N_efertiti

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Rüyamda bir ormandayım. Etrafında tanıdığım tanımadığım bir sürü insan var. Tahta masaları yan yana koymuşuz. Masalarında üzerlerinde yiyecekler. Yemek yemek için oturuyoruz ailemle. Masamıza beyaz, üzerinde siyah şekiller olan bir yılan geliyor. Herkes çok korkuyor yılandan. Uzaklaştırmaya çalışıyoruz. Kardeşim ve bir arkadaşı yılanı tutup atıyorlar uzağa. Tekrar oturuyoruz masaya. Yılan yine sürünerek gelmeye başlıyor. Sinirlenip kalkıyorum masadan. Az ilerde yatağım var. Gidip yatıyorum. Yılan yatağımın kenarına geliyor. Yılanı öldürmek için yatağımdan kalkıyorum. Ucunda çivi olan bir sopa ile geri dönüyorum. Bir bakıyorum ki yılan yastığımın altına kıvrılmış uyuyor. Rüyamda en aklımda kalan heryerin yemyeşil olması, yılanın çok güzel olması ve normalde yılanlardan korkmam ama rüyamda yılanı gördüğüm zaman çok ürperdim. Uyandım hala devam ediyor ürpertim.

Yorum için şimdiden çok teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İlham alacağınız, zihninizde yeni açılımlar yaşayacağınız günlere giriyorsunuz. Zor bir işe gönüllü başlayacak, başarıyla sonuçlandıracaksınız. Çevrenizde müdahele eden, karışan çok olsa da aldırmayın devam edin. Sonuç geç gelse de getirisi büyük olup, size çok şeyler katacak.

Hem siz hem de aileniz için oldukça hayırlı ve bereketli olacak bir takım hadiseler gündeme gelecek. Sosyal ve özel hayatınızda da oldukça faal ve yoğun hareket görülüyor. Talihiniz açık ve fırsatlar arka arkaya gelecek.

Bir taraftan mal varlığı ve gücüyle saygın, iyi anılan, diğer taraftan ise kötü olduğu, çıkarları doğrultusunda hareket ettiği iddia edilen, sürekli iç içe olduğunuz bir akrabanızın fevri ve düşmanca tavırlarını görüp şaşıracaksınız. Bu kişinin bilge ve lider vasıfları da taşıması nedeniyle, büyükleriniz tarafından olay kapatılmak istense de siz ve birkaç yakınınız ısrarla olayın üzerine gidip, olayı büyütebilirsiniz. Fakat dikkat edin diğerlerinden ziyade size diş bileyecek. Geçmişte yaşanılanları da göz önünde bulundurup düşününce, kendisiyle olan münasebetlerinizin kapsamlı ve ortak çıkarlar doğrultusunda olması, diyaloğunuzun anında kesilmesine engel teşkil ediyor. Dikkatli düşünüp, akıllıca hareket etmelisiniz. Bu kişi, aile üyelerinden bazılarıyla da oldukça içli dışlı ve samimi görünüyor. Size karşı içerden cephe oluşturup, zarar vermek isteyebilir. Aileniz veya yakın çevrenizden sakladığınız bir takım sırlara vakıf olması nedeniyle de, durum temkinli ve dostça yaklaşmanızı gerektiriyor.

Beklediğiniz bir yardım gecikebilir. İlgili kişi kendi problemleriyle o kadar mesgul ki, şu sıra size pek faydası dokunamaz. Sinirlenip fevri veya kırgın davranmaktan ziyade, sakin olup düşününce bu gecikme, konuyu derinden inceleyip, daha akılcı bir yola başvurmanız için bir fırsat da oluşturacak. Bulacağınız çıkış ile daha kendinizden emin ve güvenli hissedeksiniz.

Yeni bir gönül ilişkisi görünüyor. Kardeşiniz ya da bir yeğeniniz bu ilişkinizi onaylamayarak, size karşı tavır alabilir. Samimi olmadığınız, uzak bir kimseden bir fayda göreceksiniz. Sırlarınızı emanet edeceğiniz dostlarınızı daha iyi araştırıp seçmenizde fayda var. Sırlarınızı içinizde tutup kimseyle paylaşmamanız ise en hayırlısı.

