Rapistic

Rapistic

Kayıtlı Üye
İş
Sataşıcı
Olay şu an okumakta olduğum lisede geçiyordu. Ben kapalı spor salonunda bir işle uğraşırken yanıma sevimli, küçük, siyah-beyaz-boz karışımı bir köpek geldi. Köpeği kucağıma alarak sırtını okşadım. Onunla o onda çok iyi zaman geçiriyorduk. Nasıl anlatayım bilemiyorum, sanki bir insan gibiydi.(Bir dost gibi) Sonra köpek yanımdan uzaklaştı ve bana bakarak tanımadığım bir kızın yanına gitti. İçimden ne olur gitme, lütfen yanımda kal, diyordum ama o beni dinlemiyordu. Kız köpeği kucağına aldı ve son kez bana bakarak (bakan köpek oluyor :) ) kız dolmuşa bindi. Ve o onda bende büyük bir üzüntü oluştu. Rüya bu anlattıklarımdan ibaret.

Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Çalışmalarınızdan iyi sonuçlar alacak, herkesin beğenisini kazanacaksınız. Grup lideri olacak, bir takım faaliyetlere başkanlık yapacaksınız. Rakiplerini alt edecek, hatta onların da hayranlığını kazanacaksınız. Yetişkin biriyle yapacağınız bir tartışmadan siz galip çıkacaksınız.

Haylaz ve uyumsuz biriyle yakınlaşacak, bu süreçte ihmal edeceğiniz görevler nedeniyle bir hayli zorluk çekeceksiniz. Bir seyahat ve sonrasında katılacağınız toplantıdan sonra,

istek ve arzularınıza kavuşacak rahata ereceksiniz.

Sevgiler…

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
1
Görüntüleme
496