Satılacak Bir Arsanın Satışını Hızlandırma

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Merhabalar;

Rahmetli babamdan kalan bir arsamız var.Satışı yapılacak.Bu paraya çok acil ihtiyacım var.Bu satışı hızlandırmak için yapabileceğim birşey var mı acaba;?

CEBRAYIL

Kayıtlı Üye
Belki haddim degil ama bence mümkünse bu satisi yapma.Babanin orda hakki vardir sonuc itibariyle kendisi Hayatda olsa senin iyiligini isterdi muhakak ama o arsayi Babandan kalan bir ani olarak kabul etsen daha güzel olur diye düsünüyorum.Bunu yapmak zorundayim diyorsan bilemem tabiki ama mesajini okudugumda az da olsun üzüldüm acikcasi.Allah CC emanet ol.

not: Kardeşim gibi ifaderlerden kaçınınız ve kırmızı renk kullanarak yazı yazmayınız adminlerin uyarı rengidir.

foxx

Banlı Kullanıcı
aynı sende benim gibisin 1 koca yaz bekledik satamadık gitti lazımdı ilan filan okdar dagıtmıstım

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Belki haddim degil ama bence mümkünse bu satisi yapma.Babanin orda hakki vardir sonuc itibariyle kendisi Hayatda olsa senin iyiligini isterdi muhakak ama o arsayi Babandan kalan bir ani olarak kabul etsen daha güzel olur diye düsünüyorum.Bunu yapmak zorundayim diyorsan bilemem tabiki ama mesajini okudugumda az da olsun üzüldüm acikcasi.Allah CC emanet ol.

not: Kardeşim gibi ifaderlerden kaçınınız ve kırmızı renk kullanarak yazı yazmayınız adminlerin uyarı rengidir.

teşekkür ederim yorumunuz için fakat zaten mahkeme yoluyla satılacak.Ben sadece bu süreci hızlandırmak istiyorum.

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
bu süreci hızlandırmak için bir dua olabilir mi acaba?

keremel

Kayıtlı Üye
her şey için bir dua veya büyü her ne şekilde isim verilirse işte.Ama rutin bir şekilde bu tür şeyler yapmadan sonuca ulaşmak hakkınızda hayırlı olanı getirir size.çünkü mealen sizler bir çok şey murad edersiniz ancak hakkınızda hayır mı şer mi olduğunuzu bilemezsiniz.Muhakkak ki Allah hakkınızda hayırlı olanı vercektir.
belki satılmaması veya bu şekilde mahkemede askıda kalması daha hayırlıdır.Nerden bilebilirsiniz ki.Yalnız söylediğim hiç bir şey yapmadan bekleyin demek istemiyorum.Sadece bu tür yollara böyle basit meseleler için başvurmayın.Maddi manada yapılabilecekleri yapıp tevekkül etmek uygun olanı.