Eşcinsel aşk büyüsü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arevw

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar oldukça merak ettim, örneğin; bir erkeğin veya kadının kendi hemcinsine karşı bağlama, aşk, hoş görünme büyüleri var mıdır? Yoksa yapacakları maji uygulamaları heteroseksual aşk ve ilişkiler için yapılacak aynı uygulamalar mıdır?

Örneğin bir gay, lezbiyen, travesti, transeksual veya biseksual kendi isteğine göre bir büyü yapmak istiyor? Ne yapabilir?

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
Bir kitapta okudum iki sevgili arasındaki ilişkiyi sağlamlaştırmak için yapılan bir aşk büyüsünde kırmızı şarap kullanmam ve de büyünün sonunda içmem gerekiyormuş.Ben şarap içmem kitapta renkli su da olabilir diyor.Suya boya katsam içince zehirlenirim diye düşünüyorum :) Şarap yerine başka hangi malzemeleri kullanabilirim.Yardım edebilecek biri varmı?

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
Beyler yanlış anlamayın yukarıdaki mesajı yanlışlıkla buraya yazmışım,yeni konu açacaktım.Şimdi bu konu altında bunu yazınca yanlış anlaşılabilir :)

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Çok enteresan alemsiniz yaa eşcinsel olmayan birini eşcinsel gibi yapmaktan mı bahsediyorsunuz? Çok saçma eşcinsel olmak o kadar da iyi bir şey değil kendimden biliyorum:) Ayrıca büyünün de işe yarayacağını sanmıyorum.. Yarasa bile tek gecelik yarar sanırım hiiihihhihihi.

obelisk

Kayıtlı Üye
Beyler yanlış anlamayın yukarıdaki mesajı yanlışlıkla buraya yazmışım,yeni konu açacaktım.Şimdi bu konu altında bunu yazınca yanlış anlaşılabilir :)

Vişne suyu olmazmı sonuçta onunda rengi kırmızı :D

• Beğendim
Tepkiler: Psi

AphraeL

Kayıtlı Üye
Bir kitapta okudum iki sevgili arasındaki ilişkiyi sağlamlaştırmak için yapılan bir aşk büyüsünde kırmızı şarap kullanmam ve de büyünün sonunda içmem gerekiyormuş.Ben şarap içmem kitapta renkli su da olabilir diyor.Suya boya katsam içince zehirlenirim diye düşünüyorum :) Şarap yerine başka hangi malzemeleri kullanabilirim.Yardım edebilecek biri varmı?

Ya da şerbet tozu..

• Beğendim
Tepkiler: Psi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...