Sevgiler…

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Ağzınıza, yüreğinize sağlık. Yazdığınızı print ederek yanımda taşınayacağım. Uzun vadede attığım adımlarda yorumlarınızın bana yardımcı olacağını düşünüyorum.

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Dün gece rüyamda, annemlerin köyünde ki evdeyiz. Bahar ayı. Her yer yemyeşil.Çiçekler açmış. Evde misafirler var. Şeker bayramını kutluyoruz. Misafirlerin büyük çoğunluğu benim üvitersiteden arkadaşlarım. Gelen misafirlere lokma, baklava ikram ediyoruz. Ailemden sadece annemi, yengemi ve kuzenlerimi görüyorum Akrabalarımdan erkek olan kimse yok etrafta.
Üniversiteden çok samimi bir kız arkadaşımı görüyorum. Biraz soğuk davranıyor bana.
Sonra yine üniversitden çok sevdiğim fakat uzun zamandır görüşemediğim bir erkek arkadaşımın babası ile geldiğini söylüyor kardeşim. O sırada beni takip eden adamlar var. Onların kim olduğunu anlamaya çalıştığım için kardeşime arkadaşım ve babasına bişeyler ikram etmesini ve ben gelmeden hiçbir yere göndermemesini söylüyorum. Bir süre sonra yukarı çıktığımda kardeşim arabaya binip gittiklerini söylüyor. Bende kardeşim yanıma alarak evden dışarı çıkıyorum. Kız arkadaşlarımı etrafta göremediğim için nerede olduklarını merak edip gelen birisine soruyorum. Bana gezmeye gittiklerini söylüyor. Bende neden beni almadan gittiler ki diye düşünüyorum ve buna üzülüyorum. Patika yoldan yukarıda ki ana yola bakıyorum. Bir sürü araç var. Araçlarda arkadaşımı görür müyüm diye bakarken yürüyerek onun geldiğini görüyorum. Nereye gittin diye sorup onu eve geri götürüyorum. Daha sonra da uyanıyorum.

Biraz karışık anlattıysam kusura bakmayın :)

Yorum için şimdiden çok teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Size gurbet, uzun yolculuk görünüyor. Hem mekan, hem de iş değişikliği olabilir.

Bekar iseniz evlenecek, evli iseniz çocuk dünyaya getireceksiniz. İstek ve muradınız gerçekleşecek, akabinde bolluk ve bereketli bir dönem yaşayacaksınız. Çoğu şey sevineceğinizi işaret ediyor.

Hem iş hem ev yaşantınızda olumlu gelişmeler olacak. Her iki grup içinde de seviliyorsunuz.

Rüyada küskün olan arkadaşınızın bir hastalık veya ters bir durumdan dolayı bir sıkıntısı olabilir.

Çevrenizde ahlak düşkünü, işgüzar bir takım kimselerce gözlemleniyorsunuz. Bu da evham ve kuruntular yapmanıza neden oluyor. İnsanların ne düşündüğüne çok aldırmayıp, her işinizi kısa yoldan ve fazla uzatmadan yapmanız sizin hayrınıza olacak.

Sevgiler…

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Ağzınıza sağlık. Olmasını çok istediğim şeyleri dile getirmişsiniz rüya yorumumda. İnş'Alllah hakkımda hayırlısı olur. Çok teşekkür ederim.

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Rüyamda yurt gibi bir yerdeyim. Bir sürü yatak var. Duvarlar ve yataklar, her yer bembeyaz. Tanımadığım bayanlar var. Ben dahil herkes yatıyor. Sonra bir yerlere gitmeye karar veriyoruz. Kız kardeşimin ortalarda olmadığını fark ediyorum. Etrafa bakınırken kafamı kaldırıyorum çatıda (eski evlerde çatı kısmında eski eşyaların konulduğu kısımlar olur ) yüzüstü yattığını sırtında Kocaman bir timsah olduğunu görüyorum. Kardeşimde timsahta uyuyor. Etrafımda ki bayanlarla timsahı uyandırmadan nasıl kardeşimi oradan kaldırabileceğimizi konuşuyoruz. Timsahı sakinleştirici iğne ile uyutarak kardeşimi kurtarabileceğimize karar veriyoruz. Elimizde bayıltıcı bir iğne var fakat timsahı bayıltmayacağını düşünerek daha büyük bir iğne aramaya başlıyoruz. Rüyanın geri kalanını göremeden uyandım malesef.

