darksense

darksense

Kayıtlı Üye
Çok sık rüya görmeyen yada gördüğümü hatırlamayan biri olarak dikkatimi çeken bir kaç rüyamı paylaşmak ve yorum almak istedim. Emeğinize Sağlık.

Bir kaç saat önce biraz şekerleme yaptım ve farklı rüyalar gördüm, hepsini birbiri ile bağdaştıramasamda hatırladığım kadarını yazayım.

Bu aralar rüyalarımda çok fazla kadın oluyor. İlgimi çeken hoş ve alımlı kadınlar.
Bunu yazmak yasakmı bilmiyorum ama bu kadınlar benimle cinsel ilişkiye giriyor.
Bir çete grubu ile karşı karşıya geliyorum ki bu gerçekde yşadığım bölge itibari ile her an olabilecek bir durum sık sık oluyor. Onlardan kaçmak için bir araca biniyorum araçta bugün gördüğüm hoşuma giden bir araç ancak bindiğim araç daha önce eski bir tanıdığımın sattığı araç oluyor. Onlardan kaçarken dönmesi zor bir alana giriyorum tam oradan dönerken köşede bir kadın beliriyor bu kadın o köşeyi rahatlıkla döndüğüm için bana ödül olarak bi buse veriyor. Bu kadın hem zorba bir adamla evli hemde benim çok eskiden çok yakın olduğum şimdi ise görüşemediğim bir arkadaşım ile evli oluyor.
Zorba olan kocası benim içeride olduğumu biliyor ve içeri girmek istiyor bir ara saklanıyorum ve oradan kaçmak için fırsat kolluyorum bu sırada yakın arkadaşım olan diğer kocası ise benim orada olduğumu biliyor ve durumdan şikayetçi değil. tam zorba olan kocasından kacmak için fırsat bulmuşken kapıdan çıkmadan önce bu kadınla ilişkiye giriyorum.
İşin ilginci artık rüyalarımı gerçekci boyutda yaşıyorum. Eskiden olsa bende birer etki bırakmazlardı rüya diyip geçerdim bişe hissetmezdim ama şu an orada yaşadığım herşey fiziksel olarak gerçek yaşamda hissettiğim olgulara dönüşüyor.

Anneme anlattım bir kısmını ve rüyaya kadın girmesi şeytan işidir dedi.
Hayırdır inşallah dedim ve anlatma gereksinimi duydum. Şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla.

darksense

Kayıtlı Üye
Merhaba Sayın DumanLekesi. Bu aralar günlük yaşadığım olayların hepsini gece rüyamda görüyorum. Ancak bu olaylar beni etkilemiyor kafama sürekli takıntı ettiğim durumlar değil.
2 hafta öncesine kadar böyle bir durum yok iken sizce ne değişmiş olabilirde rüyaları daha sık görmeye başladım.

Bunlara ek olarak sonuç beklediğim bazı durumların nasıl sonuçlanıcağını artık rüyalarımda görmeye başlıyorum. Hatırlar iseniz bu konu başlığındaki ilk rüya yorumuna sizin psikiatri ile ilgilidir yazacağınızı görmüştüm ve size mesaj atmıştım, nitekim öylede oldu.
Geçenlerde abimden bir miktar para istedim sonucu bildirmeden gönderdiği bankanın veznesinden kendimi para çekerken gördüm rüyamda, ve tam olarak gerçekleştide.

Saygılar.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili darksence, durugörünüz açılmış olabilir mi:) Rüyalarınızı artık hatırlıyor olmanız, yaptığınız herhangi bir çalışma veya bilinçaltı değişiklikleri nedeniyle olmuş olabilir.

İyi forumlar.

Sevgiler...

darksense

Kayıtlı Üye
Ben genelde yaptığım işlere doğru olarak gördüğüm olaylara canı gönülden inandiğim için, sizinde bahsettiğiniz gibi durugörüm açılmış olabilir. Hatırlamaya çalışıyorum ne gördümde oldu diyerekten. Sevindirici bir yaklaşım sergilediniz teşekkür ediyorum. Umarım Durugörü Vizyon İnsiyasyonundan sonra daha etkili bir şekilde bakmayı öğreneceğim.
Enerjinize emeğinize sağlık.

Saygılayımı sunuyorum.