak istiyorum.Herkes cinlere takmış kafayı ben kötülük değil iyilik yapmak için bir melekle tanışmak istiyorum bana yardım edebilecek olan varmı?

reidikonto

Kayıtlı Üye
Forumda bunlarla alakalı çok şeyler yazıyor zaten biraz araştırırsan bulursun.

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Sna bişey söyleyeyimmi whitedemon meleklerle buluşman için evliya gibi biri olman lazım çünkü gerçek melekleri sadece onlar görebilir gözlerimizde birçok perde vardır bazı perdeler kalktığında cinler bazıları kalktığında daha farklı şeyleri ve bazılarıda kalktımı evrenin gizemini çözersin.Şimdi sen meleklere fazla kafaya takma çünkü yapılabilcek birşey gibi gözükmüyor heleki normal bir insansan unut diyebilirim.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Sna bişey söyleyeyimmi whitedemon meleklerle buluşman için evliya gibi biri olman lazım çünkü gerçek melekleri sadece onlar görebilir gözlerimizde birçok perde vardır bazı perdeler kalktığında cinler bazıları kalktığında daha farklı şeyleri ve bazılarıda kalktımı evrenin gizemini çözersin.Şimdi sen meleklere fazla kafaya takma çünkü yapılabilcek birşey gibi gözükmüyor heleki normal bir insansan unut diyebilirim.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=8642

Lütfen okuyunuz..

İyi forumlar,
AphraeL

Mouse

Kayıtlı Üye
meleklerin geleceğini zannetmiyorum ama kötü niyetli cinler gelebilir ve sizi korkutabilirler bence buna kalkışmayın melekler üstün bir sınıf sonucda herkese görünüceklerini zannetmiyorum iyi forumlar

whitedemon

Kayıtlı Üye
meleklerin geleceğini zannetmiyorum ama kötü niyetli cinler gelebilir ve sizi korkutabilirler bence buna kalkışmayın melekler üstün bir sınıf sonucda herkese görünüceklerini zannetmiyorum iyi forumlar
Hayır üstün ırk biziz.Ve pekde olumlu cevaplar alamadım nese en iyisi boşvermek heralde:willy_nilly:

La-edri

Kayıtlı Üye
Hayır üstün ırk biziz.Ve pekde olumlu cevaplar alamadım nese en iyisi boşvermek heralde:willy_nilly:

Insanlarin üstün oldugunu Islami kaynaklardan ögrendiniz mutlaka,Peki Siz bu islami Kaynagi hic inceledinizmi? Kuran'i yani, incelerseniz melekler ile nasil irtibata gecilir ögrenirsiniz :)

foxx

Banlı Kullanıcı
istemeyle birşey başarılamaz,hedefin o ise iyi bir olmak zor oldugu kadar kolay oldugunuda bilmelisin,farklı biri olarak yaşıyabiliyorsan hayallerin için mücadele verebiliyorsan dogru yoldasın demek
not geçerim bilgin yada professıoanl konustugumu sanan kişiler cıkıyor özelden yada konusmak içib yardımda bulunmak için yönetim ve bazı kişiler siz bizlere söyleyin araştıralım gibi tavırlar dökülüyor herkesten önce siz araştırın kimseye yol vermeyin acık cevaplar vermeyi sevmiyorum karsı cıkanlar oluyor acık konusmak isteyen olursa yardımcı olurum saygıyla

whitedemon

Kayıtlı Üye
Insanlarin üstün oldugunu Islami kaynaklardan ögrendiniz mutlaka,Peki Siz bu islami Kaynagi hic inceledinizmi? Kuran'i yani, incelerseniz melekler ile nasil irtibata gecilir ögrenirsiniz :)
Meleklerin nasıl geldiğini biliyorum ama ben bir melekle tanışmak istiyorum :D

AphraeL

Kayıtlı Üye
istemeyle birşey başarılamaz,hedefin o ise iyi bir olmak zor oldugu kadar kolay oldugunuda bilmelisin,farklı biri olarak yaşıyabiliyorsan hayallerin için mücadele verebiliyorsan dogru yoldasın demek
not geçerim bilgin yada professıoanl konustugumu sanan kişiler cıkıyor özelden yada konusmak içib yardımda bulunmak için yönetim ve bazı kişiler siz bizlere söyleyin araştıralım gibi tavırlar dökülüyor herkesten önce siz araştırın kimseye yol vermeyin acık cevaplar vermeyi sevmiyorum karsı cıkanlar oluyor acık konusmak isteyen olursa yardımcı olurum saygıyla

Rica ederim imla kurallarına dikkat edelim. Aynı başlık altında aynı amaçla atılmış ikinci mesajım bu. Sitemizde imla kuralları için başvurabileceğiniz link de var. Lütfen dikkat edelim, cidden çok rahatsız edici.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=8642

