Gördüğüm ve hissettiğim şeyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kirlikedi

Kayıtlı Üye
Sevgili mabet sakinleri,Konuyu dogru yere açtıp açmadığım konusunda emin degilim,umarım dogru yere açmışımdır.
Sizlerden yetenegimi geliştirmem konusunda yardım istiyorum.Güçlü bi enerjiye sahip olduğumu ve bunu bazen istem dışı kullandığımı düşünüyorum,yani onu yönlendiremiyorum.Uzun yıllardır kahve falı bakarım ve daha çok hislerime dayanarak söylerim,baktıran kişi soru sorduğunda o sorunun cevabını yaşıyormuş gibi olurum.Bunları fal bakma konusunda ustalaşmama baglıyordum fakat son zamanlarda bu yaşar gibi oluşum günlük hayatıma yansıdı.
evden çıkarken birisi aklıma geliyor ve çıkınca onunla karşılaşıyorum,kalabalıkta otururken birisinin bir şey düşünebilecegi aklıma geliyor aradan iki dakika geçmeden kişi,tahmin ettiğim şeyi söylüyor.Tüm bunlar dikkatimi çekiyordu fakat,çok da önemsememiştim.Az önce yaşadığım şey kendimden korkmama neden oldu.Arkadaşımla telefonda konuşuyorduk.Arkadaşlarının geldiğini ve okey oynadıklarını söyledi.O onu der demez,gözümde birden bire benim o masada oturdugum canlandı.Taşları onun gözünden görür gibiydim.Kırmızı 11 mi lazım dedim.O dediğin taş gelse ne iyi olur biliyor musun?ne iyi olur falan derken,kalbim ne kadar temizmiş diyordum sonra da,çekeceğin taş mavi 5 olcak dedim.Yerdeki taş resmen şeffaftı ve ben onu görüyordum.Taşı çektiğinde ''nasıl bildin,şaka mı?''demeye başladı arkadaşım sesi titriyordu adeta.Ben de korktum ve telefonu kapatarak hemen buraya geldim.
Her istediğimde olmuyor bu,iradem dışında gerçekleşiyor.Bu yetenegim korkuttugu kadar sevindirdi de beni ama kontrol edebilmek istiyorum.Bu konuda yardımlarınız olursa sevinirim.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Merhabalar...Bana göre kahve falını semboller ile yorumlamak yanlıştır.Kahve telveleri hislerinizin hareketlenmesine sadece bir aracıdır.
Diğer bahsettiğiniz konu anlattığınıza göre telepati yeteneğinizin olduğunu gösteriyor.Herzaman olmayışının nedeni enerjinizden kaynaklıdır veya o an bilinçaltınız istemeden odaklanır ve çakralarınızın hareketlenmesi ile bu yeteneğiniz açığa çıkar.
Sitemizde telepati üzerine birçok bilgi mevcut.Bu bilgiler gelişiminizde işe yarar diye düşünüyorum.

kirlikedi

Kayıtlı Üye
sevgili PESS yardımınız için çok teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...