Uyurken Beni Çekmeye Çalışan Varlık

öylesine10

Kayıtlı Üye
Selamunaleyküm

Gece ukumdan nedenini bilmediğim bi şekilde uyandım bi anda uyandım ama gözlerimi açmadım. Uyandığımı rüyanın ortasındayken kendimi bi anda yatağımda farketmemle anladım. Sırtüstü yatıyodum sol tarafıma yatağıma bişeyin çıktığını farkettim bi haraket oldu kolumla yatağın arasından bişey geçti sol kolumu sardı ve çekmeye başladı. Yukarı doğru kaldırmaya çalışıyodu sanki aynı anda bütün vücudum kalkıyomuş gibi geldi her yerim kasılmaya başladı. Yüzüm daha çok kasıldı ağzımın kasılıp yamulduğunu hissettim.Çarpılıyorum sandım çok korktum kaldırıp götürüyodu bişeyler ve haraket edemiyodum. Korkudan dua bile edemedim besmele çekebildim en fazla ama hala aynıydım. Cesaretimi topladım haraket etmeye çalıştım sağ ayağımı kıpırdattım ve kolumu çeken şey bırakıp gitti uyandığımı farkedip kaçtı sanki. Daha sonra annemlerle uyumak zorunda kaldım tabiki.

Şimdi benim merak ettiğim bu şey yine gelirmi bunun olasılığı nedir ?
Aynı olayı bidaha yaşıcak cesaretim yok. Bu tür olaylar tekrar edermi?

öylesine10

Kayıtlı Üye
Karabasan gelince üstüme çıktı nefes alamadım filan derler ya hani öyle bişey olmadı. Nefes alamamaktan korktum gece ama sadece çekiştirdi kolumu ve kasıldım.

borteborte

Kayıtlı Üye
Bana karabasan cok gelir, anlattıkların karabasanı anlatyo benımde dilim dönmez vücudumu hareket ettiremem ve gözümün önüne duaları getirip içimden okumaya çalışırımm. bende aynı şekilde fazlasıyla kasılırım ve o gün sabah dek uyuyamam . Cok geçmiş olsun arkadasım

La-edri

Kayıtlı Üye
Gecmis olsun,
Bu olayin üzerinde cok fazla durmayin.
Birkere daha olacagini Size burada kimse söyleyemez, yada olmayacagini..
Olmamasi icin Size tavsiyem, her ne kadar korkmus da olsaniz, üzerinde fazla durmayin..

öylesine10

Kayıtlı Üye
Gündüz zaten karşıma çıksa korkmam dicek kadar cesur oluyorum ama gece eriyip gitmek istiyorum. Bişey olmasada kendimi yiyorum yattığım yerden.

RaV3N

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bana astral seyahat gibi de geldi bilmiyorum nekadar doğru bir tahmin ama vücudunun yavaş yavaş yükselmesi vesaire bunlar saat kaç civarı oldu ?

RaV3N

Kayıtlı Üye
Genelde astral seyahate de bu saatler civarı çıkılıyor.Sen ruhunun bedeninden ayrılıp havaya çekilmesini bir varlık çekiyor beni diye algılamış da olabilirsin.Farkında olmadan astral seyahat deneyimi yaşamısın gibi bence korkmanı gerektiren bir durum yok sevgilerimle ....

keremel

Kayıtlı Üye
eğer aynı saatlerde ayn olay tekerrür ederse cinniler musallat olmus demektir.Şimdi yapmanız gerek ilk şey temizlik ve taharete önem vermenizi şiddetle öneririm

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Uyku felci olduğunu düşünüyorum.
Kısacası, zihin rem uyku evrensinde meydana gelen bir felç durumu.
Nette ''uyku felci'' diye aratın, nasıl önleyeceğinizi de görürsünüz.
Kısacası korkulacak bir durum veya varlık musallatı olduğunu düşünmüyorum.