Yaşadığım bir olay

şibumi

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 10 yıl evvel eğlence amaçlı yapılan bir işin sonradan bana yaşatacağı gariplilkeri tahmin bile edemezdim. 3 arkadaş 10 yıl önce gece 02:30 sıralarında can sıkıntısından cin çağırmaya niyetlendik ve çağırdıkta. İlk geldiği sıralarda normaldi daha sonra zaman ilerledikçe diğer arkadaşıma farklı şekilde bişiler yazmaya başladı. Durumdan rahatsız olup göndermek istedik ve gitti. Bundan yıllar sonra (mekan ve isim belirtmesem daha iyi olcak) bir falcıya gittik benim fal baktırma gibi bi niyetim yoktu. Evin olduğu yere geldiğimizde binanın dış yapısından çok etkilendim ama içeri adım attığım anda bir güç beni dışarı çıkmam için zorladı çok rahatısz oldum o evdeki bir şey beni rahatsız ediyordu, sıkıla sıkıla girdim içeri oturdum yanımda ki arkadaşım fal baktırdı fala bakan bayan benimde falıma bakmak istedi bende kabul ettim. Falıma bakmaya başladığı anda titremeye başladı ve bu ne öfke diye bağırdı bana hiç bir şey anlamadım tabi, kısa bir süre sonra kendine geldi titreme dindi ve anlatmaya başladı o gece 3 arkadaşımla yaşadığım olayı harfi harfine anlattı bana ve şuan da burdalar dedi ama eve giremediler çünkü benim sahip olduğum cinler onları uzaklaştırdı dedi senide buraya göndermek istememişler ve sen burda çok sıkılıyosun dedi. Bende meydana gelen bazı değişiklikleri de anlattı aşırı sinir insanlardan uzaklaşma yüksek sesli müzik dinleyememe kuran okunan yerlerden kaçma bunun nedeni olarakta gelen cinlerin müslüman olmamasını sebep gösterdi. O gece gelen cini biz gönderememişiz gelen cin müzlüman değilmiş, o ortamda iman gücü en güçlü olan kişi ben olduğum için bana musallat olmak ve beni yolumdan döndürmek için duygusal olarak en zayıf olduğum anı kollamışlar ve bana musallat olmuşlar. Kadının anlattıklarına çok şaşırmıştım çünkü hepsi gerçekti ve yaşamıştım. Daha sonra başka bir şehirde ünlü bir hocaya gittim beni okudu üfledi biraz rahatladım ama bana sakın bir daha böle şeylerle uğraşma yoksa seni buraya ikinci kez getirdilerinde ben bile seni düzeltemem dedi. Bu olayın üstünden uzun zaman geçti ama ben fal bakıyorum bu olayın etkisiyle tabiki , değişik rüyalar görüyorum ve seslerini duyuyorum ve bazende görüyorum, alıitığım içinmi bilmiyorum ama korkmuyorum sadece etrafımdakilere zarar versinler istemiyorum o kadar.

Bu olayı sizlerle paylaşmak istedim teşekkür ederim....

Ori

Kayıtlı Üye
Bu geçen 10 yıl içerisinde hiç böyle şeyler oluyor muydu? Yoksa o eve gidip fal baktıktan sonra mı olmaya başladı? Akşamları belki çok kafanıza taktığınız için öyle oluyorsunuzdur.

şibumi

Kayıtlı Üye
O eve gidip fal baktırana kadar olanlara bi anlam verememiştim açıkcası çünkü o gece gelen her ne ise gittiğini sanıyodum. Kadın falıma bakıpta olanı biteni sanki yaşamışcasına anlatınca bende durumu net olarak anlamış oldum. Tabi ben sadece kısaca özet geçtim olanları o gece onun sonrasında yaşadığım bir çok ilginç şey oldu.

Ori

Kayıtlı Üye
Çok kötü bir durum. Geceleri uyutmuyorlarsa sesler felan sitede gerekli dualar var veya cin mektubu koyun gece yataken Ayetel Kürsi okuyup öyle yatın.

şibumi

Kayıtlı Üye
Ayetel kürsi çok sevdiğim bir dua ve çok güçlü ama okumaya başladığım zaman sonunu bir türlü getiremiyorum ya da izin vermiyorlar...

Aslında ben onlardan daha güçlü olduğumu hissediyorum nedenini bilmiyorum ama sadece hissediyorum

profondo

Kayıtlı Üye
Benzer bir durumu ben de yaşadım...6 yaşından beri musallat olan 3 tane 3 harflinin etkisiyle tıkanan ve yolunda gitmeyen bir hayatım vardı. 21 gün boyunca sırasıyla 7 nas, 7 felak, 3 ism-i azam, 1 tebareke ve 1 yasin suresi okuduktan sonra inanın üstümdeki şerlerden kurtuldum ve şuan çok rahatım. İzlediğim bu yolu ilim-irfan sahibi ve çok güvendiğim bir hoca gösterdi...Yaşadığımız olaylar aynı olmasa da yaşadığınız sıkıntılı süreçte sizinle bu bilgiyi paylaşmak istedim.

