İlk psı-whell videom

mega_boy

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar, bu benim videom yaklaşım 10 günlüktür. Şimdi daha da geliştim, sadece p.w. ile aramda 90cm falan ara bırakıp p.w. ye baktığımda sallanmaya başlıyor dönüyor. :)

Bir arkadaşımı bulunca, en son halimi videoya alacağım.

Sağlıcakla. :rockon:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Oxyq3nN

Kayıtlı Üye
İş
öqreNci.
Birde üflemeden çevirmeyi denesen fena olmaz .. Burda insanları kandırıyorum derken kendini kandırma sana tavsiyem.. Birşeyi elde etmek istiyorsan çok çalışmalısın.. İyi forumlar;)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Kırmızı moderatörlerin uyarı rengidir. Standart rengi kullanmak zorundasınız. Ayrıca burada kimse sizin dostunuz falan değil, ukalaca yorumlarınızı kendinize saklayınız. Saygı sınırlarını zorlamayınız. Siz en iyisi zahmet edip forum kurallarını baştan sona okuyun.

öylesine10

Kayıtlı Üye
Biraz önce ben de denedim bunu ve yaptım. Kendim yaparken bile bir hilesi olacağını düşündüm çünkü ilk yapışta döndü. Nefesimden döndüğünü düşündüm, kafamı uzaklaştırıp nefesimi tutarak denedim oldu ama hala ikna olmadım. Gözümün önünde olsa da ben yapmıyormuşum, kendi dönüyormuş gibi geliyor. Daha inandırıcı olacak bir şekli var mı rüzgardan etkilenmeyeceğine emin olacağım bir şekli? Çünkü bayağı merak etmeye başladım. Ciddi bir baş ağrısı yaptı bende ama başka bir yolu varsa, denemek istiyorum.

janet

Kayıtlı Üye
Biraz önce bende denedim bunu ve yaptım kendim yaparken bile bi hilesi olucağını düşündüm çünkü ilk yapışta döndü. Nefesimden döndüğünü düşündüm kafamı uzaklaştırıp nefesimi tutarak denedim oldu ama hala ikna olmadım. Gözümün önünde olsada ben yapmıyormuşum kendi dönüyomuş gibi geliyo. Daha inancırıcı olucak bi şekli varmı rüzgardan etkilenmiceğine emin olucağım bi şekli.Çünkü baya merak etmeye başladım ciddi bi baş ağrısı yaptı bende ama başka bi yolu varsa denemek istiyorum.

Kavanozu ters çevirip, tamamen üstüne kapatın. Bu şekilde ben denedim, uzun bir uğraş sonrası yarım daire kadar döndü fakat 3 gün baş ağrısından duramadım.

darksense

Kayıtlı Üye
Psi wheel çok hassas oluyor üfleme ile döneceğini sanmıyorum açıkçası en ufak bir hoh yapmak bile düşmesine sebep oluyor. Çok hassas olması nedeni ile ilk bundan başlanıyor zaten. Umarım geliştirirsiniz
Teşekkürler.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Birde üflemeden çevirmeyi denesen fena olmaz .. Burda insanları kandırıyorum derken kendini kandırma sana tavsiyem.. Birşeyi elde etmek istiyorsan çok çalışmalısın.. İyi forumlar;)

Üflerseniz sallanarak döner çünkü çok hassas.
Sayın mega_boy başarılarınızın devamını dileriz

