diablo2010

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
İlk önce size hoş geldiniz diyor ve sayın Duman Lekesi, emekleriniz icin bir kez daha teşekkür ediyorum.

Benim rüyam çok kısa. Dün akşam saat 21.00 gibi yattım. Yorgundum fakat saat 01.00 gibi, yani az önce rüyanın etkisi ile uyandım.

Rüyamda sayın Urum' la burada mabette sohbet ediyordum. Bu, ikimizin de aynı anda gördüğü ve aynı rüya hakkındaydı. İkimizde rüyada, 47 sayısının devamlı flaş gibi gözümüzün önünde belirdiğinden bahsediyorduk.

Rüya bu kadar sayın Duman Lekesi, bunun bir anlamı veya yorumu var mı diye sormak istiyorum.

Işığınız daim olsun...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Fikirlerinden menfaat ve faydalar elde ettiğiniz biri ile diyaloğunuz sayesinde gücünüz ve kudretiniz artacak. İlim ve araştırmalarınızda gelişme sağlayacak, kafanızı karıştıran hususlarda ve güç işlerinizi de bir sonuca bağlayıp harekete geçecek, atılım yapacaksınız.

İçinde hem iyilik hem de tehlike barındıran bir konuda kararsızsınız. Başlamanız belli bir başarı olabilir ancak, ilerlemeye başladığında soru işaretleri ve risk barındırabilir. Konuya vakıf olmadan, iyice araştırmadan başlamayınız.

Çeşitli güçlüklerden sonra feraha erişecek ve derin bir nefes alacaksınız. Gelecekte sizi çok güzel günlerin beklediğini, ümitlerinizin birer birer gerçek olacağını, projelerinizin tahakkuk edeceğini söyleyebilirim.

Sevgiler…

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Yorumlariniz icin tesekkurler sayin Duman Lekesi. Söylediklerinizi dikkate alip hayirlisi ile diyelim ozaman.

Isiginiz daim olsun...