Şaka mı Bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

F.Nietzsche

Kayıtlı Üye
Bu gün bana biri bir not yollamış bir arkadaşım vesilesiyle beni tanıdıgını sölemiş ama adını sölememiş benim yaşımda biriymiş ve notta aynen şu yazıyor

"maji"syen olmak istiyor musun?

Evreni anlamak istiyor musun? bu iki soru ben biri benimle dalgamı geçiyor dedim sonra majinin nne oldugunu araştırdım ve bir çeşit büyü ile ugraşan insan oldugunu ögrenince bunu bilen bi kişinin şaka yapamayacağını düşündüm bana biraz bu konu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi söylermısınız...

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
şaka olsa nolur olmasa nolur.büyümü yapmayı düşünüyorsun.dizimizce çok günah affı olmayan birşeydir.böyle şeyleri kale almanız bile çok ilginç.anlık heves ve isteklerle ne yaptığını bilmiyor bazı insanlar.sonrasında pişman oluncak şeyler bunlar.

AphraeL

Kayıtlı Üye
şaka olsa nolur olmasa nolur.büyümü yapmayı düşünüyorsun.dizimizce çok günah affı olmayan birşeydir.böyle şeyleri kale almanız bile çok ilginç.anlık heves ve isteklerle ne yaptığını bilmiyor bazı insanlar.sonrasında pişman oluncak şeyler bunlar.

Forumumuzda yenisiniz.. Size tavsiyem önce forum kurallarını okuyunuz. Cümleye büyük harfle başlayınız. En önemlisi üslubunuza dikkat ediniz. Saygı çerçevesinde hitap ediniz üyelerimize.. Burada kimse kimseyle azarlarcasına konuşamaz. Ayrıca bu ülkenin çoğunluğunun müslüman olması demek herkesin müslüman olduğu anlamına gelmez. Üyemizin sorduğu bambaşka birşey, size majisyen olmalı mıyım? Dinimizce günah mıdır? diye sorduğunu sanmıyorum. Hem müslüman olup da büyünün günah olduğunu bilmeyen var mıdır acaba? Gereksiz hatırlatmalar bunlar.

İyi forumlar,
AphraeL

AJA

Elit Üye
Forumumuzda yenisiniz.. Size tavsiyem önce forum kurallarını okuyunuz. Cümleye büyük harfle başlayınız. En önemlisi üslubunuza dikkat ediniz. Saygı çerçevesinde hitap ediniz üyelerimize.. Burada kimse kimseyle azarlarcasına konuşamaz. Ayrıca bu ülkenin çoğunluğunun müslüman olması demek herkesin müslüman olduğu anlamına gelmez. Üyemizin sorduğu bambaşka birşey, size majisyen olmalı mıyım? Dinimizce günah mıdır? diye sorduğunu sanmıyorum. Hem müslüman olup da büyünün günah olduğunu bilmeyen var mıdır acaba? Gereksiz hatırlatmalar bunlar.

İyi forumlar,
AphraeL
Aynen katılıyorum ...Burada bu açıklamanın yapılması özelllikle bu uslüpla çok trajikomik olmuş..
Ayrıca majiye ilginiz varsa ki (belirtmemişsiniz bunu) bu notun şaka olma ihtimali düşük gibi, düşük ühtimalde şudur; arkadaşlarınız yapmış olabilir :)HuzurIa kalın..

Elfangel

Kayıtlı Üye
Bu gün bana biri bir not yollamış bir arkadaşım vesilesiyle beni tanıdıgını sölemiş ama adını sölememiş benim yaşımda biriymiş ve notta aynen şu yazıyor

Evreni anlamak istiyor musun? bu iki soru ben biri benimle dalgamı geçiyor dedim sonra majinin nne oldugunu araştırdım ve bir çeşit büyü ile ugraşan insan oldugunu ögrenince bunu bilen bi kişinin şaka yapamayacağını düşündüm bana biraz bu konu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi söylermısınız...

Bunun bir şaka olup olmadığını anlamanın tek bir yolu geliyor benim aklıma; beklemek. Tabii ki o insan hakkında araştırma yapabilecek ipuçlarınız yoksa. Sizinle bir daha irtibat kurabilir. Şaka olup olmadığını ancak bu şekilde anlayabilirsiniz.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye

Sofi'nin Dünyası isimli kitabı bilir misiniz? Sofi'ye de bu şekilde kimliği belirsiz notlar bırakılırdı. O kitabı da okumalısınız? Tabi size bunu belli ki çevrenizden birisi dikkatinizi çekmek içinde yapmış olabilir.
Siteyi inceleyin forumlarda ilginizi çeken başlıkları okuyun sorularınıza bir çok cevap bulabilirsiniz. "Her şeyin tam cevabı var mıdır?" -Hıımmm elbette ki hayır. O zaman doğrusunu şöyle söyleyelim; sitede cevaplara giden yolda ki ipuçlarını en azından elde edeceksiniz. Gerisi öğrenciye kalmış.
Kolay gelsin. Esenlikler. :)
Syg.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ya muhtemelen aklınızdan geçenler bunu bana yollıyan acaba insan değilde farklı bir varlıkmıydı diye düşünüyorsunuzdur ki bana olsa öyle düşünürdüm ama bu şaka olmasa ve size böyle bir mesaj gelmesi gerekse notla değil muhtemel olarak rüya yolu ile gelirdi bence
''Gizlimabetperisi'' adlı arkadaşında dediği gibi ya ilginizi çekmek istiyen biri yada bekleyip görüceksiniz :)

İyi forumlar..

auk__12

Kayıtlı Üye
Sofi'nin Dünyası isimli kitabı bilir misiniz? Sofi'ye de bu şekilde kimliği belirsiz notlar bırakılırdı. O kitabı da okumalısınız? Tabi size bunu belli ki çevrenizden birisi dikkatinizi çekmek içinde yapmış olabilir.
Siteyi inceleyin forumlarda ilginizi çeken başlıkları okuyun sorularınıza bir çok cevap bulabilirsiniz. "Her şeyin tam cevabı var mıdır?" -Hıımmm elbette ki hayır. O zaman doğrusunu şöyle söyleyelim; sitede cevaplara giden yolda ki ipuçlarını en azından elde edeceksiniz. Gerisi öğrenciye kalmış.
Kolay gelsin. Esenlikler. :)
Syg.
Benim de aklıma hemen Sofi'nin Dünyası geldi :)

F.Nietzsche

Kayıtlı Üye
Bütün cevap yazan arkadaşlara çok teşekkürler daha önce majı hakkında hiç birşey bilmiyordum ama artık bir kaç deneme yapıp iyice araştırdım hayatımda o nottan sonra bayagı bi gelişme oldu ask yada diger başka konularda bunu o nota bağlamıyorum bir insanın yazdıgınada emınım ancak onu bulursam beni majı ile tanıştırdıgı için teşekkür ederim bu arada ilk msj da arkadaşım çok günah yazmış keske once hangı dine mensup oldugumu sorsaaymış ben hiç bir dinin taraftarı değilim o yüzden o cevabı o üslüpla atması beni rahatsız etti sizide rahatsız etmışki cevabını benden önce sızler vermissiniz.

Kesinlikle bu sitede daha iyi araştırma yaptıktan sonra o kişiye cevabımı söyleyip beklemeye başlıcam ve bakalım zaman neler gösterıcek bu arada haftaya elımdekı kıtap bitincede sofinin dünyasına başlıyorum .D merak ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...