acheron

Kayıtlı Üye
Biraz önce bende denedim bunu ve yaptım kendim yaparken bile bi hilesi olucağını düşündüm çünkü ilk yapışta döndü. Nefesimden döndüğünü düşündüm kafamı uzaklaştırıp nefesimi tutarak denedim oldu ama hala ikna olmadım. Gözümün önünde olsada ben yapmıyormuşum kendi dönüyomuş gibi geliyo. Daha inancırıcı olucak bi şekli varmı rüzgardan etkilenmiceğine emin olucağım bi şekli.Çünkü baya merak etmeye başladım ciddi bi baş ağrısı yaptı bende ama başka bi yolu varsa denemek istiyorum.
Aynı şekilde ben de kendime bir türlü inanamıyorum. Emin olmak için üzerine kase vb. bir şey kapatmayı öneriyorlar ama bu psi wheel'e ulaşmamızı engeller mi yani kase teması zorlaştırır mı ? Ben de ilk denediğimde dönmüştü fakat heyecan yaptığım için konsantre olamıyorum. Ve bu her seferinde aynı oluyor. Önerebileceğiniz bir şey varsa yardımcı olabilir misiniz ?:(

mega_boy

Kayıtlı Üye
Aynı şekilde ben de kendime bir türlü inanamıyorum. Emin olmak için üzerine kase vb. bir şey kapatmayı öneriyorlar ama bu psi wheel'e ulaşmamızı engeller mi yani kase teması zorlaştırır mı ? Ben de ilk denediğimde dönmüştü fakat heyecan yaptığım için konsantre olamıyorum. Ve bu her seferinde aynı oluyor. Önerebileceğiniz bir şey varsa yardımcı olabilir misiniz ?:(

Sana önerebileceğim şeyler fazla yok ama sana artı sağlayabilir.

Sen kineziye-astral seyahate-durugorüye vb. şeylere başlamadan önce
sırasıyla ;
Farkındalık
Kuantum düşünme
Kuantum olumlama
sırasını takip ederek düşüncelerini arındırıp ve yüksek oranda konsantrasyon sağlayarak, meditatif çalışmalar yap.

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Peki bu baş ağrısını engellemek için ne yapılması gerekiyor?

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Öncelikle tebrik ederim.
Ben böyle bir şeyi yapmaya cok meraklıyım aslında .
Çok çok önceki dönemlerde denedim (hic bilgim,vs yoktu nasıl yapılır felan diye) ama yapamamıştım.
Acaba bir nesneyi hareket ettirirken neye dikkat etmek gerekiyor, işin kuralı nedir, ne yapmak gerekli?
İyi forumlar...

~~Estrella~~

Kayıtlı Üye
Oncelikle tebrik ederim.
Ben boyle birseyi yapmaya cok merakliyim aslinda .
Cok cok onceki donemlerde denedim (hic bilgim,vs yoktu nasil yapilir felan diye) .Ama yapamamistim.
Acaba bir nesneyi hareket ettirirken neye dikkat etmek gerekiyor,isin kurali nedir,ne yapmak gerekli?
Iyi forumlar...

İmajine etmek en önemli faktörlerden biri bence... Enerjini kullanmayı bilmen , nesneye odaklanabilmen.... vs. vs....
Zaten öyle ilk denemesinde dönmez herkesin psi-wheel 'i.. Pes etme hemen... Aaa bu şimdi dönmedi ben bunu döndüremiyorum dersen döndüremezsin önce beynini inandır döndürebileceğine...sen her gün döndürmeye çalış psi-wheel ini dönmesede otur bekle başında uğraş...Döndüğünü hayal et...ne kadar gerçekçi hayal edersen o kadar iyi ... hemen başladığın anda dönmesini bekleme... odaklanman önemli birde imajine etmen...

Burası yardımcı olabilir güçleri kullanma kılavuzu

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=11156

Burayı okuman da işine yarayabilir...
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=14461&highlight=psi-wheel

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
İmajine etmek en önemli faktörlerden biri bence... Enerjini kullanmayı bilmen , nesneye odaklanabilmen.... vs. vs....
Zaten öyle ilk denemesinde dönmez herkesin psi-wheel 'i.. Pes etme hemen... Aaa bu şimdi dönmedi ben bunu döndüremiyorum dersen döndüremezsin önce beynini inandır döndürebileceğine...sen her gün döndürmeye çalış psi-wheel ini dönmesede otur bekle başında uğraş...Döndüğünü hayal et...ne kadar gerçekçi hayal edersen o kadar iyi ... hemen başladığın anda dönmesini bekleme... odaklanman önemli birde imajine etmen...

