sewalim

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Merhabalar dün gece kendimi hamile gördüm rüyamda.bir oğlum zaten varmış ikinci çocuğuma da hamileymişim.
Ayrıldığım nişanlım da yatakta yatıyo onu kaldırmaya çalışıyorum kalk doktora gitmemiz gerek çocuğun cinsiyetini öğrenelim diyorum kalkmıyor o.

Sonra biraz sancı çekiyorum tuvalete gidiyorum geçiyo. Ben bir anlam veremedim.

Ve şunuda belirtmek istiyorum ben kendimi çokça hamile görüyorum rüyalarımda.hatta o kadar etkıleniyorum ki uyanır uyanmaz elimi karnıma atıyorum.

Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Büyük bir isteğiniz gerçekleşecek… Önem verdiğiniz ve sabırsızlıkla beklediğiniz bir şey hakikat oluyor.

Bir haber alacak ve biraz canınızı sıkılacak ki bu, ayrıldığınız nişanlınızın yeni bir gönül ilişkisini öğrenmek olabilir.

Ancak hiç üzülmeyin, keza siz de yakın bir zamanda bir müjdeli haberle havalara uçacaksınız. Çevrenizde sevilen ve aranılan birisiniz. Herkese yardım eden bir tanıdığınızdan alacağınız, bir tavsiye ve yöntem çok işinize yarayacak. Sürpriz gelişmelere hazır olun..!

Sıkıntılardan kurtulup feraha ereceksiniz.

Sevgiler…

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Çok teşekkür ederimm çok ihtiyacım var iyi şeylerin olmasına.

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Öncelikle bundan önce konuyu yalnış yere açtığım için özür dilerim.

Merhabalar,

Dün gece rüyamda kendi memleketimizde (istanbul ama biraz dışona doğru) bi düğün varmış ben ona katılmışım.Gece olmuş herkes gitmiş gecenin bi yarısı sokakta öle kalakalmışım. Meydan gibi bi yer buluyorum bi dükkan açık soruyorum burdan istanbula nasıl giderim? onlarda diyolar bu saatten sonra otobus de yok. bende diyorum ki peki siz nasıl gideceksiniz? burdan bi arkadaş bizi merkeze bırakıca diyo..bnde beni de bırakır mı diyorum tamam diyolar.

Daha sonra nette tanıştığım bi erkek arkadaşım var onu arıyorum normalde ist.dışında oturuyo ama esadüfen istanbuldaymış o gece.Ben seni alırım dedi bana.Neyse bi şekilde onla buluştuk bi süre sonra sabah oldu.göl kenarı gibi bi yerde oturuyoduk.orda aramızda bi yakınlaşma oldu. daha sonra yuruyerek bi yerlere gidiyoruz ama geçtiğimiz yerler hani tv programlarında yarışmalarda olan platformlar gibi. wipeout tarzı. yuksek yerlerden köprülerden tutunmadan falan geçiyoruz. bi yerde denge sağlamamız gereken bi yerde beni itiyo arkadaşım çok şaşırıyorum.o zmn anlıyorum beni düşüeceğini. ilk fırsatta ona yuzune bişey atıp kaçıyorum.yüksek bi köprüye çıkıyorum kaçıyorum. o arkamdan koşamıyo ama başka bi adam koşıuyo oda babasıymış. sonunda köprüden düşüyorum ama yerden kalkıyorum bana bişey olmamış. o zmn uyanıyorum çok korktum ama

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir teklif alacaksınız. Kabul etmekte tereddüt edeceğiniz hususları da barındıran bu teklifi, enine boyuna araştırmadan kabul etmeyin. Kabul ettiğiniz takdirde gireceğiniz bu çevrede pervasız tartışmaların yaşandığı, karşılıklı tartışmalar esnasında hakaret içeren konuşmalar olacağını söyleyebilirim. Ama sizi sevinç ve feraha kavuşturacak bir kazanımı da olacak.

