Aura İnisiyasyonu 7. Çalışma Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çok huzurlu bir çalışmaydı.Her çalışmada olduğu gibi vücudum yatağa bastırılıyor gibiydi ve ellerim ve ayaklarımda şiddetle enerjiyi hissettim.
Ayrıca vücudumda dalgalanmalar oldu gibi,bunu kelimelerle anlatmam biraz zor.Kendim bile ne olduğunu tam anlamış değilim.

Teşekkürler Urum,emeğine ve enerjine sağlık:)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Çok huzurlu bir çalışmaydı. Üsttekilerin gürültüsü bile sinirlendiremedi o kadar huzurluydum :D Dirseklerimden başlayan büyük bir baskı vardı kolumda, özellikle sağda. Zaten dünden beri sağ omzum ve dirsek eklemim ağrıyordu, o zaman zorladı ama şimdi ağrı hafifledi. Bacağımda da diz kapağımın üstünden ayaklarıma doğru baskı vardı. Ayaklarım üşüdü. Ellerim ısındı. Sanki birisi ayak tabanıma tırnağıyla bir çizgi çizmiş gibi bir his oluştu en başta. Bacaklarımda hissettiğim şey tam olarak, boş bir hortuma verilen tazyikli suyun yaratacağı basınç gibi şeylerdi. Sanki hortumun içindeki tıkanıklıklar açıldı.

Herşey için teşekkürler Urum, yüreğine, enerjine sağlık...

cibabu

Kayıtlı Üye
Çalışmanın başında ellerimde ve kollarımda enerjiyi yoğun bir şekilde hissettim.Fakat bir süre sonra içim geçmiş ve sanırım uyuklamışım tek hatırladığım arada kendime gelir gibi olup zikri tekrar ettiğim.45 dakika sonra ise birdenbire uyandım.Uyandığımda yine sağ kulağımda ağrı ve bunun yanı sıra çenemde ağrı vardı.Ama bu ağrılar birkaç dakika sonra geçti.
Emeğine sağlık Urum. :)

Elfangel

Kayıtlı Üye
Çok yoğun vizyon aldığım bir çalışmaydı, hatta gördüğüm şeyler beni biraz tedirgin etti açıkcası. Görüntülerin yanında sesler de vardı. Ellerimde ve ayaklarımda enerji çok yoğundu. Çalışmadan sonra biraz karamsardım, şimdi iyiyim. Sanırım bazı çözülmeler yaşıyorum kendi içimde, hayıra çıksın :)
Urum çok teşekkür ederim, umarım her şey ama her şey gönlünce olur... :)

berksu07

Kayıtlı Üye
Bir önceki çalışmayı yapmaya çalıştım ancak başarabildim mi? bilmiyorum. O gün bana operasyon yapılmıştı ve narkozun etkisindeydim.

Hala kısmi uyuşukluklar devam ediyor fakat gündüz bile duvara baktığımda beyaz boş çerçeveler görüyorum. Gece çalışmaya katıldığımda sol kaval kemiğimde çok güçlü ve uzun süre atma oldu. Teşekkürler Urum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...