Mouse

Mouse

Kayıtlı Üye
Öncelikle şimdiden yorumlayanlara teşekkür ediyorum... Rüyamda yolda giderken cok eski tanıdığım ve uzun zamandır görmediğim birini görüyorum ve beraber babamın yanına gidiyoruz. Daha sonra babamla beraber benzinle birşeyler yakmaya çalışıyoruz ve daha sonra babamın 2 omzuda alev alıyor. Sonra ortam yanıyor ve ben söndürmeye çalışıyorum ve söndürdükden sonra uğraşdığımız işi mahfediyorum, her taraf ıslanıyor falan... YORUMLAYAN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM....

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Olumlu ve güzel gelişmeleri, yakınlarınızla birlikte yaşayacaksınız. Ahbaplarınızdan gelecek haberler de, sevindirici.

Tehlikeli bir aşk macerasına atılacak, bunun sonunda hayatınızda bazı değişiklikler olacak.

Bir akrabanıza yapacağınız önemli bir yardımın, kıymeti bilinmeyebilir. Deniz aşırı bir yerden gelecek bir haberiniz var. Kısa bir rahatsızlık geçirebilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var.

Bazı konularda, burnunuzun dikine gidip inat ederek, doğru kararlar almakta zorlanıyor, daha sonra ise pişmanlık yaşıyorsunuz. Bu türden kararlarınızı, geçmişten bugüne olmak üzere masaya yatırarak gözden geçirip, nerede hata yaptığınızı bulmalısınız.
[FONT=&quot]
Sevgiler…[/FONT]

Mouse

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Olumlu ve güzel gelişmeleri, yakınlarınızla birlikte yaşayacaksınız. Ahbaplarınızdan gelecek haberler de, sevindirici.

Tehlikeli bir aşk macerasına atılacak, bunun sonunda hayatınızda bazı değişiklikler olacak.

Bir akrabanıza yapacağınız önemli bir yardımın, kıymeti bilinmeyebilir. Deniz aşırı bir yerden gelecek bir haberiniz var. Kısa bir rahatsızlık geçirebilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var.

Bazı konularda, burnunuzun dikine gidip inat ederek, doğru kararlar almakta zorlanıyor, daha sonra ise pişmanlık yaşıyorsunuz. Bu türden kararlarınızı, geçmişten bugüne olmak üzere masaya yatırarak gözden geçirip, nerede hata yaptığınızı bulmalısınız.
[FONT=&quot]
Sevgiler…[/FONT]

sevgili duman lekesi öncelikle sana çok çok teşekkürlerimi sunarım...

yomruladığın için teşekkür ederim nerdeyse bu dediklerinin %97'i si çıktı..

Şöyleki Tehlikeli bir aşk macerası hala o macerada sürüklenmekteyim..

yakınlarım sevdiklerim yanımda ve daha birçok şey... ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM SEVGİLER...