Bir takım işleriniz güçlükle ilerliyor ki, bunu kendi talihsizliğiniz ve kısmetsizliğinize yormanız tamamen hatalı bir düşünce. Hayatta ufak tefek bir takım sınavlardan geçtiğimizi hatırlamalı ve umutlarınızı yitirmemelisiniz. Şartların zorlamasına direnmeli ve bildiğiniz doğrulardan vazgeçmemelisiniz. Kafanızda bir meslek hususunda araştırmalar yapmalı, ufak tefek aksiliklere takılmadan gidebileceğiniz yere kadar gitmelisiniz. Kararsızlık etmek için zamanınız yok, başlayın bir yerden. Ferah günlere çıkacak ve dileklerinizi gerçekleştirme olanağı bulacaksınız.

Dostlarınızı ihmal etmemeli, onlara daha fazla zaman ayırmalı ve değer verdiğinizi belli etmelisiniz. Karşılaşacağınız iyi veya kötü sürprizlere dayanabilmeniz bir anlamda onların desteği sayesinde olacaktır. Karışık işlerinizin yavaş yavaş çözüleceği, umulmadık yardımlar alabileceğiniz günler yakında.

Verdiğiniz bir vaadi yerine getirmeniz işaret ediliyor. Bunu tamamlama işi, size bir çok kapıyı açacak anahtar konumunda görünüyor. Borçlardan kurtulmak ve rahata ermek için şans da elde edeceksiniz.

Akıl danışmadan iş görmeye çalıştığınız durumlarda pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bazen nasihat almak olayların iç yüzünü daha iyi görmemize yardım eder. Atıl, kararsız ve korkakça davranmaya bir son verip, savaşçı ve güçlü yapınızı açığa çıkaracağınız bir atılım için, önce bir büyüğünüzle fikir alış verişinde bulunun.

Bir banka ya da resmi dairede olan işiniz, tanışacağınız nüfuzlu biri sayesinde çabucak sonuçlandırılacak.

Bu rüyada; birçok hayırlı şeye kavuşacağınıza, sevenlerinizin bolluğuna ve makam, şeref ve servet sahibi olacağınıza işaret edilmiş. Geçiş dönemlerine aldırmayıp, ilerisi için plan ve düzenlemeler yapmak elinizde. Alacağınız sorumlulukların velayetini taşıyabilir, korku ve endişelerinize bir son verebilirsiniz. Olumsuz düşünmek size yaramıyor.

Sevgiler…

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Çok teşekkür ederimm

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
sevgili duman lekesi kardeşimin gördüğü bir rüyayı paylaşmak istiyorum.

kardeşim 16 yaşında erkek.

eski kız arkadaşı otobus durağında erkek arkadaşıyla otobus bekliyor.uzaktan izliyorum kız gidiyor.erkek tek kalıyor.bir anda kafası kesilip kanlar fışkırıyor.bende eve dönüyorum.sonra kızla ben çıkmaya başlıyorum.bana büyü yapmışlar 3. günü farkediyorum.4.gün ise ölecekmişim.ablama ve anneme dualar yazdırıyorum.abdest alıyorum.yolda yürürken sürekli cebimden çıkartıp duaları okuyorum.kötü bi ruh varmış onun yaklaşmaması için okuyorum duaları surekli.bir anda okulda oluyorum.en yakın arkadaşımla kızı tanıştırıyorum.okul bahçesinde şenlik var bende aralarına gidiyorum ama 4.gün olduğu için korkuyorum ölmekten. sonra uyanıyorum.

kardeşimin ağzından anlattım.kendisi küçük olduğu için siteye üyeliğini uygun görmedim.Ama endişelendim rüyasından.Yorumlarsanız sevinirim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Kardeşinizin rüyası hayır olsun…

Yeni bir sevgili edineceksiniz. Bazı teşebbüslerde bulunmak üzeresiniz, ancak bazı tereddütleriniz var. Bunlara bir son verip eyleme geçtiğiniz takdirde başarıya ulaşacaksınız. Bir yolculuk sonrası, kalabalık bir çevreyle tanışıp yeni ahbaplıklar kuracaksınız.

Ahlâklı ve adil bir kişisiniz. Eski kız arkadaşınızın bir sırrını öğreneceksiniz. Belki, ona bir yardım ya da öneride bulunmanız da söz konusu olabilir.

Hayranlık duyduğunuz, ilkeleri ve idealist yaklaşımlarını çok beğendiğiniz bir büyüğünüz hakkında fikirleriniz değişecek, beğenmekten vazgeçeceksiniz.

