Varlıklardan gelen Saldırıları önlemek için

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 15237

Direk Konuya giriş yapacağım.
Bazen farkında olmadan cin vb veyat o tür varlıklardan Saldırıları yeriz.
Durduk yerde başımız ağrır miğdemize biri iğne batırır gibi olur veyat miğdemiz bulanır. veyat ani moral bozukluğu ve sinirlenmeler olur veyat karşındakini isder istemez üzeriz veyat Saçma sapan haraketlerde bulunuruz.

Aslına bakarsanız Her an her dakika saldırı içindeyizdir.
ama farkında deyilizdir. Çünkü biz istemediğimiz sürece kimse saldırı veyat bunları bize yapamazlar.

Ama bazen Öyle saldırılar olurki bazı varlıklar bazı varlıkları görevlendirir ve şu kişiye şunu yap böyle yap bunu yapıcaksın gibisinden görevlendirir.

İnsanlardan gelen saldırılarda vardır. Bilinçsiz saldırılar. Toplu ortamlarda bu çok görülür. Eyer gözlemleyebilirseniz anlarsınız.

Şimdi Konuya girelim.

Bu Saldırıları geri nasıl çevirebiliriz ve önleyebiliriz.
ve Saldırıda bulunan varlıklara yaptıkları saldırıları nasıl geri teperiz ve onlara İade ederiz. İişde burası Önemlidir.

Yapmanız gereken Şunlarıdr.

1. Abdest Alın ve sessiz loş bir ortama geçin,ve kıbleye dönün.

2. 100 Ya Allah Esmasını Çekin. Daha sonra Arkasından 7 Fatiha,7 Ayetel kürsi 7 felak 7 Nas ve En son olarak 7 Kevser okuyun.

3. Okuduğunuz kevser suresinin Sevaplarını Peygamber Efendimiz (S.A.V) Gönderin ona hediye Edin ve Şu Şekilde duanızı Yapın: Bana Saldırıda Bulunan ve bulunacak tüm varlıkların Saldırılarının onlara İade edilmesini isdiyorum ve Yaptıkları saldırılar onlara geri tepsin. Ve Bu Saldırılardan Allah'a Sığınıyorum.

4. Daha sonra Peygamber Efendimiz (S.A.V) Ve tüm Peygamberlerimizin ve Efendi Hazretlerimizin ve Evliyalarımızın,Ermişlerimizin ve Allah dostlarımızın Yüzü suyu Hürmetine Dualarımı ve İstekleri Kabul Buyur Yüce Yaradan diyip Amin diyoruz.

5. Ve Son olarak Amin dedikten sonra Meleklere ve Baş meleklere Selam gönderiyoruz.

6. Daha sonra Arkasından 10 Kere EuzuBesmele Çekiyoruz ve 7 Ayetel Kürsi okuyoruz. Onun Arkasındanda 11 İhlas Okuyoruz Daha sonra Sağ ve Sol omzumudaki meleklere Selam verip,Ya Allah diyerek kalkıyoruz ve hayatımıza devam ediyoruz.

Allah'ın izniyle o gün içinde Hiçbir varlık Size Saldırı yapamıyacaktır.
Eyer yaparsa o Saldırılar ona geri tepecektir ve Ona İade edilecektir.

Biraz Uzun olmuş olabilir.
Çok etkilidi. Ve Bizzat Tecrübe Edilmiştir.

Bu tür Şeyleri Nette pek bulamazsınız.
O yüzden Sorun ve Sıkıntılarınızda Çekinmeden Bilgili Arkadaşlara mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Sizleri Korusun diye 7 felak,7nas,7fatiha,7Ayetel kürsi okudum.
Bunuda kabul edip Amin derseniz. Allah'ın izniyle gün içinde korunursunuz.

Alıntı

55arzuhal

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşım cinlerle 2004 senesinden beri başım dertte. Buraya yazarken bile bu işte onların parmağı ver mı diye endişe içindeyim. Aslında yazılacak o kadar çok şey var ama ben anlatmaktan yazmaktan bıktım. Sadece üniversite bitirmiş, çalışmış, evli, evlat sahibi , eşini ve tüm ailesini seven biri olarak bilin beni yeter. Onları ispatlayamadığım için kafayı üşütmüş damgası yedim. Psikiyatr lara götürüldüm. İlaçlarla 30 kilo aldım. Herkesten tek farkım teknolojiyi çok yakından takip ettiğim için son altı aya kadar başıma gelen olayları insanların bana yapmış olduğu eziyetler olarak görüyordum. Doğaüstü olaylara inanmıyordum hemde hiç birine. Altı ay önce bir arkadaşımla dertleşirken bana cinlerden bahsetti. O zaman anladım ki ben cinler tarafından rahatsız ediliyorum. Şimdi de nerede onlarla ilgili birşey olsa hemen okuyorum. Etrafıma da hiç bir şey söylemiyorum. Ben her saniye onlarla beraberim. Bazen onlar gidiyorlar unutuyorum yine dönüyorlar. Eğer ilgilenirseniz sizin sorduklarınıza cevap verebilirim.

origanum

Yönetici
Değerli arkadaşım cinlerle 2004 senesinden beri başım dertte. Buraya yazarken bile bu işte onların parmağı ver mı diye endişe içindeyim. Aslında yazılacak o kadar çok şey var ama ben anlatmaktan yazmaktan bıktım. Sadece üniversite bitirmiş, çalışmış, evli, evlat sahibi , eşini ve tüm ailesini seven biri olarak bilin beni yeter. Onları ispatlayamadığım için kafayı üşütmüş damgası yedim. Psikiyatr lara götürüldüm. İlaçlarla 30 kilo aldım. Herkesten tek farkım teknolojiyi çok yakından takip ettiğim için son altı aya kadar başıma gelen olayları insanların bana yapmış olduğu eziyetler olarak görüyordum. Doğaüstü olaylara inanmıyordum hemde hiç birine. Altı ay önce bir arkadaşımla dertleşirken bana cinlerden bahsetti. O zaman anladım ki ben cinler tarafından rahatsız ediliyorum. Şimdi de nerede onlarla ilgili birşey olsa hemen okuyorum. Etrafıma da hiç bir şey söylemiyorum. Ben her saniye onlarla beraberim. Bazen onlar gidiyorlar unutuyorum yine dönüyorlar. Eğer ilgilenirseniz sizin sorduklarınıza cevap verebilirim.

Sayın üyemiz,
Herhalde bunu yazarken pek dikkat etmemişsiniz, konuyu açan üyenin kendi fikirleri değil bunlar. O üyemiz bulduğu kitaplardan, internet sitelerinden gördüğü yazıları buraya alıntı yapar. Etrafta bulduğu bütün bilgileri doğru yanlış olup olmadığını denemeden sadece bilgi paylaşımı olsun diye aktarır. Altında da bu şekilde yazmış zaten, alıntıdır diye. Kendi bizzat uyguladığı bir şey olsa idi bunu belirtirdi.
Üzerinizde varlık musallatı olup olmadığını anlamak ve varsa kurtulmak için profesyonel bakım yaptırmalı ve destek almalısınız. Bu arada işin ehli olmayan kişilerin yanlış tavsiyelerine uyup hayatınızı daha beter hale getirmeyin.