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
İlk önce neden meleklerle irtibat kurmak istiyorsunuz?Dinde Tanrının her istediğini yapan iyi varlıklar oldukları için mi?Yoksa bir amacınız mı var?Yoksa fantastik şeyler yaşama isteği mi?İlk önce bunlara cevap ver.Öz eleştiri yap.Sonra acaba melekler benle irtibata geçer mi?Geçerse benim ne yararım olur ne zararım olur bunları bi düşün.Sonra imkanlılığına dair bi fikir ediniceksin bunları yaptıktan sonra anladığın şeyi buraya yazarsan sevinirim.Ha tabi bu dediklerimi yapmak zorunda değilsin ama konu başlığındaki olayı neden istiyorsun onu öğrenmek için bunları yapman gerek.Hadi iyi geceler...

GunlesS

Kayıtlı Üye
Meleklerin nasıl geldiğini biliyorum ama ben bir melekle tanışmak istiyorum :D
Merhaba Arkadaşım ilk önce melek ile Kast Ettiginiz seyin ne oldugunu merak etmekteyim melek dedigini iyi bir ruhani mi yoksa bilinen yuksek rutbeli görevli 4 büyük melek ve benzerlerimi eger 4 büyük melekten bahsediyorsak bunu mumkun olması için ilk önce ledun ilmine mutehassıs olmanız gerekir ama sunuda unutmayalım müslim hadimler vardır sizin elde edebileceginiz sey hadimdir fazlası insanın ne kadar üstün olursa olsun bir melegin davetine nail olamaz eger belirlenmiş bir mertebesi yok ise.. tşk ederim

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
melekler sandığımız gibi değildir onlar çok yoğundur herkesin çokça koruyucu meleği vardır melekler nurdan yani ışıkımsı buharlı yapıları vardır gözlerimiz melekleri malesef göremez zaten peygamberler bile onları ancak bedenlenmiş halde görebilir şu bi gerçek ki cebrailin kanatı dünya büyüklüğünde eğer biz onları has suretiyle görürsek divane oluruz

GunlesS

Kayıtlı Üye
kast ettigimde Buydu tşk ederim güzel acıklama insanlar Bir melek ile tenasure gecemez kudretkapsamlarının dısında

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi

İnsanın neye göre "normal" neye göre "X (anormal oluyor sanıyorum...)" olduğunu neye göre değerlendiriyorsunuz acaba? Merak ediyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

baltor90

Kayıtlı Üye
melekler sanıldığı gibi işlerine koştura bileceğin yada muhabbet edip bişeyler öğrenebileceğin varlıklar değildir..melekler çok katıdır kesin kuralları vardır..yanlızca rab dan ve rabbın izin verdiklerinden emir kabul ederler(mesela yukarıda ilmi ledün sahiplerinden bahseden arkadaşımızın söyledği gibi). ayrıca acımasızlardır duyguları yoktur görevini yapmasını engelleyeni yok ederler çünkü onların hayat amacı tek zevkleri bu görevleridir..

Ama düşmüş meleklerle, ki onlar artık melek sıfatından çıkıp irade sahibi olmuşlardır, iletişim kurabilirsin..bu düşmüş meleklerede en iyi ve en çok bilinen örnek Harut ve Maruttur..tabi hepsiyle iletişim kurma şekli farklı..ve bence iletişim kurma isteğini koruyup ilham gelmesini beklemen en doğru seçenek olur..

baltor90

Kayıtlı Üye
ayrıca söylemeyi unuttum meleklerle zaten iletişim halindeyiz..ve havvas ilmi ile uğraşan arkadaşlar bilir vefklerin kenarlarına cebrail'in ismi yazılır..buda iletici melek olduğu ve gereken işlemleri iletmesi için yapılır..bazı musaklarda azrail ve naziatlar geçerlidir..yani sonuçta yağmur yağmasını sağlayan bir eylem yaptığında bile onları kullanırsın..bunun dışında onları bildikleri şey dışında başka birşeye süremez ve ya uğraşmasını yapmasını sağlayamazsın..

YasinLY

Kayıtlı Üye
Bir yöntem belki anlarsın şahsen yapmadım. Ama nefsinden tamamen uzak ol. Salih amelli ol. Namaz'ını, Zikr'ini eksik etme dolayısıyla. Sanal alemden de uzak ol hepsi bir arada olur mu. Neden olmasın...

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Evet baslıktanda anlasılabileceği gibi bir melekle tanışmak istiyorum.Herkes cinlere takmış kafayı ben kötülük değil iyilik yapmak için bir melekle tanışmak istiyorum bana yardım edebilecek olan varmı?
yaşamın hayatın peygamber efendimizin yaşantısı gibi ise olabilir...aksi taktirde mümkün degil..