Burası yardımcı olabilir güçleri kullanma kılavuzu

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=11156

Burayı okuman da işine yarayabilir...
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=14461&highlight=psi-wheel

Teşekkurler. Yeni şeyler öğrenmiş oldum böylelikle. Umarım en yakın ve en müsait zamanda deneme firsatı elde edebilirim.
Tekrar teşekkurler ve iyi forumlar...

mega_boy

Kayıtlı Üye
Tesekkurler.Yeni seyler ogrenmis oldum boylelikle.Umarim en yakin ve en musait zamanda deneme firsati elde edebilirim.
Tekrar tesekkurler ve iyi forumlar...

Bunlara ek olarak da sana kapak çalışması öneririm.
yani;
Bir kapak al, rahat bir yere otur, kapağı koy önüne ve tam ortasına bak sadece bak, ne ilerletmeye çalış, ne bir şey yapmaya, sadece bak. 10dk. boyunca. Bunu 1 hafta boyunca yaparsan(daha fazla da olabilir) senin için daha iyi olur. :rockon:

laperlanegra

Kayıtlı Üye
Psi-wheel çalışmalarından sonra başı ağrıyan arkadaşlar, çalışma sonrası topraklanma yaptınız mı? Gizlimabet üyelerine özel Psi Wheel (Video) - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" Burada teknikle ilgili bilgiler yer alıyor ve çalışma sonra topraklanma, meditasyon yapmayı unutmayın diyor. :) Belki baş ağrılarınızın sebebi topraklanmadığınızdandır.
not: bu benim kişisel yorumumdur, bu konuda uzman değilim, sadece okuduklarımdan anladıklarımı belki faydası olur diye sizinle paylaşıyorum. Bilginize..

mega_boy

Kayıtlı Üye
Psi-wheel calismalarindan sonra basi agriyan arkadaslar , calisma sonrasi topraklanma yaptiniz mi? Gizlimabet üyelerine özel Psi Wheel (Video) - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" burda teknikle ilgili bilgiler yer aliyor ve calisma sonra topraklanma , meditasyon yapmayi unutmayin diyor:) belki bas agrilarinizin sebebi topraklanmadiginizdandir.
not: bu benim kisisel yorumumdur , bu konuda uzman degilim. sadece okuduklarimdan anladiklarimi belki faydasi olur diye sizinle paylasiyorum, bilginize..

laperlanegra doğru söylüyorsun, o hiç aklıma gelmemişti sağol. Bundan sonra uygulayacağım. :)

AJA

Elit Üye
En son yanımda bir arkadaşım vardı ve ona gösteriyordum nasıl yaptığımı. Daha kağıdı koyar koymaz müthiş bir hızla dönmeye başladı ama bu benim kontrolüm dışında oluyordu, onu biliyorum ve çok şaşırdım. Sonuç arkadaşımın bunu yapıyor olmasıydı ve o bu tür işlerle kesinlikle uğraşmamıştı daha evvel. O kadar hızlı dönmesi anormaldi hatta ..

~~Estrella~~

Kayıtlı Üye
Tesekkurler.Yeni seyler ogrenmis oldum boylelikle.Umarim en yakin ve en musait zamanda deneme firsati elde edebilirim.
Tekrar tesekkurler ve iyi forumlar...
Bir şey değil :)

Bende baş ağrısını enerjinin yanlış yönlendirilmesinden olur diye biliyorum...
(Baş ağrısı veya başka etkileri de olabilir diye biliyorum yine)(yanlışlık payı da olabilir tabii kesin demiyorum sadece ben öyle biliyorum)
Enerjiyi doğru kullanmayı öğrenmek gerekir sanırım bunun için... Enerjimi kullanmayı biliyorum diyorsanız
Baş ağrısını azaltmak için kullandığınız enerjiyi başka bir kaynaktan (dünya,güneş,ay) çekmeyi deneyebilirsiniz...