Dil bağlama emre alma

JUSTİNG

Kayıtlı Üye
Merhaba çaresiz bir durumdayken bu siteyi keşfettim eşimle çok problemlerim var tam açıklayamıyorum buradan bana istediğini yaptırma emre alma majisi lazım yardım edermisiniz

AphraeL

Kayıtlı Üye
Hoşgeldiniz.. Araştırırsanız daha bir sürü uygulama bulabilirsiniz. Kendinize en uygun olanını seçersiniz.

İyi forumlar..

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Peki ne yapacağınızın farkındamızın bunlar oyun değil.Yani büyü yapmış olacağınızın farkındasınızdır umarım ve siz bir kötü bişey yaptınızda bunun aynen geri dönceğini unutmayın.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
merhaba öncelikle sitemize hoşgeldiniz . Eşinizle aranızdaki sorunun tam olarak ne olduğu önemli . Dil bağlama emre alma yerine dualar bölümünde işinize yarayacak okumalar yada daha basit teferruatsız uygulamalar bulabilirsiniz. Forumda başlıklarla belirtilmiştir. Dil bağlama emre alma gibi işlemleri doğru zamanda doğru şekilde yapabilmek gerekir. Bu konuda bilgi sahibi değilseniz denememenizi tavsiye ederim. Allah yardımcınız olsun

JUSTİNG

Kayıtlı Üye
evet haklısınız ama 10 yıldır çözüm aramaktayım ayrılamam çocuklarım var eşim aşırı kıskanç saplantı haline gelmişim onda sürekli takip ediyor elinden gelse kafese koyacak beni çok kıskanç kafayı yemiş benimle dediğini yapmazsam daha kötü oluyor ve utanmıyor etraftan sürekli rencide oluyor rezil oluyorum anlatamam detaylı bunları yazarken bile tedirginim bıktım ne yüzünü ne sesini duymak istemiyorum ama mecburum bir yerde belki bir çözüm bulurum burada diyorum

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Duhan suresinin 25.ayeti 21 veya 71 defa en aksi kocaya bile okunsa son derece uysal olur biiznillah.

internetde araştırırken görmüştüm sizde bu ayetlerle ilgili araştırırsanız size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz

hasan06

Kayıtlı Üye
sitede zaten tam büyü tarifi verilmiyor hem yasak hemde sakıncalı . sadece bir fikir edinme amaçlı yapılmış bir organizasyon bu site millet sanıyor ki burası bir okul ( Harry Poter gibi ) herkeze büyü öğretiliyor .