Ori

Kayıtlı Üye
Zaten Allah bizi o varlıklardan daha üstün yaratmıştır. Böyle hissetmenizde çok güzel.:) Gece yatarken cin mektubu koyun yastığınızın altına ama gittiklerini hissettiğinizde 1-2 sonra yani duayı kaldırın cin mektubu cinlere acı çektiriyor o yüzden hergün taşırım derseniz günaha girersiniz mazallah.

şibumi

Kayıtlı Üye
Profondo teşekkür ederim.

Paylaşmış olduğunuz duaları hazır olduğum zaman okumak isterim. Hazır olduğum zaman dedim çünkü iyi niyetle kendim ve ya başkasının benim için okuduğu dua bende ters etki yaratıyo. Bunu daha iyi anlatmak için bir örnek vermem gerekirse yaklaşık 2 ay önce nefesi kuvvetli bir hoca tarafından okunmuş bir yüzük takmam sölendi. Bende taktım ama bu sefer etrafıma sözlü olarak kırıcı davranışlarda bulunmaya başladım saldırgan bir tavır sergiliyorum. :(

şibumi

Kayıtlı Üye
Zaten Allah bizi o varlıklardan daha üstün yaratmıştır. Böyle hissetmenizde çok güzel.:) Gece yatarken cin mektubu koyun yastığınızın altına ama gittiklerini hissettiğinizde 1-2 sonra yani duayı kaldırın cin mektubu cinlere acı çektiriyor o yüzden hergün taşırım derseniz günaha girersiniz mazallah.

Ori cin mektubunu ilk defa duydum araştırcam bunu :)

animax

Kayıtlı Üye
cinler genelde metal olan elementlerden çok çekinirler üzerinizde çengelli iğne yastığınızın altında makas bıçak ve buna benzer metal olan bişeyi taşır veya yastığın altına koyup o şekilde uyursanız size yaklaşamıyor....
bendende nacizane bir tavsiye

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
cinler genelde metal olan elementlerden çok çekinirler üzerinizde çengelli iğne yastığınızın altında makas bıçak ve buna benzer metal olan bişeyi taşır veya yastığın altına koyup o şekilde uyursanız size yaklaşamıyor....

Yatağınızın altına uzun spiral şekilli metal parçası (kas geliştirme amaçlı bu tarz metaller var ) koyarsanız her türlü elektromanyetik etkiden uzak tutar sizi :) Ömer Çelakıl ...

Ayet-el Kürsi'yi okurken asla sizi cin vb.gibi herhangi bir şey rahatsız edemez o hisler sadece kuruntu ve vesvesedir, Kuran, dua okurken esneme gelmesi de Şeytan okutmaya mani oluyor değil, sadece enerji düzeyiniz değiştiği için otomatik olarak vücudun tepkisidir. Esnemenin karşı tarafa geçmesi, esneyen insanın enerji düzeyinin ortamdaki diğer insanlarada bulaşması yüzündendir..

Acizene kendi bulgularım :)

La-edri

Kayıtlı Üye
Yatağınızın altına uzun spiral şekilli metal parçası (kas geliştirme amaçlı bu tarz metaller var ) koyarsanız her türlü elektromanyetik etkiden uzak tutar sizi :) Ömer Çelakıl ...

Ayet-el Kürsi'yi okurken asla sizi cin vb.gibi herhangi bir şey rahatsız edemez o hisler sadece kuruntu ve vesvesedir, Kuran, dua okurken esneme gelmesi de Şeytan okutmaya mani oluyor değil, sadece enerji düzeyiniz değiştiği için otomatik olarak vücudun tepkisidir. Esnemenin karşı tarafa geçmesi, esneyen insanın enerji düzeyinin ortamdaki diğer insanlarada bulaşması yüzündendir..

Zaten Sizin bahsettiginiz metal sipiraller (yaylar) döseklerde oluyor bunlar ayni islevi görmezmi..?
Bicak tarzi seyler konuldugunu duymustum Anadoluda'da yaygin bir bilgidir, ama ben sahsen yatagimin dösegimin altinda bu tip aletler ile uyuyamam..
Birde aklima geldi ölülerin üstünede konuluyor bicak (türk filimlerinde gördüm:) ), acaba alakasi varmiki?

