Glfm

glfm

Kayıtlı Üye
merhaba bugün gördüğüm bi rüyanın etkisinde kaldım rüyalar sanki bağlantılı ama düşününce bi okadarda bağlantısız sanki.İlk rüyamda yurt gibi bi yerde başlıyor öğrenci yurdu ben orada uyarken (daha önce bi kaç kez daha oldu farklı yorumlar şeklinde)bana bi varlık görünmeden müdale ediyor dediğim gibi farklı şekillerde aynısı rüyalarımda devamlı oldu; varlık bana gücüyle müdehale ediyor büyük bir korkuyla anneme bağrıyorum zor güç..sonra kuran-ı kerime sarılarak uyuyorum daha sonra yurdun odasından çıkınca okul oluyor (ben zaten şu sıralar yeni bi okul için sınavlara çalışıyorum) sergi varmış ben koştura koştura sergide giyeceğim elbisemi ve tasarımlarımı arıyorum siyah uzun bi elbisemi çıkarıp gösteriyorum bunu giyicem diye bunu giyemezsin diyorlar bana ama uzun diyorum giydirmiyorlar ben bu telaş içindeyken bi uçakla başka bi alana geçiyorum(uçağı görmedim ama uçakdan inmiş gibi) asasörden çıkıp çok yüksek bi binaya çıkıyorum sanki dağın tepesi aşağı bakamıyorum yüksek mevkili biyer türkiyenin sesiyle ünlü sanatçılarını görüyorum,oturuyoruz dışarısı soğuk ama zaten aşağıda bakamıyorum çok yüksek.sonrası tuaf ve saçma birisi aşağıda bense balon gibi gökyüzünde aşağıdaki kişi koşuyor elindeki ipde ben bağlıyım gökyüzünde uçarak yürüyorum sanki ,yani yukarıdan ilerliyorum düz mesafede. lütfen yorumlayın rüyamı çok kafama takıldı şimdiden çok teşekkürederim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kalabalık bir davete katılacaksınız. Orada bazı minasebetsiz kimselerle karşılaşıp rahatsız olacak, fazla kalmayıp eve döneceksiniz. Sizi ilgilendirmeyen şeylere karışmamaya dikkat edin, yararsız işler vaktinizi gereksiz yere harcamanıza, gereksiz pürüzlerle uğraşmanıza neden olur.

Hazırlandığınız gelecek için planlarınız birbir gerçekleşecek. Arada umudunuzu yitiriyor gibi olsanızda bırakmayın sonu sizin için çok hayırlı ve parlak olacak. Mevki ve istikbaliniz iyi görünüyor..

Kısa bir yolculuk sonrası elinize bir miktar para geçecek.

Sevgiler…

glfm

Kayıtlı Üye
çok teşekkürederim Duman Lekesi..SAYGILAR

glfm

Kayıtlı Üye
merhaba 2 gündür aynı rüyayı görüyorum.Rüyamda; bizim evin dış kapısını sürekli nekadar kilit varsa kilitlemem gerektiğini hissettiriyorlar.devamlı dış kapıyı ya yeterince kitlemediğim için tedirgin haldeyim yada kapının arkadasından biri konuşuyor bişeyler söylüyor. dün gecede yatakda (benim oda dış kapının hemen karşısnda) sol elimin baş parmağını sanki bi güç hareket ettirdi ve serbest bıraktığımda karşıya doğru çekiliyor bu gücü hissettim kapıyı işaret ediyordu. 1.gün yani ilk gördüğüm gün başka bi evdi çok daha varlıklı ama gerçekde öyle değil evimiz ama bizim kapımızdı.bugün gördüğüm bizim evimizdi. lütfen yorumlayın.şimdiden çok teşekkürederim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir bayan tarafından alacağınız bir yardım veya karşılıksız iyilik nedeniyle işleriniz kolaylaşıp, amaçlarınıza yönelebileceksiniz. Emniyette olacak, zafer ve üstünlük sağlayacaksınız.

Bir hususta pişmanlık duyup kendinizi suçlayabilirsiniz ancak kısa süreli olacak.

Sevgiler…

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
2
Görüntüleme
604
Cevaplar
4
Görüntüleme
881