Usulsüz ve hileyle kazanç elde eden biri, bir arkadaşınıza musallat olabilir ve siz bu duruma müdahale edebilirsiniz. Yalnız dikkatli olmanızda fayda var, bu kişi sizinle de uzun süre uğraşabilir.

Beklediğiniz bir haberi alacak ancak o anda fikir değiştirip konuyla bağlantınızı keseceksiniz. Fevri ve asi olmamaya dikkat edin. Bir olay nedeniyle otoritelerce ceza alabilirsiniz.

Biriyle aranızda yaşadığınız bir olayı inkar ediyorsunuz. Bir çıkmazla karşı karşıya gelebilirsiniz . Alacağınız bir haber sonucu canınız sıkılabilir, vereceğiniz bir sözü yerine getirin çünkü bu bir sınav olacak. Yalnız, sizi ilgilendirmeyen bir çok şeye ilgi duyup burnunuzu sokmanız, amacınızdan sapmanıza neden olabilir.

Doğru ve adil, aynı zamanda çevrenizde arkadaşlarınız arasında sevilen birisiniz. Bu halinizi koruduğunuz taktirde bir çok engeli aşıp büyük başarılara imza atabilirsiniz. İstek ve dilekleriniz kabul olup gerçekleşecek. Uzun bir ömrünüz, başarılı bir istikbal ve kariyer sizi bekliyor.

Sevgiler…

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Çok teşekkür ederimm yuregınıze sağlık

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
rüyada üst üste ünlüleri görmenin bir anlamı var mı acaba? bir süredir sürekli ya ünlü birine aşık oluyorum yada onlar bana aşık oluyor da :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Bulunduğunuz çevrede çok sevildiğinize ve hayatta daima başarılı olacağınıza işarettir.

Sevgiler...

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Merhabalar
Dün gece rüyamda dayımı çift görüyordum ve yanımdakiler onu tek gördüğünü söylüyordu.Bu sırada telefonuma çağrı gelmiş onu alıp gidiyorum sokak kapısında konuşmaya.Arayan ayrıldığım nişanlım ben otomatik olarak geri arıyorum ama beni arayan başka bir cevapsız da polismiş.Polisi aramış oluyorum.Bu sırada merdivenler rahmetli babamın gençlik,bekarlık hali çıkıyor.Onu da resimlerden biliyorum.İçeri giriyorum anneme işaret ediyorum içeri geçiyorum.Polisle telefonda konuşuyoruz türkiye genelinde bir uygulama olduğunu kişilerin polisteki eksik evraklarını tamamlaması gerektiğini anlatıyor bana.O sırada eve konuşmadığım amcalarım ve halam giriyor.kuzenimöe diyorum ki senin babanın bi işi düşmese hayatta gelmez buraya.bütün bunlar annanemin evinde oluyor. Sonra ben diyorum anneme sana diyordum babam geliyor diyodum ama babamı getiremedim bak kimler geldi diyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Uzak bir yerden gelecek sevinçli bir haberiniz var. Bir bayandan bir iyilik veya yardım göreceksiniz.

Bir yakınınızın devletle bağlantılı bir işinde oluşabilecek sorunları öğrenip üzülebilirsiniz.

Anneniz kanalıyla bir yakınınızın da, çok sevineceğiniz müjdeli bir olayını ailece kutlayacaksınız.

Sevgiler…

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
merhabalar son zamanlarda çok rüya görüyorum.Bir gecede 3-4 rüya gördüğüm oluyor.Dikkatimi çeken şu; rüyamda rüya olduğunun farkına varıyorum ve rüyamı sonlandırabiliyorum.Hİçbir rüyamı sonuna kadar gidemiyorum. Bunun bir anlamı olabilir mi acaba?

origanum

Yönetici
merhabalar son zamanlarda çok rüya görüyorum.Bir gecede 3-4 rüya gördüğüm oluyor.Dikkatimi çeken şu; rüyamda rüya olduğunun farkına varıyorum ve rüyamı sonlandırabiliyorum.Hİçbir rüyamı sonuna kadar gidemiyorum. Bunun bir anlamı olabilir mi acaba?

Rüya yorumcumuz olmadığı için yorum yapılmıyor artık biliyorsunuz.
Ama anlattıklarınız için lusid rüya konularını bir okuyun. Başlangıcındasınız, geliştirebilirsiniz.

[XTR] Similar Threads