_evr_

Banlı Kullanıcı
ölünün karnı şişmesin diye bıçak konur diye biliyorum.
şamanizmden kalma bir gelenek olduğunu da duymuştum.

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Zaten Sizin bahsettiginiz metal sipiraller (yaylar) döseklerde oluyor bunlar ayni islevi görmezmi..?
Bicak tarzi seyler konuldugunu duymustum Anadoluda'da yaygin bir bilgidir, ama ben sahsen yatagimin dösegimin altinda bu tip aletler ile uyuyamam..
Birde aklima geldi ölülerin üstünede konuluyor bicak (türk filimlerinde gördüm:) ), acaba alakasi varmiki?

Şimdi, metalin türü nedir bilmiyorum yataklarda, olur sanırım..

Ölülerin üstüne koydukları bıçaklarda büyük ihtimalle arındırma işlemi için olabilir, son anda ruh'a yapılan bir enerji, manyetik düzenleme amaçlı diye düşünüyorum.. İslam'da da ölürken Kelime-i Şehadet söyleyebilmiş olmak bu anlama geliyor, son anda inisiye olunabilme ihtimali :)

animax

Kayıtlı Üye

sanırım bu arkadaş benim yazım ile dalga geçmiş sorun değil istediğini yapabilir ömer çelakıl dediğin kişi 25 26 yaşında bir gençtir ben ise 36 yaşındayım bu bahsettiğim metal elementlerin cinleri saf dışı etmedi benim çocukluğumdan beridir yapılan bişeydir yeni doğan bebeklerin yataklarına neden makas yada bıçak konulduğunu sanıyorsun

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
sanırım bu arkadaş benim yazım ile dalga geçmiş sorun değil istediğini yapabilir ömer çelakıl dediğin kişi 25 26 yaşında bir gençtir ben ise 36 yaşındayım bu bahsettiğim metal elementlerin cinleri saf dışı etmedi benim çocukluğumdan beridir yapılan bişeydir yeni doğan bebeklerin yataklarına neden makas yada bıçak konulduğunu sanıyorsun

Yazdıklarınız yaşınızdan beklenemeyecek derecede komik, sizin söylediğiniz şey çocukluğunuzdan beri bildiğiniz, burada bulunan 15 yaşındaki bir üye bile bilirki bu inanış çok değişik kültürlerde ve dinlerde mevcuttur.. nazara karşı takılan nazar boncuğu da zaten çengelli iğneden dolayı nazarı engeller !! Ömer Çelakıl'ın yaşı önemli değil kendisi zaten doktordur, ayrıca akıl yaşta değil baştadır... Ayrıca yazdıklarım nasıl sizinle dalga geçtiğimi hissettirdi hiç anlam veremedim.. Fikri neyse zikri de odur...

şibumi

Kayıtlı Üye

Metalin çeşidi önemlimi ( çelik, aliminyum, demir ) vs gibi?

animax

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınız yaşınızdan beklenemeyecek derecede komik, sizin söylediğiniz şey çocukluğunuzdan beri bildiğiniz, burada bulunan 15 yaşındaki bir üye bile bilirki bu inanış çok değişik kültürlerde ve dinlerde mevcuttur.. nazara karşı takılan nazar boncuğu da zaten çengelli iğneden dolayı nazarı engeller !! Ömer Çelakıl'ın yaşı önemli değil kendisi zaten doktordur, ayrıca akıl yaşta değil baştadır... Ayrıca yazdıklarım nasıl sizinle dalga geçtiğimi hissettirdi hiç anlam veremedim.. Fikri neyse zikri de odur...

benim yaşımı eleştirecek kadar değerli değilsiniz benim yanımda madem yorum yapılıyor yapılan yorumları beğenmiyorsanız susarsınız ukalalık yapmazsınız ömer çelakılın doktorluğu beni bağlamaz her insanın kendine göre bazı bilgileri vardır akıl yaşta değil baştadır demişsiniz evet malesef siz bundan nasiplenmemişsiniz.........

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
benim yaşımı eleştirecek kadar değerli değilsiniz benim yanımda madem yorum yapılıyor yapılan yorumları beğenmiyorsanız susarsınız ukalalık yapmazsınız ömer çelakılın doktorluğu beni bağlamaz her insanın kendine göre bazı bilgileri vardır akıl yaşta değil baştadır demişsiniz evet malesef siz bundan nasiplenmemişsiniz.........

Beyefendi benim neyle nasiplendiğimi sizin aklınız hayaliniz alamaz.. bir insan !!! ın gözünde değerimin olması umrumdamı sanıyorsunuz ?? sizin
benim yazdıklarımdan anladıklarınız, algınız kadardır.... Sevgiler....