zarifnazz

zarifnaz

Kayıtlı Üye
Sevgilimle şu an ayrı şehirlerdeyiz. Rüyamda ansızın sırf beni görmek niyetiyle geldiğini görüyorum. Son derece lüks bir araba ve takım elbisesi üzerinde, ayrıca en az 5 yaş gençleşmiş gibi duruyor. Ama ben onun arabasıyla gezemeyeceğimizi, çok dikkat çekeceği için bir görenin olabilceğini söylüyorum. Bizim arabayı kullanıyoruz, yani ailemin arabası. Ancak arabayı hiç dikkatli kullanmıyor hafif çizdiriyor, neyse park ediyoruz ve kumsala güneşlenmeye gidiyoruz. Gelip geçen kızlar devamlı erkek arkadaşıma bakıyor ve bir kızla bu yüzden münakaşa ediyorum, ama erkek arkadaşım bu konuda hiç koruyucu davranmıyor.
Sonra orada bir yarışma düzenlendiğini söylüyorlar. Sevgilinizi ne kadar seviyosunuz diye erkek arkadaşım katılıyor bu yarışmaya ama sadece tabloda yazılı 2 kızın ismini görüyorum, ben yokum. O isimlerden biri de urumhamatahayil. Beni sadece yüzde 40 sevdiğini duyuyorum. Ve inanılmaz bir üzüntüyle eşyalarımı toplayıp ordan uzaklaşmaya çalışıyorum. Sevgilim ne kadar üzgün olduğunu söylese de inanmıyorum ona. RÜYAMI YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM.