volkanc

volkanc

Kayıtlı Üye
Merhaba bir rüya gördüm ve rüyam hakkında varsa bi yorumu yorum istiyorum şimdiden teşşekürler.

rüyamda evimizin arka camından bakıyorum çayırda bi tavşan var bembeyaz ve tavaş beni görüyo ve kaçmaya başlıyo bende hemen aşağıya iniyorum ve yakalamaya çalışıyorum ama tavşan sürekli evin etrafında dönüyo ve yakalayamıyorum ve sonra tavşan birden yok oluyor ve ben hala evin etrafında onu arıyorum sadece bu kadarı aklımda kaldı.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir yatırım ile ilgili gelişme tam da arzu ettiğiniz şekilde sonuçlanıyor. Alım satım işi veya bir iş hususunda olumlu gelişmeler gündemde. Bu gelişmeler halen üzüntü yaratan bir sıkıntınızın da sona ermesine vesile olacak. Ticaret ya da serbest olarak çalışıp, ek kazanç sağlayabileceğiniz bir fırsat yakalayacaksınız.

Evlilik gündeminize gelebilir. Hali hazırdaki ilişkiniz ciddi bir aşamaya girebilir ya da yeni tanışacağınız biri sizin ciddi kararlar almanıza neden olabilir. Ancak fikirde evlilik kararı alsanız da, bunun gerçekleşmesi için birkaç yıl geçmesi gerekecektir. Bu sürecin sağlıklı ilerleyebilmesi sizin özverili olmanız ve sabırlı olmanıza bağlıdır.

Sevgiler…