Ayrıca şirket arkadaşlarımdan birisi de dün gece rüyasında beni görmüş. Rüyasında,

Arkadaşımı TOB'dan aramışlar. Şirket yetkiliniz Plazadan düşerek öldü demişler. O da hayır onlar burada, yaşıyorlar demiş. Resmi kayıtlarınızda ki şirket yetkiliniz demiş TOB'dan arayan kişi (Çalıştığım şirket iki ortaklı ama resmi kayıtlarda tek imza yetkilisi benim). Rüyayı gören arkadaşımda şirkette çalışan diğer arkadaşımıza beni sormuş. O da alışveriş merkezine çanta almaya gitti demiş. Rüyayı gören arkadaşım düştüğümü söyledikleri plazaya gelmiş. Yerde beyaz bir kıyafetin içinde elimde çantayla yattığımı görmüş. Üzerimde hiç kan olmadığı için ölmediğimi şaka yaptığımı düşünmüş. Yanıma gelip üzerinde kan yok, ölmedin uyan dedim. Sonra benim alışverişe gittiğimi söyleyen arkadaşım gelmiş. Çantasını alalım. Çantasını alırsak şaka yapmaktan vazgeçer kalkar demiş. Çantamı elimden almaya çalışırken saçını tutup çantayı almasını engellemişim. Ve bak öldüm deyip tekrar yatmışım yere. Etrafta ki diğer insanlar çantalarla üstümü örtmeye başlamış üstüm açık kalmasın diye.

İki rüyanın da birbiri ile bağlantısı olabileceğini hissettim. Bu sebeple arkadaşımın rüyasını da yazdım. Yorumunuz için şimdinden teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Karar vermede zorlanacağınız bir dönem, büyük kararlar için, işin uzman ya da ehilleriyle istişare yapıp araştırma yapmanız faydalı olabilir. Büyük bir davete katılacaksınız. Rakiplerinizden biri ya da bir kaçı, canınızın sıkılmasına neden olabilecek bir takım laflar edebilir. Davetten erken ayrılabilirsiniz.

Büyük bir fırsatın kapınızı çalacağı görülüyor. Hem hayırlı hem de riskleri barındıran yönleri var. Ortaklık veya pay etme hususunda problem yaşayabilirsiniz. Ancak kar ve kazanç artışı da olacak.

Ev halkından birinin, haşin ve aksi biriyle yaşayacağı üzücü olaylar skandala sebebiyet verebilir. Mahkemeye intikal edebilecek bir anlaşmazlık, bir takım yatılı misafirlerin gelmesine de neden olabilir.

Bir yakınınızı yanlıştan çevirip, doğru yola sevkedeceğiniz de işaretler arasında.

Diğeri;

Öncelikleriniz değişecek, şehir veya ülke değiştirmeye karar verebilir veya bu tip bir fırsat nedeniyle hayatınızın akışı değişebilir. Bambaşka bir yaşam tarzı benimseyebilir, farklı çevrelere girebilirsiniz.

Fikirlerine itibar ettiğiniz birinden isteyeceğiniz bir yardım neticesinde, o kişiden beklemediğiniz düzeyde ilgi ve alaka göreceksiniz.

Yeni şekillenen tasarılarınız kar elde etmeye b-ve kazancı arttırmaya elverişli.

Bir yolculuğa çıkacaksınız ancak bu yolculuğun neticesi size yeni ve sıklıkla seyahat etmenizi gerektirecek yeni bir olanaklar silsilesi yaratacak. Ev içinde yaşanacak ufak tefek sorunlar tatlıya bağlanacak. Ayrıca satışa çıkarılan bir maldan büyük kar elde edeceksiniz.

Bir süre devam eden sıkıntılarınız sona erip, mahkeme veya devletle bağlantılı işleriniz iyi sonuçlanacak

Sevgiler…